Стара Загора - 77 тема

  • 106 537
  • 824
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 240
Здравейте. Търся учител по математика за подготовка на седмокласник за кандидатстване. Предпочитам да е в центъра. Някой знае ли?

# 646
  • Мнения: 47
Къде в Стара Загора мога да купя стикер за врата, който да показва ,че в къщата има/охранява куче ?
Трябва ми спешно .

# 647
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Къде в Стара
 Загора мога да купя стикер за врата, който да показва ,че в къщата има/охранява куче ?
Трябва ми спешно .
В Джъмбо има

# 648
  • Мнения: 47
Къде в Стара
 Загора мога да купя стикер за врата, който да показва ,че в къщата има/охранява куче ?
Трябва ми спешно .
В Джъмбо има

А някъде по центъра? Без кола съм и ми е доста трудно ходенето до там  .

# 649
  • Мнения: 1 498
Бихте ли ми препоръчали личен лекар (педиатър) за бебе. Изискването е да има отделни дни за провеждането на детска консултация.

# 650
  • Мнения: 3 736
Здравейте, догодина планираме да се преместим в Стара Загора и дъщеря ми да започне пети клас там, но не сме избрали окончателно училището. Бих била благодарна за отзиви за "Максим Горки", "Васил Левски" и "Иван Вазов".

# 651
  • Мнения: 584
Здравейте, някой гледа ли сиамска котка? Искаме да си вземем мъжко сиамче.

# 652
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Здравейте, догодина планираме да се преместим в Стара Загора и дъщеря ми да започне пети клас там, но не сме избрали окончателно училището. Бих била благодарна за отзиви за "Максим Горки", "Васил Левски" и "Иван Вазов".
Маским Горки

# 653
  • Мнения: 4 144
Здравейте, догодина планираме да се преместим в Стара Загора и дъщеря ми да започне пети клас там, но не сме избрали окончателно училището. Бих била благодарна за отзиви за "Максим Горки", "Васил Левски" и "Иван Вазов".

Определено езиковата - М. Горки е най-добрия вариант от тези.

# 654
  • Мнения: 3 315
Предполагам сте се насочили към тези защото са гимназии, определено М. Горки е най- добрия вариант.

# 655
  • Мнения: 3 736
Предполагам сте се насочили към тези защото са гимназии, определено М. Горки е най- добрия вариант.

Всъщност не мислим отсега за гимназии, ще се радвам и на отзиви за основни училища. Тези трите просто са ни най-удобни като местоположение на този етап.

Много благодаря на всички включили се с препоръка!

# 656
  • Мнения: 584
За мен Второ основно училище също е отличен вариант.

# 657
  • Мнения: 4 144
За мен Второ основно училище също е отличен вариант.
Да, съгласна съм

# 658
  • Мнения: 5 385
Някой може ли да ми каже дали в магазин Ферия (Ferie - козметика и парфюмерия на центъра до Първа Инвестиционна Банка) предлагат само скъпа марка козметика или имат и от стандартните (Loreal, Maybeline и тнт)?

# 659
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 550
Някой може ли да ми каже дали в магазин Ферия (Ferie - козметика и парфюмерия на центъра до Първа Инвестиционна Банка) предлагат само скъпа марка козметика или имат и от стандартните (Loreal, Maybeline и тнт)?

Не , няма .

Общи условия

Активация на акаунт