Стара Загора - 77 тема

  • 106 271
  • 824
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 190
Здравейте търся някъде в града, басейн за плуване на бебета с инструктор. Дали има такъв, някой ако е запознат ще се радвам да ми даде информация

# 661
  • Мнения: 142
Здравейте! Интересувам се къде в Стара Загора, в кое фото принтират качествени снимки?

# 662
  • Мнения: 5 379
Може ли някой да ми каже как стоят нещата с Център за работа с деца "Аз детето" (Монтесори)?
Каква е месечната такса за посещение ориентировъчно?

Говорих с тях два пъти. Първия път се разбрахме да отида на място, за да ми разяснят, но пак имаше някакво затваряне заради Covid и не се получи.
Преди 3 дена пак им звънях. Помолиха да им пратя мейл, за да могат да ми върнат заявление за кандидатстване. Е, пратих, но никой нищо не ми връща.
Та сега се чудя да упорствам ли още.

# 663
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Здравейте, може ли да ми кажете от кой ендокринолог сте доволни?

# 664
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Здравейте! Интересувам се къде в Стара Загора, в кое фото принтират качествени снимки?
Фотостудио "Елит" - ул. Христо Ботев 80 (намира се под централен клон на банка ДСК)
Гарантирано с традиции и качество в годините Bowtie

# 665
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 543
Аз използвам Дукс Фото.

# 666
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Аз използвам Дукс Фото.
Да и Дукс също. Това са двете студиа с традиции от 20 години в града. Мисля, че повече от това не е нужно като насока Simple Smile

# 667
  • Мнения: 142
Много ви благодаря!

# 668
  • Мнения: 4 144
Въпросът ми е малко особен, но дали знаете хора, които пътуват до Хасково всеки ден (по работа или друго)?
Гледам в разписанието на автогарите, положението е трагично от към избор на автобуси , а говорим за два областни града все пак.

# 669
  • Мнения: 5 379
Въпросът ми е малко особен, но дали знаете хора, които пътуват до Хасково всеки ден (по работа или друго)?
Гледам в разписанието на автогарите, положението е трагично от към избор на автобуси , а говорим за два областни града все пак.

Масово автобусите са до Димитровград заради пазара, а от там се прекачват хората до Хасково.
Аз съм от Димитровград попринцип и поне преди през час имаше автобуси за там. Не знам дали ти върши работа.

# 670
  • Мнения: 1 260
Къде в Стара Загора  правят антигенен тест със сертификат по новите правила.Безплатен тест и само да се заплаща пробовземането ,според министъра  което трябва да струва под 10 лв

# 671
  • Мнения: 6 167
Въпросът ми е малко особен, но дали знаете хора, които пътуват до Хасково всеки ден (по работа или друго)?
Гледам в разписанието на автогарите, положението е трагично от към избор на автобуси , а говорим за два областни града все пак.
И аз така пътувам сутрин до Димитровград и оттам до Хасково ,иначе от С.Загора чак към обяд мисля че имаше директен за Хасково .

# 672
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали психолог, който да работи с тийнейджъри?
Благодаря предварително!

# 673
  • Мнения: 265
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали психолог, който да работи с тийнейджъри?
Благодаря предварително!
Препоръчвам Невена Иванова, синът ми е на 14 и я посещава почти от година!

# 674
  • Мнения: 2 579
Здравейте,
Интересува ме как стават класиранията за детски ясли в Стара Загора.
Подали сме заявление в електронния сайт тази година през февруари, като желанието ни е детето да тръгне на ясла през Април догодина в ясла номер 1.
Статусът в сайта показва, че детето чака класиране. Но кога можем да очакваме резултат и през какъв период от време да проверяваме? Само в сайта ли става ясно това или се обаждат от яслата?
Притеснявам се да не пропуснем нещо.
Моля някой с повече опит да сподели какъв е редът на записване.
Благодаря предварително:)

Общи условия

Активация на акаунт