Стара Загора - 77 тема

  • 106 439
  • 824
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 236
Нямам предвид еластичните чорапи за стягане, а обикновени чорапи за всеки ден. Има такива с плетка нагоре от глезена. В интернет има, но искам да ги видя и да преценя на живо.

# 91
  • Мнения: 237
Момичета,предложете ми добър дерматолог в Стара Загора,за периорален дерматит.Без Неделчева.Благодаря предварително!

# 92
  • Мнения: 6 185
Аз мога да ти кажа ние къде сме ходили ,първо в Леге Артис при д-р Христозов ,той постави диагноза на синът ми Псориазис .Направи кръвни изследвания,но биопсия не .Лекува го 6 месеца с кортикостероиди .Накрая файда никаква и ни препрати при д-р Христакиева .Тя отхвърли диагнозата Псориазис и каза Себореен Дерматит .След това каза ,че задължително трябва да лежи 7 дни в Университетската ,за изследвания и облъчване с лампа на ръцете . За сега се въздържам,защото вече не съм сигурна дали трябва да и се доверя .

# 93
  • Мнения: 237
При Христозов съм ходила преди много години и не бях доволна.Ходила съм при Нина или Анна Костови,/при по-младата/от фамилна клиника К&К,зад спирката на втора аптека,от нея бях доволнав,но телефона сега дава,че е  грешен.Освен да ходя на място.От Балдаранов преди 10 години пак не бях доволна.Голям проблем с тези дерматолози.

# 94
  • тук и там
  • Мнения: 11 539
И аз не съм доволна от Балдаранов и Христозов.Неделчева не ми е симпатична заради външния си вид(прилича ми на фолк певица и ми е анти някак с прекалените корекциите по нея самата)-иначе може и да е добър лекар,не знам..Доволна бях от Сребрева(в кожното преглежда),но това са ми впечатленията от преди 6-7 години,когато реши проблем на детето за седмица,а се скъсахме преди това месеци наред да ходим при ЛЛ,хомеопати,дерматолози и нищо не направиха.Ставаше въпрос за банален проблем впрочем,не за нещо сериозно.

# 95
  • Мнения: 2 236
Здравейте. Кажете от къде купувате дрехи за порасналите си деца? Дъщеря ми е на 11г. и все по-капризна. Освен НМ и Waikiki друго нещо, дето не е китайски мол?..

# 96
  • Мнения: 46
Моля за мнение за хотел Калиста за сватба за 150 човека или за предложение къде може да се направи сватба с изнесен ритуал за 150 човека

# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 437
Здравейте. Кажете от къде купувате дрехи за порасналите си деца? Дъщеря ми е на 11г. и все по-капризна. Освен НМ и Waikiki друго нещо, дето не е китайски мол?..

Не знам дали отговаря на изискванията ви/и, но аз последно си купих яке и лятна рокля от Липненски. Много доволна останах, съотношение качество цена е страхотно. Магазина на Чайка е много голям и добре зареден, ако искате може да погледнете, имат и сайт. Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1 199
Здравейте. Кажете от къде купувате дрехи за порасналите си деца? Дъщеря ми е на 11г. и все по-капризна. Освен НМ и Waikiki друго нещо, дето не е китайски мол?..
Сложна работа, моята още няма 9 и вече почва да става капризна. Аз пазарувам основно онлайн - Amazon, MyToys - но вече се допитвам и до нея. За тийнеджъри може би Бершка, но на 11 е още малка за там. Иначе на ул. "Св. Княз Борис" (улицата на бившия магазин "Бебе") има 1-2 магазинчета, които предлагат и юношески дрехи, може би и Minimod. Като цяло изборът на дрехи за поотраснали деца е много ограничен наистина.

# 99
  • Мнения: 319
Момичета препоръчайте ми добър детски офталмолог. Става въпрос за дъщеря ми на 4 месеца Simple Smile

# 100
  • Мнения: 813
Момичета препоръчайте ми добър детски офталмолог. Става въпрос за дъщеря ми на 4 месеца Simple Smile
Д-р Рускова

# 101
  • Мнения: 1
Здравейте, може ли да ми препоръчате детегледачка за почасово гледане на 2г. дете.

# 102
  • Мнения: 230
Здравейте! Търся мнение относно фото и видеозаснемане от Penchev Style. Ще се радвам да споделите вижданията си за тях. Благодаря и хубав ден!

# 103
  • Мнения: 97
Здравейте, ще търся скоро детегледачка на пълен работен ден (8:30 - 17:30) от понеделник до петък за дете на година и 3 месеца. Искам да попитам тези които са се възползвали от услугите на детегледачка, как вървят цените.
Благодаря предварително!

# 104
  • Мнения: 499
Здравейте, ще търся скоро детегледачка на пълен работен ден (8:30 - 17:30) от понеделник до петък за дете на година и 3 месеца. Искам да попитам тези които са се възползвали от услугите на детегледачка, как вървят цените.
Благодаря предварително!
Здравейте, преди година и половина моя позната плащаше по 600лв. Не вярвам да има голяма разлика.

Общи условия

Активация на акаунт