Януари все още е дале4,хайде бебе 4акаме те с интерес

  • 14 281
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
тук сме, но се борим с гадене, килограми и разни други екстри Wink

# 46
  • Мнения: 333
Лека и успешна седмица от мен! Grinning Малко се поизгубих, тук съм, но имам изпити и чета усилено. В петък взех 1 с 6 и съм щастлива, но ми остава 1 много труден този петък и приключвам. Планирали сме море след 20, но времето нещо не ми харесва. Дано се оправи дотогава. При мен гаденето засега изчезна и така се чувствам човек. Тази седмица ще взема направление от личната лекарка за прегледи и изследвания, че то от учене не ми остава време да се шляя насам натам. Как сте сега покрай световното? Мъжете ви гледат ли мачове? Моя ги гледа, но на него това му е работата. Футболен човек да си имаш вкъщи е страшно, но на мен ми е забавно и си гледам с него. Като се запознахме не знаех нищо за футбола, но покрай него научих много за играта. Ходя на мачове и ми е интересно. Бях на европейското в Португалия и беше страхотно изживяване да си на стадиона когато и нашите са на терена.  bg

# 47
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
galina_dimova, то само в София е кофти времето - във Варна си ходят на плаж Simple Smile
Иначе мъж ми е от хората дето обичат да играят футбол, а не да гледа - аз съм по-запален зрител май от него Simple Smile

# 48
  • Русе
  • Мнения: 249
Привет и то мен!

И при мен нещата с гаденето са по-добре - само вечер става кофти... Иначе си гледам мачовете с половинката, макар, че някои са толкова скучни, че заспивам  Confused
Я споделете с какво се мажете против стриите? Аз започнах със зехтин, ама четох някъде, че не върши работа.

# 49
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
ми аз за стриите още не съм мислила понеже нямам такъв поблем все още.малко ми е рано.ама за по нататъка ще си взема някакъв козмети4ен крем от аптеката Mr. Greenина4е за гаденето аз нямам такова но пък все още ми става лошо сутринта и през деня.направо ще се побъркам #Crazyа за ма4ове хи4 не ми се говори #Cussing outмного ги мразяа ина4е през 96 им бях голяма фенка.добре 4е и мъжа ми не гледа много много Joy           ама пък някой път като се заплесне няма отърване hahaha

# 50
  • Мнения: 871
Здравейте мамиии, станах за трети път леля - сестра ми роди живо и здраво момиченце 3кг и 49 см. Толкова го чакахме, понеже тя има преди това 2 момчета Grinning Майка героиня.
setakap аз сега се мажа с крема на ДЕВА против стрии и сум ок засега. С първата бременност се мажех с ДЕВА и след 5-ия месец почнах със зехтин и нямам нито една стрия. Така че смятам и този път да се мажа със зехтин след 5-ия. При мен имаше ефект.
А по въпроса с футбола аз съм голям фен, даже по-голям от мъжа ми. Той вечно заспива пред телевизора, и после аз му обеснявам как са играли и какъв е резултата.  Joy
Чао и лека седмица.  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 6 798
Здравейте!
Ние гледаме футбол, не сме много запалени, но пък е готино.
За стрии още не се мажа много, много. Купила съм един масажен крем с бадемово масло,ама кога се мажа, кога не....Решила съм да си купя Мустела против стрии и тези дни ще го направя задължително.

# 52
  • Русе
  • Мнения: 249
Преди малко ми казаха, че голям ефект при стриите имало мазането с Кеч Балсам. Аз се притеснявам, защото при сестра ми се получиха доста...

# 53
  • Мнения: 307
Здрасти!
stiliana1, честита ти племенница!  bouquet Да ви е жива и здрава и много да ви радва всички!
Ама вие големи запалянковци се извъдихте  Mr. GreenАз гледам от време на време, ама обичам с голяма компания. Пък сега като не мога нито да ям като хората, нито да пия и не ми е много весело. От цигари пък (само като пушат покрай мен) ми става толкова лошо  #Crazy Sick Онази вечер имахме гости и като ми призля .... голямо  Sick беше. Страшна работа  Tired Но ще търпим, щом е в името на бебчо  Laughing
Иначе се ядосвам с тия сватбени агенции покрай сватбата. Има ужасни хора!!! #2gunfire И все си викам, че няма да се нервя, ама като не мога... Искам да минава вече и да си чакаме спокойно бебчо.
Хубав ден на всички!

# 54
  • Мнения: 242
Здравейте момичета! Първо добре дошли на новите попълнения и честита племенница на stiliana1 !
Какви мачове бе момичета, въобще не съм разбрала, че е започнало световното  newsm78  Laughing
Засега не се мажа с някакви по специални кремове за стрии, а просто с най-обикновенни лосиони за тяло. Иначе добри отзиви съм чула за  бадемовото олио/масло и крема против стрии на Авент.
А за пола на бебо - имам някакво странно усещане, че ще е момче и даже нямам търпение да разбера. Но каквото такова. Нямам търпение също така да отида на лекар и да му чуя сърчицето  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 333
stiliana1 ти ли беше питала за д-р Венкова от Гургулят, защото моята лекарка ми я препоръча и в сряда съм на преглед. Ако имаш отзиви кажи как е там?!

# 56
  • някъде в България
  • Мнения: 65
Здравейте момичета. Отдавна не бях писала, но имах проблеми. Днес прокървих страшно ммного. Приеха в ме "Майчин дом" и ме кюртираха (вечеямаше нищо в матката) Weary. За съжаление загубих бебчо. Пожелавам успешна бременност на всички и дано аз съм последната с проблемна бременност в този фрум.
П.П. Моля Добито да ме махне от списъка.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 249
Кangel, много съжалявам!!! Желая ти бързо възстановяване Sad

# 58
  • Мнения: 242
Наистана много жалко! Бързо оправяне Кangel и ще чакаме пак да се върнеш при нас!

# 59
  • Мнения: 871
kangel съжалявам много. Не се отчайвай, чакаме те отново.
galina_dimova аз ходя при Венкова в Гургулят. Тя ми проследи първата бременност и бях доволна, затова и сега с втората ми бременност съм при нея. Лично за мен тя е добра и се чуствам добре при нея.
Аз напоследък страдам от някво адско главоболие, някоя от вас има ли същия проблем? Не ми помага нито парацетамол нито нищо, а преди никога не съм имала такъв проблем newsm78 Протестирам  Crossing Arms
Чао на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт