Удари ми шамар!!!

  • 6 546
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 260
Това беше наистина гадно изказване. Едно семейство се крепи на взаимни компромиси. Само да кажа, че когато не пие, той е друг човек. Винаги е държал на семейството си ( никога не ме е оставил без пари, винаги ми оставя кола на разположение, лишава себе си, за да има за мен и за децата), Алкохола скапва нашите отношения. И знаеш ли, че от както се разделихме се разбираме много по-добре. Той все още ми липсва, и съм доста объркана.
Кога не пие, били споделила?

# 16
  • Мнения: X
Всеки ден след работа пие бира, а когато е някъде с приятели пие и друг алкохол.

# 17
  • Мнения: 5 260
И кога е друг човек, непиещ и ненасилник? Или лежиш на стари лаври, какво било едно време?

# 18
  • Мнения: 251
Всеки ден след работа пие бира, а когато е някъде с приятели пие и друг алкохол.

Пак ще кажа - разликата от това да Пиеш по бира след работа и от това Да се напиваш често, е огромна.

# 19
  • Мнения: X
Свекърва ми  е казвала, че баща му е бил същия на неговите години, но с времето се бил променил. Аз обаче не искам моите деца да взимат такъв пример от баща си. Той се грижи добре за тях когато са при него и не си позволява да се напива.

# 20
  • Мнения: 5 260
Авторката казва, че когато не пие е друг човек, а той пие всеки ден. Кога е друг човек и какъв друг човек е искам да разбера. Също така да питам той след работа има ли ангажимент към дома, съпругата си, децата? Върши ли нещо вкъщи, има ли задачи?

# 21
  • Мнения: X
Задачата му е в това, че всеки ден забираше децата от градина и стоеше с тях по парковете докато аз приключа работа.

# 22
  • Мнения: 1 030
Ти обмисляш дали да се върнеш, а дали той го иска?

# 23
  • Мнения: 928
Ако беше само шамара, съм сигурна че нямаше да си тръгнеш. Шамара просто е бил капката в отдавна прелялата чаша. Както самия той ти е казал, че на тези му години е трудно да го промениш , в такъв случай не виждам смисъл да се връщаш. Ще бъде старата песен на нов глас. Запитай се това ли заслужаваш ?
Ти отдавна си се отчуждила като не искаш интимност с него, мислиш ли че ако се сдобрите ще искаш?
Обричаш се в един омагьосан кръг, пък и нали знаеш най-тъмно е преди зазоряване. Сега си сама, трудно ти е , не можеш да свикнеш с новото положение, анализираш до откат . И започваш да се вкарваш във филма, май пребързах....
Попитай най-близката си приятелка как ги вижда нещата или човек на който имаш голямо доверие, може и да ти кажат неща които с години са премълчали за връзката ти с този човек.
Кураж и не се обръщай назад .

# 24
  • Мнения: 5 260
Егати задачата. И като се приберете започваш да шеташ и готвиш, а той да пие нали? Ами много свободно време имат тези мъже. За това посягат към чашката или курвите.

# 25
  • Мнения: X
Показва загриженост към мен и децата. Тези дни бях болна по няколко пъти ми звъня да ме пита как съм. Децата сега са при него, но въпреки това той ми звъни, за да ме чуе как съм. Знам, че ме обича, но гордоста му е много голяма.

# 26
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Всеки ден след работа пие бира, а когато е някъде с приятели пие и друг алкохол.

Задачата му е в това, че всеки ден забираше децата от градина и стоеше с тях по парковете докато аз приключа работа.

# 27
  • Мнения: 5 260
Каква гордост бе булка? Човека се напива и ги посяга. Как мъж с гордост ще го направи? Проблема си си ти самата и те съветвам да потърсиш помощ. Няма да пиша повече.

# 28
  • Мнения: 1 030
Показва загриженост към мен и децата. Тези дни бях болна по няколко пъти ми звъня да ме пита как съм. Децата сега са при него, но въпреки това той ми звъни, за да ме чуе как съм. Знам, че ме обича, но гордоста му е много голяма.
Бъркаш! Човека не е осъзнал грешката си. Не те е и молил да се събирате. Не ти е показал, че има намерение да спре да пие. Не бързай, че ще съжаляваш.

# 29
  • Мнения: X
Злодеида ти имаш ли деца? Ако нямаш ти пожелавам скоро да усетиш това щастие. И ако някога изпаднеш в подобно положение тогава би ме разбрала, колко трудно е да кажеш край!

Общи условия

Активация на акаунт