Обичате ли свекървата си ?

  • 5 847
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 369
Обичам я - страхотен човек и е възпитала много добре съпруга ми.

 newsm10 подкрепям

# 91
  • Мнения: 72
И аз обичам моята.Страхотна жена и много разбрана.Е има моменти когато на мен не ми изнася,но то и с моята маичица има такива така че това не се брои.Уважавам я и я ценя много. newsm10

# 92
  • София
  • Мнения: 4 966
Не Mr. Green

# 93
  • София
  • Мнения: 4 966

 Не,дразни ме адски и гледам да страня от нея #2gunfire
 И колкото и да си казвам да не ми пука,като я видя ми се превива стомаха от зло... Twisted Evil

ха ха ха Joy

# 94
  • Мнения: 532
А има ли и други като моята?

По име трудно ме нарича, гледа на мен като на инкубатор на детето на сина й, детето прилича само на сина й, всички хубави черти в характера на детето или по-интересни такива са на тяхната рода, помага за детето, защото така помага на сина си /тя го казва пред майка ми, която й благодари, че ми помага за бебето/, ако аз не подхвана и водя разговор трудно се получава диалогова връзка, когато синът й е с нас е усмихната, когато не, е по-скоро начумерена и изтерзана, ще сготви само, ако синът й също ще яде, синът й е винаги прав във всичко, а аз го тормозя, обаче ако паралелно-еднакви неща се случват на нейната дъщеря ... ох, как се е изтормозила.

Не искам нищо да кажа, но е хубаво всеки един човек да бъде малко или повече безпристрастен, разбиращ и толерантен и истините да важат еднакво както за мен, така и за теб.

По принцип искам да гледам над тези неща, за да не се ядосвам, просто гледам да съм далеч, но мъжът ми не си е отрязал пъпната връв и понакога дори ме мрази, защото не съм влюбена в майка му.

Ами аз се държах все едно съм, ама ми наговориха куп неща и с очите си видях как от едно добро поведение можеш така да го изкълчотиш, че аз излязох най-отвратителния човек на света, а сега съм виновна, че искам да стоя настрана и по този начин не проявявам уважение.

Какво да правя ... ей туй незнам ...

# 95
  • Мнения: 1 343
Аз моята си я обичам Simple Smile многооооооо ... Даже вчера се беше притеснила че сина й не споделя с мен бизнес плановете си и мислила какъв бизнес да ми помогне аз да почна че да му натрия носа  Mr. Green Общо взето свясна е и ме уважава както й аз нея .

# 96
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Ох, труден въпрос. Свекито си я обичам, ама като живя при нас през зимата направо полудях. Доста е досадничка и все се опитва да ме учи! Като сготви нещо и почва да ми обяснява без да съм я питала как се готви, кое след кое, как се пере. Че и на ненагледния бельото искаше да глади Sick. Оф, полудях, ама тя е пенсионирана учителка, та това и е професионално изкривяване. Ама не желая да живея с нея!!! Ако не може да се гледа сама - тогава! Все пак родители са ни. И свекита и тъщи, ще си ги траем, какво да го правим. Естествено, най-обичам мама и тати, ама свеки не е лоша жена. Характер!

# 97
  • Мнения: X
А има ли и други като моята?

По име трудно ме нарича, гледа на мен като на инкубатор на детето на сина й, детето прилича само на сина й, всички хубави черти в характера на детето или по-интересни такива са на тяхната рода, помага за детето, защото така помага на сина си /тя го казва пред майка ми, която й благодари, че ми помага за бебето/, ако аз не подхвана и водя разговор трудно се получава диалогова връзка, когато синът й е с нас е усмихната, когато не, е по-скоро начумерена и изтерзана, ще сготви само, ако синът й също ще яде, синът й е винаги прав във всичко, а аз го тормозя, обаче ако паралелно-еднакви неща се случват на нейната дъщеря ... ох, как се е изтормозила.

Не искам нищо да кажа, но е хубаво всеки един човек да бъде малко или повече безпристрастен, разбиращ и толерантен и истините да важат еднакво както за мен, така и за теб.

По принцип искам да гледам над тези неща, за да не се ядосвам, просто гледам да съм далеч, но мъжът ми не си е отрязал пъпната връв и понакога дори ме мрази, защото не съм влюбена в майка му.

Ами аз се държах все едно съм, ама ми наговориха куп неща и с очите си видях как от едно добро поведение можеш така да го изкълчотиш, че аз излязох най-отвратителния човек на света, а сега съм виновна, че искам да стоя настрана и по този начин не проявявам уважение.

Какво да правя ... ей туй незнам ...
Да го бях написала аз-същото щеше да е...

# 98
  • Мнения: 6 039
Да много я обичам!Тя ми е като майка,помага ми за всичко,разбираме се много добре.Даже не ми е приятно да го призная,но ми помага повече от моята майка. coolcool

 Peace

# 99
  • Мнения: 8 505
Не я обичам,не я и мразя.Разбирам се с нея идеално,но чак пък любов...

# 100
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да.......много ми помага понякога факта, че мога да разговарям с нея.........

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Да много добър човек е и засега амо тя ми помага с децата.Преди всичко и тя е човек и майка.
Дано още дълго да се разбираме

# 102
  • Мнения: 1 182
Уважавам я,защото е майка на мъжа ми-но чак да я обичам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт