Обичате ли свекървата си ?

  • 5 857
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 567
Нито я обичам, нито я мразя.
Антипатична ми е и никога няма да мога да разбера как може майка да не се интересува от детето си и баба от внучето си.
Родила е двама сина, а е майка само на един.

# 76
  • Мнения: 1 546
Уважавам я много,защото е много работлива и добра жена.няма 4овек,който да я е помолил за нещо и тя да не му е помогнала. Старае се много да ни помага и въпреки 4е именно това и желание-ВИНАГИ да ни е в помощ ме неври и дразни,смятам 4е е много хубав 4овек!

# 77
  • Мнения: 1 493
Трета опция : уважавам я !  Hug

# 78
  • Варна
  • Мнения: 567
Трета опция : уважавам я !  Hug


i az taka

# 79
  • Мнения: 4 546
не я обичам, но и не я мразя. гледам да имам по-малко взимане-даване с нея и толкова. Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 5 647
Да, обичам я!   bouquet

# 81
  • Мнения: 2 237

 Не,дразни ме адски и гледам да страня от нея #2gunfire
 И колкото и да си казвам да не ми пука,като я видя ми се превива стомаха от зло... Twisted Evil

# 82
Да много я обичам!Тя ми е като майка,помага ми за всичко,разбираме се много добре.Даже не ми е приятно да го призная,но ми помага повече от моята майка. coolcool

# 83
  • Мнения: 154
  Да обичам я и колкото и странно да звучи доста добре се разбираме. Не съм имала никакви проблеми с нея.Абе с две думи страхотен човек.Пожелавам на всички такава свекърва!  Peace

# 84
  • Мнения: 154
Ти обичаш ли твойта? Wink

# 85
  • София
  • Мнения: 625
явно винаги темата за свекървата ще стои на първа страница във форума Crazy................. Mr. Green
по въпроса-да много я обичам невероятна жена е!

# 86
  • Мнения: 4 473
Опитвам се да я уважавам. За обич и дума не може да става. Помага ми доколкото й е възможно(живее в провинцията), благодарна съм.

# 87
  • Мнения: 101
Категорично не , и вече не крия чувствата си .

# 88
  • Мнения: 612
Да, обичам я  Heart Eyes . Много често в нея откривам повече разбиране отколкото в мъжа ми.   Tired

# 89
  • Мнения: 222
Понасяме се, ама чак пък да се обичаме...
и аз така

Общи условия

Активация на акаунт