Как да простя?

  • 12 185
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 032

А това пък за жената ме навежда на мисълта, че ти си се оказвала в тази роля. И да, евтина е и е боклук, защото тя започва тайна връзка с ясно обвързан, та чак женен мъж с деца. Ако една жена е стойностна и истинска, ще постави условие мъжът да се разведе и чак тогава ще бъде с него, а няма да разбива семейства подмолно. Това е самата истина.
ТОЧНО !!!

Не, не съм била в тази роля. Аз втора цигулка не играя.  Simple Smile
Тук смесвате две истории. При авторката, пуснала темата, мъжът се е влюбил в друга жена, не е писала, че е стигнал до връзка с колежката, също така пише, че в брака чувствата са охладели. Напълно логично се е стигнало до влюбването. Ако и двамата имат сили и желание ще продължат напред, със заплахи и ултиматуми не се получава.
И не, не другата е виновна. Ако не са имали проблеми в брака, не биха стигнали до този проблем. А дали ще е колежката или някоя друга няма значение.

# 76
  • София
  • Мнения: 5 745
Всички знаем,че на пишещите тук браковете са ИДЕАЛНИ,в тях проблеми няма.
Но реалността,често е различна от форумната.


Chief Montesuma - научи се да си редактираш постовете,дразнещо е да пускаш няколко един след друг.

# 77
  • Мнения: 5 508
И да, евтина е и е боклук, защото тя започва тайна връзка с ясно обвързан, та чак женен мъж с деца. Ако една жена е стойностна и истинска, ще постави условие мъжът да се разведе и чак тогава ще бъде с него, а няма да разбива семейства подмолно. Това е самата истина.
И защо тя да е в тайна връзка? За нея може да си е съвсем открита. За мъжа е тайна.
А семейството се разбива от двамата в него, а не от третия човек Simple Smile

# 78
  • Мнения: X
Простила си му защото самата ти си склонна към изневяра.

Явно каквото и да напиша си оставам неразбрана. Както и да е, всеки човек е разичен, всяка връзка също и целта е да сме щастливи. Всеки нека направи това, което смята, че е най-добре за него и за семейството.

# 79
  • Мнения: 15 619
Скрит текст:

А това пък за жената ме навежда на мисълта, че ти си се оказвала в тази роля. И да, евтина е и е боклук, защото тя започва тайна връзка с ясно обвързан, та чак женен мъж с деца. Ако една жена е стойностна и истинска, ще постави условие мъжът да се разведе и чак тогава ще бъде с него, а няма да разбива семейства подмолно. Това е самата истина.
ТОЧНО !!!

Не, не съм била в тази роля. Аз втора цигулка не играя.  Simple Smile
Тук смесвате две истории. При авторката, пуснала темата, мъжът се е влюбил в друга жена, не е писала, че е стигнал до връзка с колежката, също така пише, че в брака чувствата са охладели. Напълно логично се е стигнало до влюбването. Ако и двамата имат сили и желание ще продължат напред, със заплахи и ултиматуми не се получава.
И не, не другата е виновна. Ако не са имали проблеми в брака, не биха стигнали до този проблем. А дали ще е колежката или някоя друга няма значение.
Зачетох се в темата и коментарите ви. В такъв тип теми винаги са ми били чудни нагласи, като подчертаната.
Няма как  едно лице да предприема действия, с които наврежда на друго лице и да няма вина. Без значение е фактът кой на кого какво обещавал, за един, за половин живот, кой на кого се вричал - тва са тъпотии. Вярно е обаче, че в такива истории едно лайно надушва друго лайно и двамата си допадат  и по акъл, и по смелост, и по ползвателски манталитет, и по морал, ама не псевдо такъв, а реален, претворен с действия.
Логиката на такива нагласи е, че ако някой не е създал живот, значи може да го затрие. Не му е близък и познат и нищо не е обещавал. Joy Мммм, прекрасен свят! И много недоклатени мъже и жени, все прекрасни и свестни.

# 80
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Така е !Няма големи и малки......Има Достойни и жалки...

# 81
  • Мнения: 5
И аз да кажа моето мнение, въпреки, че повечето ще ме засипят с камъни....
Била съм от двете страни ... първо ми изневериха, сега аз изневерявам. и да ви кажа вярно си е, че една с друга ситуации не си приличат и една връзка с друга не може да се сравни по никакъв начин.
Моя хубавец беше залитнал преди известно време. Аз го разкрих тотално ... то не бяха ред сълзи, ред сополи от моя страна, ама сега ако бях на тоя акъл изобщо нямаше да реагирам така. Важното ми е, че си извлякох поуката и колкото и странно да звучи извлякох и полза за себе си от тази история. Е усетя ли го втори път с усмивка на уста ще се изнеса и даже чао няма да му кажа, камули да му рева и да се тръшкам и да искам да си го връщам. И надявам се и той го е разбрал... за негово добро Smile
Сега, ще ме попитате защо изобщо поддържам тази връзка ли... Ми добре си ми е, разбираме се, грижи се за мен, вече 10 години сме заедно и сме се напаснали, изобщо не ми се занимава да се вкарвам в приключение да търся тези качества, които така добре ме устройват в друг.  Пък и каква е вероятността да ги намеря изобщо на куп Satisfied

# 82
  • Мнения: 1 447
.......Търпях 2 години тази глупост наречена брак и малко преди да го напусна и да се раздедем той с цялата си наглост ми казва :любовницата крепи брака" и му отвърнах: "е дано закрепи следващият ти защото този беше дотук".Не че съм виждала любовница но щом го няма по цели нощи, а и с този коментар то е ясно....а и защо да чакам докато видя изневяра......

Интересно ми е, дали този мъж смята, че и обратното е валидно, т.е "любовникА на жената също крепи брака" Simple SmileSimple Smile
Направо да им се чудиш на акъла на такива...Ясно е,че акъла му е в гащите на такъв, ама чак такива глупости да ръси, ужас.

# 83
  • Мнения: 15 619
И аз да кажа моето мнение, въпреки, че повечето ще ме засипят с камъни....
Била съм от двете страни ... първо ми изневериха, сега аз изневерявам. и да ви кажа вярно си е, че една с друга ситуации не си приличат и една връзка с друга не може да се сравни по никакъв начин.
Моя хубавец беше залитнал преди известно време. Аз го разкрих тотално ... то не бяха ред сълзи, ред сополи от моя страна, ама сега ако бях на тоя акъл изобщо нямаше да реагирам така. Важното ми е, че си извлякох поуката и колкото и странно да звучи извлякох и полза за себе си от тази история. Е усетя ли го втори път с усмивка на уста ще се изнеса и даже чао няма да му кажа, камули да му рева и да се тръшкам и да искам да си го връщам. И надявам се и той го е разбрал... за негово добро Smile
Сега, ще ме попитате защо изобщо поддържам тази връзка ли... Ми добре си ми е, разбираме се, грижи се за мен, вече 10 години сме заедно и сме се напаснали, изобщо не ми се занимава да се вкарвам в приключение да търся тези качества, които така добре ме устройват в друг.  Пък и каква е вероятността да ги намеря изобщо на куп Satisfied
Всъщност няма нужда да си приличат. Едно и също е. Туй в онуй набърже нейде, за час, за два, на скрито и за да не ти е акъла в семейството, а в онуй и туй.      Joy
Това за поуката е майтап, нали!? Ахахаххаха!
А защо ти е нужно оправдание за собственото ти поведение в чуждо такова/на мъжа ти/? И какви са тия цели в живота - да се наказвате!? Ай, че щастливци и щастливки, че и помъдрели и с поука и ползи.

# 84
  • Мнения: X
И аз да кажа моето мнение, въпреки, че повечето ще ме засипят с камъни....
Била съм от двете страни ... първо ми изневериха, сега аз изневерявам. и да ви кажа вярно си е, че една с друга ситуации не си приличат и една връзка с друга не може да се сравни по никакъв начин.
Моя хубавец беше залитнал преди известно време. Аз го разкрих тотално ... то не бяха ред сълзи, ред сополи от моя страна, ама сега ако бях на тоя акъл изобщо нямаше да реагирам така. Важното ми е, че си извлякох поуката и колкото и странно да звучи извлякох и полза за себе си от тази история. Е усетя ли го втори път с усмивка на уста ще се изнеса и даже чао няма да му кажа, камули да му рева и да се тръшкам и да искам да си го връщам. И надявам се и той го е разбрал... за негово добро Smile
Сега, ще ме попитате защо изобщо поддържам тази връзка ли... Ми добре си ми е, разбираме се, грижи се за мен, вече 10 години сме заедно и сме се напаснали, изобщо не ми се занимава да се вкарвам в приключение да търся тези качества, които така добре ме устройват в друг.  Пък и каква е вероятността да ги намеря изобщо на куп Satisfied

Направо нямам думи?За едно "добре си ми е така" ли стоиш с него?Кво му е добрето щом търсите любовници?Какво постигнахте с това и двамата?Правите си на инат и докъде ще доведе всичко това?

# 85
  • Мнения: 513
А после след време стават най-големите оплаквачки и нещастни черни станции, защото са от ''модерните нефанатици'', за които изневярата не е нищо, ами случва си се, бе, кО толкоЗ? Той човекът иначе много си я обича... Сега чак загледах заглавието на темата - ''КАК да простя?''. Фактът, че ключовата дума е ''как'', говори, че всичко става насила и принудително. А такива усещания в любовта според мен са индикация, че тя е приключила отдавна.

# 86
  • Мнения: 18 693
И аз съм тотално невярваща, че семействата разцъфват след изневяра. Но пък много хора твърдят, че са се освежили, преоткрили и закрепили за цял живот. Не им вярвам нито за секунда, но какво ги вълнува тях? Важното те да са си добре Simple Smile Хората сме много различни Simple Smile

# 87
  • Мнения: X
Много се ядосвам като чета за такива квалификации за жените, имали връзка с женен мъж. Жената може да си е много свястна, с всички достойнства и качества. Това, че женения мъж не уважава и не държи на семейството си и е тръгнал по чуждо, прави ли свободната жена автоматично- " евтина к...а"? В крайна сметка не тя има отговорност към  съпругата, и не тя и се е клела във вярност,  че тя да мисли за неговото семейство, за което мъжа не го е грижа. Мъж, който си обича жената и няма намерение да залита, и Памела Андерсън да го сваля, пак няма да поддаде. А и за да се влюби в  друга, значи е изстинал към жена си, иначе не виждам как ще стане.
Абе, баш такива са си. "Нашата" колежка се е нацелила в него и е почнала да го обикаля точно докато бях бременна. А аз бях с проблема бременност и съответно имаше къде да се намърда. Прекратиха се нещата, де, но той до последно не вярваше, че е имала нещо друго, освен приятелски подбуди.

Ми той значи с всичките си приятели тъй "приятелски" си спи.Или пък чрез секс се подпечатва истинското приятелство 😂 и са го затвърдили хорицата здраво.За мен това което той е казал...че тя имала приятелски намерения ми звучи като оправдание пред жена му за да му прости по бързо и междувременно да защити бившата си любовница че от приятелство без да иска се увлякла и стигнали до секс.Оправдания, оправдания - глупости 😠
В нашия случай не са стигнали до секс. Само до платонически разговори по вайбър и правене на разни услуги от негова страна. Тя се е завирала, а той си е мислил, че има приятелски намерения и не виждаше нищо нередно в ситуацията. Отне му време да се осъзнае какво точно се е случвало. Жена на средна възраст, решила да докаже, че още става и може да омая мъж с жена и бебе.

# 88
  • Мнения: 5
Много се ядосвам като чета за такива квалификации за жените, имали връзка с женен мъж. Жената може да си е много свястна, с всички достойнства и качества. Това, че женения мъж не уважава и не държи на семейството си и е тръгнал по чуждо, прави ли свободната жена автоматично- " евтина к...а"? В крайна сметка не тя има отговорност към  съпругата, и не тя и се е клела във вярност,  че тя да мисли за неговото семейство, за което мъжа не го е грижа. Мъж, който си обича жената и няма намерение да залита, и Памела Андерсън да го сваля, пак няма да поддаде. А и за да се влюби в  друга, значи е изстинал към жена си, иначе не виждам как ще стане.
Абе, баш такива са си. "Нашата" колежка се е нацелила в него и е почнала да го обикаля точно докато бях бременна. А аз бях с проблема бременност и съответно имаше къде да се намърда. Прекратиха се нещата, де, но той до последно не вярваше, че е имала нещо друго, освен приятелски подбуди.

Ми той значи с всичките си приятели тъй "приятелски" си спи.Или пък чрез секс се подпечатва истинското приятелство 😂 и са го затвърдили хорицата здраво.За мен това което той е казал...че тя имала приятелски намерения ми звучи като оправдание пред жена му за да му прости по бързо и междувременно да защити бившата си любовница че от приятелство без да иска се увлякла и стигнали до секс.Оправдания, оправдания - глупости 😠
В нашия случай не са стигнали до секс. Само до платонически разговори по вайбър и правене на разни услуги от негова страна. Тя се е завирала, а той си е мислил, че има приятелски намерения и не виждаше нищо нередно в ситуацията. Отне му време да се осъзнае какво точно се е случвало. Жена на средна възраст, решила да докаже, че още става и може да омая мъж с жена и бебе.

Вярваш ли си, че не се е стигнало? Или успокояваш сама себе си?

Не се заяждам, просто питам.

# 89
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
По скоро се успокоява!

Общи условия

Активация на акаунт