31 СУЧЕМ - гимназиален етап

  • 30 824
  • 257
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 253
Мисля,че дъщерята на sun е съученичка на сина ми в досегашното уч-ще😊....дано продължат заедно и занапред...

# 46
  • Мнения: 28
Здравейте,синът ми е приет в 31 СУ англ.и немски.Надяваме се на второ класиране да влзе в паралелката исп. и англ.Това уч-ще е всъщност негово най-голямо желание.Дано му харесат  учителите и атмосферата...само малко го притеснява колко момчета ще са в класа-ще има ли достатъчно за футбол😉
Sun70,дъщеря ти не беше ли в 125 досега?☺



Да, здравей ! На Лора майката съм Simple Smile. Днес бях с нея и я записахме. Много е щастлива, тя е в паралелката ИЕ и АЕ. Погледнах списъците, които са в коридора  и за жалост няма имена на децата, а само входящ номер, желание поред и бал. Лора е предпоследна по бал в паралелката, тя е с 406, а последното прието  дете е с 405. Има деца от тази паралелка, които ще се борят за друго училище. За футбол не се притеснявайте, синът ми каза, че във всеки клас имало поне 5-6 момчета, а в Пр Мат има много момчета. Но наистина в училищата без квоти за девойки и младежи, момчетата са по-малко. Желая ви успех, не се откзвайте от 31-о СУЧЕМ.

# 47
  • Мнения: 28
Simple SmileSmileSmiley
Мисля,че дъщерята на sun е съученичка на сина ми в досегашното уч-ще😊....дано продължат заедно и занапред...

Ще бъде хубаво да има познати деца в училището.

# 48
  • Мнения: 28
Sun, влезе ли дъщеря ти 31 -во? С какви езици/профил?

Привет! Да, в Бастилията е Simple Smile, приеха я в паралелката Испански с английски език. Вече е записана. Баловете тази година са доста високи. 31-о СУЧЕМ е в топ 10. Имате ли кандидат за там ?

# 49
  • София
  • Мнения: 253
Simple SmileSmileSmiley
Мисля,че дъщерята на sun е съученичка на сина ми в досегашното уч-ще😊....дано продължат заедно и занапред...

Ще бъде хубаво да има познати деца в училището.
А аз съм майката на Петър😄
Бях сигурна,че става въпрос за Лора.Моят син е с бал 402,5точки и почти съм сигурна,че  ще му стигне за паралелката исп.и англ...Много го искаме това уч-ще...дано не се разочароваме....

# 50
  • Мнения: 28
Simple SmileSmileSmiley
Мисля,че дъщерята на sun е съученичка на сина ми в досегашното уч-ще😊....дано продължат заедно и занапред...

Ще бъде хубаво да има познати деца в училището.

А аз съм майката на Петър😄
Бях сигурна,че става въпрос за Лора.Моят син е с бал 402,5точки и почти съм сигурна,че  ще му стигне за паралелката исп.и англ...Много го искаме това уч-ще...дано не се разочароваме....

Разбрах от Лора, че става въпос за Петър. Не се пренавивайте, за да не се разочаровате Simple Smile. Сигурна съм, че няма повод за разочарование. След 125-о там ще им бъде лесно, защото са научени на правила и дисциплина още първи клас. Като връщам лентата назад - осъзнавам какъв великолепен шанс е имал синът ми, класирайки се там... Тогава изобщо нямах представа колко добро училище е, а се зарадвах на локацията. Мисля, че в която и паралелка да са децата е голям шанс за добро образование, нови срещи, съученици и добро училище. Децата там са много нормални, осъзнати  и земни Simple Smile Лора беше на изпращането на випуска на батко си и толкова се впечатли от думите на учителите и абитуриентите , и тогава реши, че иска да бъде Бастилианка. SmileSmile Със сигурност ще има стрес и трудности докато се адаптират към новото начало, но това е част от живота.

# 51
  • София
  • Мнения: 253
А как протече там ДО?Надявам се по-добре от 125...😏

# 52
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 902
А как протече там ДО?Надявам се по-добре от 125...😏

Изключително добре. Говоря за 9 и за 6 клас.

# 53
  • Мнения: 4 915
Днес ще записвам щерката в паралелката с АЕ/НЕ. Simple Smile Тя реши да се откаже от второ класиране (4 т. я делят от 35то) и предпочете комбинацията от двата езика, както и удобната ни локация. Дано е правилното решение!

Надяваме се да й преподава похвалената от lulumba преподавателка по английски.

Има ли клубове по интереси в училището?

Последна редакция: ср, 15 юли 2020, 08:15 от Free Soul

# 54
  • Мнения: 245
Днес ще записвам щерката в паралелката с АЕ/НЕ. Simple Smile Тя реши да се откаже от второ класиране (4 т. я делят от 35то) и предпочете комбинацията от двата езика, както и удобната ни локация. Дано е правилното решение!

Надяваме се да й преподава похвалената от lulumba преподавателка по английски.

Има ли клубове по интереси в училището?

Здравейте и от мен Simple Smile Моята дъщеря също ще се запише днес в паралелка АЕ/НЕ. Тя също се отказа от второ класиране. Дано се събере спокоен и сплотен клас, ще се радвам да се запознаем и да обменяме информация!
Записана е вече в 8а клас.

Последна редакция: ср, 15 юли 2020, 09:23 от paia4e

# 55
  • Мнения: 4 915
Следобед и ние сме там. Simple Smile За записан брой младежи в 8а разбрахте ли нещо?  Wink
Коя смяна ще са първи срок? Първа ли?

# 56
  • София
  • Мнения: 253
В сайта пише,че първи срок са първа смяна за класовете от 5 до 8,а вгория срок-втора смяна

# 57
  • Мнения: 28
Днес ще записвам щерката в паралелката с АЕ/НЕ. Simple Smile Тя реши да се откаже от второ класиране (4 т. я делят от 35то) и предпочете комбинацията от двата езика, както и удобната ни локация. Дано е правилното решение!

Надяваме се да й преподава похвалената от lulumba преподавателка по английски.

Има ли клубове по интереси в училището?

Имат различни клубове и извънкласни мероприятия, участия в олимпиади, спортни състезания, ексурзионни летувания, организирани от г-жа Инева-учител по БЕЛ.
Убедена съм, че няма да съжалявате за 31-о училище.

# 58
  • Мнения: 28
Следобед и ние сме там. Simple Smile За записан брой младежи в 8а разбрахте ли нещо?  Wink
Коя смяна ще са първи срок? Първа ли?


Първата година са с малките ученици, а от 9 клас нататък са с гимназистите.

# 59
  • Мнения: 245
Следобед и ние сме там. Simple Smile За записан брой младежи в 8а разбрахте ли нещо?  Wink
Коя смяна ще са първи срок? Първа ли?

Има само входящ номер и кой клас е. Нищо повече за момента.

Общи условия

Активация на акаунт