"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 39

  • 54 103
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 480
Усещанията които имаш в моменна се дължат на покачването на прогестерона, просто сега се вглеждаш повече. Минимален е шанса за бременност при описаните опити,  но е изключен. Тест за бременност направи на 24-25 ден от МЦ

# 271
  • София
  • Мнения: 2
Ами болката от овулацията ми е доста по-различна и като място, и като тип болка. Иначе и аз първоначално помислих, че е от нея.
Мислех днес или утре да направя тест. Ама така се въодушевих, че ако излезе отрицателен, ще е доста разочароващо Disappointed А пък не съм от най-търпеливите хора, за да чакам още седмица, примерно.

# 272
  • Мнения: 3 597
Аз все рано се тествам . Макар че много от момичетата тук ще ти кажат , че няма смисъл . Реално е така , защото дари и да има бременност в началото нивата на хормона е минимално и е много вероятно тста да не отчете .

# 273
  • Мнения: 140
Здравейте момичета...имам въпросче...МЦ беше на 21.08 ОВ следва да е около 7-9 точно тогава правихме опити...кога мога да направя тест..зацапване не съм имала но ми прилошава леко от 2 дни гладна съм но като видя храна и вече не съм гладна навсякъде ми мирише та какво ли не и имам болки в кръста и от време на време ме прерязва ниско в корема...надявам се да имам 2 черти но незнам дали не е рано още за тест

# 274
  • Мнения: 16
Според мен направи си най-рано тест в деня който трява да ти дойде. Аз тогава си направих тест и ми отчете. По принцип тестовете са чувствителни и  ден два преди закъснението  би трябвало да отчете. Успех Simple Smile

Здравейте момичета...имам въпросче...МЦ беше на 21.08 ОВ следва да е около 7-9 точно тогава правихме опити...кога мога да направя тест..зацапване не съм имала но ми прилошава леко от 2 дни гладна съм но като видя храна и вече не съм гладна навсякъде ми мирише та какво ли не и имам болки в кръста и от време на време ме прерязва ниско в корема...надявам се да имам 2 черти но незнам дали не е рано още за тест

# 275
  • Мнения: 140
На 23.09 трябва да ми дойде струва ми се цяла вечност:joy:

# 276
  • Мнения: 3
Закъснява ми 2 седмици и преди малко си направих тест Sure Check пишеше, че може да се прави по всяко време на деня. Отрицателен е, но пишеше да сложим 3 или 4 капки, а аз така се изпиках в това малкото, че влезе само 1 капка май. Изсипах я и взех и с ръката от пода една чепка и и нея сложих(пиках на земята в банята, беше чисто и сухо). Дали е възможно да не съм го направила както трябва и да съм бременна. Това ми е първи тест за бременност който си правя. И да не си помислите, че искам бебе, на 21 съм рано ми е. И нямам никакви симптоми, ама да питам за всеки случай.

# 277
  • Мнения: 10
И последен въпрос:blush: - до сега никога не съм виждала вените по гърдите си а имаме едно дете, сега обаче са болезнени и от днес вече виждам вените по тях. Възможно ли е този път да се е получило?
Лепна ме такава настинка и хрема , че и да имам симптоми едва ли ще мога да ги опиша след това.

# 278
  • Мнения: X
И това с вените съм чувала, че е симптом. Стискам ти палци от все сърце да се е получило. Моят най-изпъкващ симптом беше, че сутрин озверявах от глад към 6.

# 279
  • Мнения: 4 087
+1 за глада и вените.

# 280
  • Мнения: 5 468
Последните две страници направо се зашеметих от "симптоми". Затова нека да напомня, че симптоми на бременност могат да се появят най-рано 2-3 дни преди датата М, когато ЧХГ е достигнало такова ниво, че да бъде засечено от уринен тест. Също така, ранните симптоми са подобни на предменструалните, така че невинаги могат да се различат. Затова много бременни преди положителния тест се чувстват сякаш всеки момент ще им дойде. Типичните "бременни" симптоми се появяват след закъснението и то постепенно, като дори не е задължително да ги имате изобщо. Това би трябвало да отговори на въпроса дали е възможно преди закъснението да имате 35 симптома. То ако беше така, симптомите да идват веднага един след друг, до 9тия месец щяхме да загубваме човешкия си облик. Grinning Бременността е едно нормално състояние и през една голяма част от нея(когато не е рискова, проблемна и т.н.), се чувстваме съвсем нормално.

# 281
  • Мнения: 3 597
По принцип при повечето момичета симптомите се появяват около и след датата на очаквания цикъл , но не е изключено това да стане и по-рано . С последната ми бременност имах симптоми няколко дни преди МЦ , така че не е невъзможно . Всеки организъм е различен и всяка бременност също . При някои се появяват рано , при други по-късно , а при трети хич .

# 282
  • Мнения: 16
Добър ден! Преди няколко дни писах и ми дадохте съвет да отида на лекър е отидох на лекър и той ми каза да не се притеснявам неможе още нищо да се види ако има зачеване трябва да се изчака е добре но гърдите не спират да ме болят подути са още повече болка в яйчниците имах някъде около 5 дни сега вече позатихна ,но път започна болка в кръста при наявждане и световъртеж.. какво ще кажете вие имате повече опит може ли да съм бременна или си въобразявам вече .. благодаря за отговорите !!!

# 283
  • Мнения: 391
Момичета, мен единствено и само ме болят гърдите, ама страшно ! Смисъл не чак непоносимо, но доста по-чувствително болезнени. Нямам никакви други симптоми, дори не можах да повярвам на теста! Simple Smile даже направих цели 4 теста в два последователни дни, защото наистина не ми се вярваше. Така, че... не търсете симптоми, а просто се отпуснете и ще стане, когато най-малко го очаквате. Късмет и пийте корен от мака! ✌

# 284
  • София
  • Мнения: 8 002
На 16.09.2018 си написала, че от 2 седмици правите опити за бебе. Ако приемем, че когато си писала първата тема си била в овулация и в рамките на тези 3 дни да се е случило зачеване, няма как описаните оплаквания да са признаци на бременност.

Общи условия

Активация на акаунт