Брекети – къде, какви, за колко? -тема 11

  • 80 006
  • 777
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 77
Здравейте, има ли случаи в които даже и брекетите не могат да помогнат, понеже моите зъби са доста криви и се чудя дали изобщо си заслужават парите, времето и усилията?

# 526
  • Мнения: 2 267
Здравейте, има ли случаи в които даже и брекетите не могат да помогнат, понеже моите зъби са доста криви и се чудя дали изобщо си заслужават парите, времето и усилията?
В такива случаи се вадят зъби, прави се място, разширява се челюст, има начини и за всичко си има приспособления.

# 527
  • Мнения: leet
Здравейте, има ли случаи в които даже и брекетите не могат да помогнат, понеже моите зъби са доста криви и се чудя дали изобщо си заслужават парите, времето и усилията?
ето едно доста интересно видео:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=530571777438083& … d=252205505127334

# 528
  • София
  • Мнения: 1 757
На някой предстои ли му скоро сваляне? Simple Smile
Вълнувате ли се ?
А тези от вас,които скоро са ги свалили как се чувстват? Simple Smile

# 529
  • Мнения: 2
Мненея за Маргарита Брайнова гр. София ?

# 530
  • Мнения: 1 876
https://www.facebook.com/FamiliaDent/
Отзиви за това място?
Също искам да попитам за някаква цена за коронка на 1 зъб.

# 531
  • Мнения: 64
На някой предстои ли му скоро сваляне? Simple Smile
Вълнувате ли се ?
А тези от вас,които скоро са ги свалили как се чувстват? Simple Smile
Аз ще ги свалям към края на март. Вече нямам търпение.

# 532
  • София
  • Мнения: 1 757
На някой предстои ли му скоро сваляне? Simple Smile
Вълнувате ли се ?
А тези от вас,които скоро са ги свалили как се чувстват? Simple Smile
Аз ще ги свалям към края на март. Вече нямам търпение.
Аз съм в края на месеца на преглед и се надявам вече да се спрем на дата за сваляне.
Носиш ли ластици все още?

# 533
  • Мнения: 64
На някой предстои ли му скоро сваляне? Simple Smile
Вълнувате ли се ?
А тези от вас,които скоро са ги свалили как се чувстват? Simple Smile
Аз ще ги свалям към края на март. Вече нямам търпение.
Аз съм в края на месеца на преглед и се надявам вече да се спрем на дата за сваляне.
Носиш ли ластици все още?
На 11.03 имам час за преглед и тогава ще ми даде дата за сваляне. Аз ластици не нося. Само на горната челюст съм с брекети. То вече толкова свикнах с тях, че сигурно ще ми е странно като ги махна 😏

# 534
  • Мнения: X
На някой предстои ли му скоро сваляне? Simple Smile
Вълнувате ли се ?
А тези от вас,които скоро са ги свалили как се чувстват? Simple Smile
Аз ще ги свалям към края на март. Вече нямам търпение.
Аз съм в края на месеца на преглед и се надявам вече да се спрем на дата за сваляне.
Носиш ли ластици все още?
На 11.03 имам час за преглед и тогава ще ми даде дата за сваляне. Аз ластици не нося. Само на горната челюст съм с брекети. То вече толкова свикнах с тях, че сигурно ще ми е странно като ги махна 😏


Аз вече имам дата за сваляне - 19.03. На 7мото небе съм Simple Smile особено след като ги нося 3 години и моето се превърна в турски сериал. Писала съм в темата отдавна какво преживях. Ако на някоб му е интересно да прочете.
Мисля, че като ги сваля ще ми е много странно и ще се разплача от радост. Simple Smile 💗 заслужаваме хубави усмивки Simple Smile

# 535
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейте! Може ли да споделите актуални цени за метални брекети? За сега съм посетела само доц. Факих. Има ли негови пациенти тук?

Януари сложихме на голямата ми дъщеря - 3300лв, като после ритейнърите ще са още 300лв.

# 536
  • Мнения: 5
Здравейте, обмислям да слагам брекети в следващите месеци.
Консултирала съм се със специалист във Варна и обмислям да посетя и такъв в Шумен за второ мнение.
Тъй като работя в чужбина и не съм позиционирана на едно място, ще ми се наложи дефакто да поставя брекетите в България и след това да търся всеки месец ортодонт за коригиране, в зависимост от града в който се намирам.
Искам да попитам има ли такива от Вас, на които се е налагало да ги коригират в чужбина и имали ли са затруднения в това.
Специалиста при когото ходих, каза че за него няма проблем, но също допълни, че много лекари в чужбина не се наемат да продължат лечение от друг лекар.
Благодаря предварително!
Поздрави!

# 537
  • Мнения: 587
Да покажите снимки след свалянето,за да се надъхаме брекетоносците Simple Smile

# 538
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Ужас. Това не са нокти, всеки месец да ходиш при различна маникюристка. Като ще даваш една торба с пари, по-добре отложи лечението с брекети за период, в който ще се установиш на едно място за поне 2 години или си пресметни пътни разходи всеки месец и си организирай работата така, че да можеш да пътуваш. Иначе няма смисъл.

# 539
  • Мнения: 5
Ужас. Това не са нокти, всеки месец да ходиш при различна маникюристка. Като ще даваш една торба с пари, по-добре отложи лечението с брекети за период, в който ще се установиш на едно място за поне 2 години или си пресметни пътни разходи всеки месец и си организирай работата така, че да можеш да пътуваш. Иначе няма смисъл.


Здравейте, благодаря за мнението. В случая това за мен не е проблем. Преценила съм, че аз мога да го правя, не е проблем и не искам да губя повече време. Въпроса ми беше конкретен и ме интересува дали и за ортодонтите в чужбина не е проблем.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт