Кралски работи и клюки - 17

  • 63 839
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Бургас
  • Мнения: 7 329
Младоженикът ще получи ли някаква титла?

# 707
  • UK
  • Мнения: 1 334
Няма да има титла , ще са известни като г-н и г-жа Бруксбанк.
Зара била казала на Хари, че на тази сватба е много тихо за разлика от неговата 🤣

# 708
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 688
Много ми хареса снимката с трите кралски снахи

# 709
  • Down south
  • Мнения: 7 695
Мегън прилича на  "лепната" на снимката. Всъщност и трите изглеждат "лепнати", но Мегън се набива най-много на очи и не е намясто.
Според мен е фотошоп.

# 710
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 688
Не са лепнати, има ги и в цял ръст, докато чакат след сватбата да илязат всички и да се снимат.
Хванали са доста интимен момент и между Кейт и Уилям - държат се за ръце, има и снимка с нейната ръка на крака му Simple Smile

# 711
  • Down south
  • Мнения: 7 695
Възможно, изразих това, което виждам. Тепърва ще разглеждам снимки.
Аз съм часове след повечето от вас.

Тази снимка, ала Marilyn Monroe е впечатляваща. Бърза и адекватна реакция  Peace

Последна редакция: сб, 13 окт 2018, 03:19 от Daylily

# 712
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Тва за бюста на Кейт го забелязах още на сватбата й и го коментирах... като Барби е в тяло - дълга, без извивки...

Е, Мегън не е толкова зле... тъмно й отива...

Децата са супер Simple Smile

# 713
  • Мнения: 10 425

Истинска принцеса,много хубава булка..

Тиарата е фантастична - изумруд и диаманти

Хубава двойка..приличат си

С воал щеше да е още по-хубава и пищна..





Revolving Hearts

и малката красива принцеса





# 714
  • Мнения: 3 633
Много, много хубава сватба!
Страхотно хубави младоженци, шаферчетата и те големи бонбони, мисля, че Шарлот и Джордж в ежедневието са често със Савана - личи че играят заедно, а тя расте много отракано момиче!
Много ми хареса бащата на булката - плътно до дъщеря си и зета, личи че е дълбока връзката баща - дъщеря!
Сара си е моя стара слабост, още от приятелските и години с любимката ми Даяна!
Изобщо се получи прекрасна сватба!

# 715
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Снимки от ФБ:

https://www.facebook.com/151274568227715/posts/2074604712561348/

А в какви отношения са Сара и Андрю?

# 716
  • Варна
  • Мнения: 4 444
На много места се коментира разкопчаното сако на Мегън като опит за привличане на внимание към евентуална бременност. Дано наистина очакват дете! Много странно беше обаче- красиво, стилно сако и така оставено недозакопчано.
Не видях булката да има втора рокля за приема, както Кейт и Мегън. Видях само майка и с вече ниски обувки преобута, когато се качваха с мадоженеца в колата.
Според мен Сара и Андрю си имат от няколко години отново връзка и тя беше реабилитирана в кралското семейство. Не ми е приятна с вечните си ярки жестове и мимики, опулени очи и т.н. Както се каза по-горе- при такава позиция в обществото се изисква повече обраност във всичко.

Последна редакция: сб, 13 окт 2018, 08:55 от Blue Turquoise

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 7 329
Мисля,че са в добри отношения. Даже ,някъде бях чела, че искали да се събират отново

# 718
  • Мнения: 31 214
Тази сватба ми напълни душата и още ме държат емоциите по нея. Радвам се, че имам възможност да гледам кралските сватби, защото са хубави. Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 13 191
Роклята на булката е много хубава отзад, отпред не ми харесва деколтето, прави я с огромни рамена и никаква шия, трябваше да е сърцевидно. Но пък изглежда щастлива и това я разхубавява.

Няма как Кейт да е с голям бюст при толкова често отслабване. Даже би я загрозявал. Според мен е с идеална фигура.

Мегън с доста пръстени е накичена. Иначе тоалета не е лош, цвета не е подходящ за нея.

Общи условия

Активация на акаунт