Преди и след (home makeovers)

  • 121 884
  • 761
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 1 408
По стените на коридора, боята/мазилката каква е?
Може ли да кажете марка и цена за работа на кв.м.? Благодаря.

# 436
  • София
  • Мнения: 1 602
Холът:

# 437
  • Мнения: 955
Ние боядисахме с Brillux и съм много доволна.

# 438
  • Мнения: 4 565
Ние последно боядисвахме с Леко на Оргахим и сме много доволни. Дори за непрофесионалист като приятеля ми. Не отстъпва на средния клас гръцки, с който боядисва хола. Не е толкова добър колкото високия клас, пак гръцки, но и разликата в цените беше съществена.

С Леко сме боядисвали хола на майка ми - от три години не е мръднал, идеално покритие на нова шпакловка след тапети.

# 439
  • Мнения: X
Здравейте момичета! Много ми харесва тази тема и ще се включа като за начало със снимки на makeover-a на банята. Когато имам време ще покажа и другите стаи Simple Smile
Скрит текст:
Преди:


Сега:


[/spoiler]

Страхотна е станала банята, нашата ще бъде със същото разположение, само че вратата е до тоалетната.Purple Heart Със здраве да си я ползвате, много ми е съвременна и модерна !
Може ли да ми кажете параванът от къде го купихте, душът видях, че е от Кератон?

# 440
  • Мнения: 955
Здравейте момичета! Много ми харесва тази тема и ще се включа като за начало със снимки на makeover-a на банята. Когато имам време ще покажа и другите стаи Simple Smile
Скрит текст:
Преди:


Сега:


[/spoiler]

Страхотна е станала банята, нашата ще бъде със същото разположение, само че вратата е до тоалетната.Purple Heart Със здраве да си я ползвате, много ми е съвременна и модерна !
Може ли да ми кажете параванът от къде го купихте, душът видях, че е от Кератон?
Здравей. Благодаря много! Всичко е от Кератон от до. Успех Blush

# 441
  • София
  • Мнения: 3 457
Здравейте , препоръчайте ми сайт за поръчка на ламиниран паркет? Търся 7/8 мм. до към 15 лв. , ако може и с безплатна доставка или не толкова скъпа ?
Ако е за София https://www.parket-bg.net/ Сиамекс.

# 442
  • SF
  • Мнения: 21 167
Не мога да им се ориентирам в цените и промоциите на този сайт.
Ламинат за коридор подходящо ли е? Всеки ден ще се стъпва с обувки, понякога мокри и кални.  Сега имаме плочки, но ми се иска да сложа ламинат, защото е по-красиво.

# 443
  • София
  • Мнения: 3 457
Аз бях  с паркет- уж  най-висок клас и т.н.. Ами-  разсипва се.СМених го с плочки  тип паркет.Красиво ми е

# 444
  • Мнения: X
В къщи сме с ламинат в коридора от 5-6 години, не е мръднал.

# 445
  • SF
  • Мнения: 21 167
Да, това е другият ми вариант - плочки, които ще имитират паркет. Ще ги продължа и към кухнята. Само трябва да намеря майстор, който да ги сложи с красиви фуги.
Виждала съм много паркет в коридорите и много луксозно стои, но като знам колко често мия през зимата и какви следи остават от грайферите, колкото и да ги стържем, преди да влезем...

# 446
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
В къщи сме с ламинат в коридора от 5-6 години, не е мръднал.
Ние от 10г. Също не е мръднал. Пу пу

# 447
  • Мнения: X
Зимата обувките от вратата заминават в банята. Слугувам му на ламината, но нищо сериозно.

# 448
  • Мнения: 4 565
Зависи колко мокри и колко пазите. Ако направо се стъпва с мокри и снежни обувки и се мие често - теракот или гранитогрес имитация на дърво. Аз сложих такъв и седи много хубаво, имаше дори такива плочки, които не можеш да различиш от паркет на пръв поглед.

# 449
  • SF
  • Мнения: 21 167
Аз съм с кола, но не паркирам пред апартамента. София е кална. През зимата внасям мръсен сняг с обувките си. Не си представяйте топки сняг, но мокри петна остават. Банята е на другия край на апартамента, а коридорът е дълъг. Абсолютно веднага няма как да стигнат до банята. Понякога имам сакове, торби. Трябва да се оставят някъде. Около входната врата няма място, трябва да се продължи напред. Внимаваме, но въпреки това, ежедневно ми се налага да забърсвам. Колкото влизания, толкова и забърсвания на мокрите, а често и мръсни, отпечатъци.
Няма място къде да се сложи шкаф, поставка или нещо друго около входната врата. Има място само за поставка за чадърите около нея.

Общи условия

Активация на акаунт