В 9ти месец настаняваме се вече, чакаме те ОКТОМВРИЙСКО човече / 2018

  • 44 730
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 163


С този препарат - взех го от Лидл.
После ми казаха, че ставало и с лимонтозу (2 лъжици направо в барабана и на 90 градуса без дрехите).

# 676
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета и от мен днес ме приеха в болницата, с леки контракци и 3 см разкритие казаха че, до утре сутрин ще родя

# 677
  • Германия
  • Мнения: 41
Здравейте, момичета и от мен днес ме приеха в болницата, с леки контракци и 3 см разкритие казаха че, до утре сутрин ще родя
Стискам палци всичко да мине бързо и леко, и скоро да ни се похвалиш със здраво бебче!

# 678
  • Мнения: 5 112
Здравейте, момичета и от мен днес ме приеха в болницата, с леки контракци и 3 см разкритие казаха че, до утре сутрин ще родя
Късмет! Да се похвалиш с щастливо раждане Simple Smile

# 679
  • София
  • Мнения: 97
Стискаме палци всичко да мине по най-добрия начин и ще чакаме да се похвалиш.

# 680
  • Мнения: 304
Пералнята я почистих с празна програма за 90 градуса и препарат за перални, но по важното е, че там където се сипва праха беше хванало гаден мухъл и частта дето се вади я киснах в разтвор белина, а дето не се вади направо не питайте как съм го чистила с клечки за уши Grinning.
И аз минах през лидл и си харесах клинче, потниче за кърмене и най големия размер сутиен пак ме стягаше и пак не ми харесаха ръбовете, ама май е една идея по добре от предишните. Материята на бебешките дрешки ми се стори супер добра, но не взех понеже имам вече твърде много подарени дрешки.
Ходих освен това на запис на тонове за пръв път, тази лекарка не ме познаваше и като ме видя и ми чу датата на термина каза леле, ама ти да не чакаш близнаци, корема ти е огромен. Викам искаше ми се близнаци, ама е само едно Grinning. Ами то сигурно е огромно казва, а то точно предната седмица следящата ме ми казва, че е малко бебето и дано стигнело 3 кила като се ражда. Та от лекар до лекар има егати разликата, да не вярва човек на лекарите въобще Grinning.

# 681
  • Мнения: 12
Задължително стяганията и болките зачестиха,за в момента не предприемат нищо. Казаха че ще чакаме да почне само ,защото на второ раждане ставало по бързо. Моля се всичко да минава по - бързо, и да знам че сме добре и двамата

# 682
  • Мнения: 10
Леко раждане Nana11.В коя седмица си?

# 683
  • Мнения: 2 224
Nana, успех и леко раждане!

Chipunche, да, и ваничката трябва да се чисти от време на време. Иначе аз винаги след като пералнята свърши, оставям вратата и ваничката отворени, именно за да не хващат мухъл.
Много са ми странни тези реакции относно корема от страна на лекари, все едно падат от Луната и не са виждали хиляди бременни жени с различни кореми. Освен ако не го правят, за да ти доставят удоволствие мислейки че казват нещо сполучливо 😊 Аз утре съм на тонове за първи път. Дано не ми е високо кръвното, за да не вземат да ме оставят, както стана миналия път. Иначе да ви кажа, че снощи имах може би най-кошмарната нощ до сега. Събудих се в 03:00 (тоест час и половина след като заспах) от страшна болка в ръцете. Не само, че бяха изтръпнали и не си усещах пръстите, но ме боляха адски много и това в продължение на часове. Ревеше ми се направо. Мислех си, че дори болките след секцио са нищо пред този кошмар. Призори заспах, а след събуждане отново - изтръпване и страшни болки. Оправих се чак през деня като се раздвижих. През деня пак изтръпват, но не боли чак така. Ако ще съм така през следващите 2 седмици, мисля че психически няма да го издържа.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 21:22 от Anastasiya_S

# 684
  • Мнения: 12
Леко раждане Nana11.В коя седмица си?
В 38 седмица съм

# 685
  • Мнения: 380
Нана, леко раждане! А по какъв повод отиде в болницата? Питам, защото от прочетеното разбирам само, че има леки болки, разкритието, предполагам, е пост фактум.

# 686
  • Мнения: 301
Леко раждане, Nana11! Чакаме да се похвалиш. Hug

Моята пералня я пуснах на програмата с най-високите градуси и малко прах от този, който си ползвам. Изчистих и ваничката и филтъра, както и гуменото уплътнение, колкото можах.

Аз вече ходих 3 пъти на тонове, че с тази увита пъпна връв не ми беше спокойно. Утре съм на важен преглед и вече би трябвало да стане ясно как ще раждам.
Днес ММ пък забеляза, че коремът ми се е смъкнал. 

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 263
Леко раждане Nana, всичко да мине наред! Сега на регистратурата се забавлявах с една мама, която твърдеше, че е  за преглед не за приемане, защото само са й изтекли водите, много сладко ги беше хванала паниката с таткото.
А, аз не смея да се похваля, но сме добре, днес ни мериха 2300 в 35+1, поставиха и последната инжекция, та сме подсигурени за следващите 10 дни, доплерите са добри, е спазъмът си стой, но поне нямам кръвно и беба расте.

# 688
  • Мнения: 301
А, само са и изтекли водите. Сладури! Grinning

Кой знае и ние какви ще сме шашнати. Joy

# 689
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Нана, стискам палци да мине леко и да се гушкате скоро!

Пералнята я почистих първо с прахче за пералня, според инструкциите, - на програма памук и 60 градуса май бяха, свалих и измих отделението за препарат, после пуснах и още един празен цикъл, има програма за почистване на барабана, пуска се без препарати. Тази програма я пускам поне 2 пъти в годината. Но аз и не пера по-замърсени неща в нея - парцали на ръка, чехлите от плат ги хвърлям директно като се замърсят, и спортните ни обувки на ръка, че търкам и гумата с препарат за подметки.

Общи условия

Активация на акаунт