Дългото чакане след трансфер - Тема 71

  • 88 085
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Кресида съжалявам, по добре биохимична от извънматочна. Успех през декември !

# 616
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета Sad За съжаление приказката при мен свърши тази сутрин при прегледа, по календар съм в 7 г.с. и търсехме пулс. Не само, че няма пулс...сакът е празен...док каза кухо яйце 😔😔😔😔😔 Планирано прекъсване на бременността в сряда... не мога да ви опиша тази болка. Успех, момичета!

# 617
  • Мнения: X
Elinka Malinka, и аз преминах през това..Знам колко е тежко. Ако имаш възможност освен хистология, поискай и генетично изследване на материала от абразиото. С мъжки фактор ли сте? При мен казаха, че причината най-вероятно е от яйцеклетката. Генетичните изследвания са добри, няма проблеми.

# 618
  • Мнения: 1 592
Malinka,

И аз съм била с кухо яйце. Не можа док със сигурност да види ембрион-  каза че има някаква "маса". Така че аз си го водя "кухо яйце".
Казват, че се дължи на лоша яйцеклетка.
Това е най-гадното ! Първо се радваш, после е поливането със студен душ.
Има и по-лошо ... в напреднали месеци.
 Мисли го като Малък дявол.

# 619
  • Мнения: 601
Малинка кофти случка е “кухото яйце”. Казва ти го човек преживял две последователни. Но Мая е права, по-добре в началото, отколкото в по-късен етап!
Приеми го, че организмът от рано разбира кое е качествено и кое не.

# 620
  • Мнения: 17
Благодаря ви, момичета. Подкрепата ви е наистина важна за мен в този момент. Док каза, че ще пуснем материала от абразиото за изследване, на мъжа също ще пуснем генетични. Не зная къде е бил проблема, но факт...дано повече не го преживява никоя от нас. Малко почивка и с нови сили напред. С радост и надежда ще следя темичката и след няколко месеца отново ще се наредя. 😘

# 621
  • Varna
  • Мнения: 483
Еми, не е честно. Стимулации, пункции, трансфери. Тъкмо се зарадва човек и парен чук по главата. Късмет за напред на всички. На мен също. Blush

# 622
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не може ли медикаментозен аборт само в 7 седмица си. Много е гадно, но е за предпочитане напред извънматочна.
След нова година с нови сили ще си правим компания !

# 623
  • Мнения: 17
Не може ли медикаментозен аборт само в 7 седмица си. Много е гадно, но е за предпочитане напред извънматочна.
След нова година с нови сили ще си правим компания !
Ами той иска така може би защото каза, че ще изследват материала, знам ли. Но със сигурност ще го попитам. Благодаря много и да, да мислим за новата година 🙂🙃

# 624
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не знам най добре е да се слуша лекаря, но медикаментозен е много по щадящо за теб, възстановяването е по бързо и т.н.
Ако това ти в първи аборт и то с кухо яйце аз не виждам какво ще се изследва, но пак казвам това са само мои мисли на глас. Във всеки случай пожелавам всичко да мине леко.

# 625
  • Мнения: 7 198
Навремето, когато на мен ми се наложи да правя аборт, ако знаех, че има възможност за медикаментозно изчистване, щях да откажа да ме стържат.

# 626
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета Sad За съжаление приказката при мен свърши тази сутрин при прегледа, по календар съм в 7 г.с. и търсехме пулс. Не само, че няма пулс...сакът е празен...док каза кухо яйце 😔😔😔😔😔 Планирано прекъсване на бременността в сряда... не мога да ви опиша тази болка. Успех, момичета!
Елинка много съжалявам. Може ли да те питам дали си гледала до деня на прегледа чхг дали расте регулярно. Чудя се дали при такъв случай може да си расте добре, тъй като аз се водя в 5г.с и мисля да пусна за 4ти път чхг. За сега се удвоява на 24ч, но знам ли всичко се случва. Предполагам, че ако е кухо яйце чхг ще спре да расте. Успех ти желая за напред Simple Smile

# 627
  • Мнения: 151
Здравейте, момичета Sad За съжаление приказката при мен свърши тази сутрин при прегледа, по календар съм в 7 г.с. и търсехме пулс. Не само, че няма пулс...сакът е празен...док каза кухо яйце 😔😔😔😔😔 Планирано прекъсване на бременността в сряда... не мога да ви опиша тази болка. Успех, момичета!
Елинка много съжалявам. Може ли да те питам дали си гледала до деня на прегледа чхг дали расте регулярно. Чудя се дали при такъв случай може да си расте добре, тъй като аз се водя в 5г.с и мисля да пусна за 4ти път чхг. За сега се удвоява на 24ч, но знам ли всичко се случва. Предполагам, че ако е кухо яйце чхг ще спре да расте. Успех ти желая за напред Simple Smile

Здравей, при мен ЧХГ-то продължаваше да си разте с кухото яйце. Не е индикатор, така мисля.

# 628
  • Мнения: 19
За следващия път може да пуснете предимплантационна генетична диагностика на ембрионите. Може това да предотврати такъв случай на "кухо яйце". На нас ембриолозите ни казват, че ембрионите са много хубави, правим трансфер, но без да сме им направили диагностика. За 1во инвитро и ние не правихме, но ако се случи нещо, 2рия път бих пуснала ПИД. Успех отново.

# 629
  • Мнения: 16
Здравейте ,
Извън темата съм ,но немога вече къде ли не писах и не питах . Трябват ми спешно 5 ампули имуновенин . Няма в аптеките , няма и по складовете - ужас !

Общи условия

Активация на акаунт