Случи ми се нещо странно XVIII

  • 95 190
  • 734
  •   2
Отговори
# 60
  • софия
  • Мнения: 773
Наскоро си спомних за един мой сън - била съм на около 8-10 години да кажем , спомням че сънувах къщичката на Баба Яга - стояща на един кокошки крак, някакси в нея отиде да живее майка ми  , но беше избягала с друг мъж и ни беше изоставила. Не беше кошмар точно , но аз доста се изплаших и почнах да се моля на Господ да не се случи това. Мина дооооста време , майка ми почина 2004, но миналата година при основно почистване вкъщи намерих нейни дневници да кажем и в тях пишеше че е била "влюбена " в прекият си началник. Та, чудя се дали не е било като пророчески сън това моето.
Другото което се сетих пак е сън , но съм на 12-13 , лятото се случва това, помня че или някой ми беше казала  или съм прочела колко било хубаво да можеш да се видиш как изглеждаш отстрани. Опитвах се на сън да се гледам , няколко нощи подред се случваше, не беше еднокрарно, но така и не успях да се видя в лице , само в гръб се виждах , даже помня и улицата (над едни високи стълби в Кърждали , там бяхме всяко лято). Дали е било опит за нещо като астрална проекция и от къде да съм знаела/прочела за нея , случката да е била към 99-00 година.

# 61
  • Мнения: 8 803
Наскоро си спомних за един мой сън - била съм на около 8-10 години да кажем , спомням че сънувах къщичката на Баба Яга - стояща на един кокошки крак, някакси в нея отиде да живее майка ми  , но беше избягала с друг мъж и ни беше изоставила. Не беше кошмар точно , но аз доста се изплаших и почнах да се моля на Господ да не се случи това. Мина дооооста време , майка ми почина 2004, но миналата година при основно почистване вкъщи намерих нейни дневници да кажем и в тях пишеше че е била "влюбена " в прекият си началник. Та, чудя се дали не е било като пророчески сън това моето.
Другото което се сетих пак е сън , но съм на 12-13 , лятото се случва това, помня че или някой ми беше казала  или съм прочела колко било хубаво да можеш да се видиш как изглеждаш отстрани. Опитвах се на сън да се гледам , няколко нощи подред се случваше, не беше еднокрарно, но така и не успях да се видя в лице , само в гръб се виждах , даже помня и улицата (над едни високи стълби в Кърждали , там бяхме всяко лято). Дали е било опит за нещо като астрална проекция и от къде да съм знаела/прочела за нея , случката да е била към 99-00 година.

Оо, и аз на почти същата възраст сънувах къщичката на баба Яга, точно така изглеждаше, на един кокоши крак Laughing Само че при мен развитието беше друго. Докато гледах къщичката, баба Яга ме удари отзад по гърба. Направо се смръзнах, кръвта ми буквално изстина, толкова студена и костелива ръка имаше. Събудих се и цялата бях изтръпнала, доста време ми трябваше, за да установя, че съм в стаята, в леглото и спя, а не съм в гората, до къщата с кокошия крак Laughing
Щом си се виждала в гръб, значи не е било само опит за АП, а направо си е било астрална проекция.

# 62
  • Мнения: 1 415
На мен ми се е случвало да сънувам самата себе си,седнала в един стол.
Бррр,и също,че съм отслабнала ужасно много,като скелет!

# 63
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Не мога да се сетя дали тука съм го чела но всеки път като се сетя за следното и направо настръхвам. Ето за това говоря:
Едно момиче беше споменало че сутринта докато си пиело кафето и си чоплело в телефона видяло снимка направена през нощта как спи. т.е. докато е спало някой го е снимал. А момичето твърдеше че през въпросната нощ е била сама....

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
И аз често се виждам на сън вталена и подмладена...сигурно, защото само затова мисля и ми е най-необходимото, което трябва да направя за себе си,но засега безуспешно ...Disappointed Relieved

# 65
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 254
Не мога да се сетя дали тука съм го чела но всеки път като се сетя за следното и направо настръхвам. Ето за това говоря:
Едно момиче беше споменало че сутринта докато си пиело кафето и си чоплело в телефона видяло снимка направена през нощта как спи. т.е. докато е спало някой го е снимал. А момичето твърдеше че през въпросната нощ е била сама....

😲😲😲😲😲😲😲

# 66
  • Мнения: 2 721
Тоест в нейната галерия на телефона е видяла снимката?? Това е страшничко..

# 67
  • Варна
  • Мнения: 623
Момичета, от известно време ми се появява натрапчиво чувство за дежа вю. Преди също съм имала, както и всеки един човек може би, но напоследък зачестиха ужасно много и все за поне по няколко минути, което за този тип явление си е доста. Просто с наистина големи подробности знам, че даденото нещо вече се е случило, че това място вече съм го посетила или сънувала. Четох някъде, че това означавало, че вървим в правилната посока и се надявам да е така, тъй като отварям нова страница в живота си. Другаде попаднах, че това са преживявания от паралелна реалност..Някой да знае нещо конкретно по въпроса или да ме насочи към нещо, което да гледам/прочета?
Много ще съм благодарна!

# 68
  • Мнения: 383
Момичета, от известно време ми се появява натрапчиво чувство за дежа вю. Преди също съм имала, както и всеки един човек може би, но напоследък зачестиха ужасно много и все за поне по няколко минути, което за този тип явление си е доста. Просто с наистина големи подробности знам, че даденото нещо вече се е случило, че това място вече съм го посетила или сънувала. Четох някъде, че това означавало, че вървим в правилната посока и се надявам да е така, тъй като отварям нова страница в живота си. Другаде попаднах, че това са преживявания от паралелна реалност..Някой да знае нещо конкретно по въпроса или да ме насочи към нещо, което да гледам/прочета?
Много ще съм благодарна!

Аз имам нещо като дежа вю сънища. Днес,докато говорих с майка ми по телефона,тя ми каза,че имало работна обява за място на края на града и така ярко ме връхлеря стар сън за старо училище на края на града (не някое конкретно- реално съществуващо),Странното е,че нито помня съня,нито мисля за него.Но чувството от съня ме връхлита. Едно странно, по-скоро неприятно чувство. И то-чувството е като дежа вю.Самия сън си имаше история,но грам не помня за какво ставаше дума.

# 69
  • България
  • Мнения: 3 621
добре че подхванахте тази тема, та се сетих да споделя нещо, което ми се случва.... и дори не знаех как да го обясня, но може би е точно"спомен(чувство) "за нещо сънувано. ей, така неочаквано изплува спомен за сън(мясо, хора, случка) без да съм мислила за него. не знам кога съм го сънувала, понякога имам чувството, че е от многооо отдавна и се чудв сън ли е изобщо????
има периоди, когато е много често.
отдавала съм го на преумора и недоспиване. сякаш част от мозъка ми заспива, докато съм будна.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 623
добре че подхванахте тази тема, та се сетих да споделя нещо, което ми се случва.... и дори не знаех как да го обясня, но може би е точно"спомен(чувство) "за нещо сънувано. ей, така неочаквано изплува спомен за сън(мясо, хора, случка) без да съм мислила за него. не знам кога съм го сънувала, понякога имам чувството, че е от многооо отдавна и се чудв сън ли е изобщо????
има периоди, когато е много често.
отдавала съм го на преумора и недоспиване. сякаш част от мозъка ми заспива, докато съм будна.

Преди време бях сънувала някаква лятна станция на Златни пясъци, на която съм с майка ми. Помня подробности около самата сграда, храната, стаята, в която бяхме. След време открих страница във Фейсбук със снимки от стара Варна и реших да ги разгледам. Останах шокирана, когато видях СЪЩАТА тази станция или каквото е било там, вече го няма или и да има нещо там, със сигурност не изглежда по този начин, т.е. начина, по който изглеждаше в съня ми и съответно на снимката. И това все още не мога да си обясня. Понякога сякаш си спомням някакви неща, но не разбирам смисъла им.

# 71
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
да ви разкажа аз нещо.....Има един блок близо до нашия.В този същия блок преди години работех в едно малко кафене.Точно входа на блока беше до входа на кафето и редовно виждах живущите.Имаше един възрастен висок мъж, вечно намръщен и мърморещ за нещо.Преди време разбрах, че е починал.Обаче веднъж минавам по тротоара покрай блока,който е широк към 1,50м. Мъжа излезе от входа,разминахме се.ССетих се, че ми бяха казали, че е починал.Казах си, че някаква грешка е станала и може да не съм разбрала правилно и да е бил починал друг мъж, а да съм помислила за него.След ивестно време минавам пак покрай блока и поглеждам залепения му некролог на стъклото на входната врата.Пишеше починал пред 5 години.Стоях и се блещих, гледам, чета пак...5 години.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Може да е негов близнак или роднина с голяма прилика.
Мм има братовчеди с разлика от 3-4год,но на визия и глас са като близнаци.

# 73
  • Мнения: 5 215
Не мога да се сетя дали тука съм го чела но всеки път като се сетя за следното и направо настръхвам. Ето за това говоря:
Едно момиче беше споменало че сутринта докато си пиело кафето и си чоплело в телефона видяло снимка направена през нощта как спи. т.е. докато е спало някой го е снимал. А момичето твърдеше че през въпросната нощ е била сама....
И аз се сещам за подобна/същата история. Много зловещо звучи Crazy

# 74
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Може да е негов близнак или роднина с голяма прилика.
Мм има братовчеди с разлика от 3-4год,но на визия и глас са като близнаци.
О, неееее Grinning
този човек го знам много добре, защото преживе съм разговаряла с него.Той няма нито брат близнак, нито братовчед.Всеки ден му гледах физиономията, а и както писах ми е в района и като отивах до майка ми, която също живее наблизо сме се засичали често.

Общи условия

Активация на акаунт