Случи ми се нещо странно XVIII

  • 95 253
  • 734
  •   1
Отговори
# 240
  • софия
  • Мнения: 773
Обикновена дълга пола си беше и аз помислих първо че е нещо средно. Но имах време после да я видя от всички страни.

# 241
  • Там където
  • Мнения: 792
Отдавна не съм се включвала, но ви следя. Скоро прибирайки се след 6 месечно отсъствие в родната ми къща, където са се случвали не малко странни случки, разказвала съм и преди, буквално 5 мин. след като влязох, бях съвсем сама, една играчка-плюшено малко еленче с магнити,залепено на хладилника се включи. Песничката беше коледна,но звучеше като че ли е много изтощена батерията. Стреснах се малко, потупах я и тя спря. Но най-страшното е,че на момента не се усетих, но после се замислих и проверих - в играчката няма нищо, което да свири, нито е свирила някога, мекичка си е цялата на пипане и няма нищо в нея. Даже и на едни приятели като идваха в нас я показах и те потвърдиха, и също им се стори доста странно и страшно.

Може да е бил духът на Коледа... Simple Smile

# 242
  • Мнения: 4 708
Това с играчката - дъщеря ми има една играчка, която никога не е пеела, а я имаме от поне 2 години, но веднъж тя я настъпи, и играчката чудо, взе че пропя. Оказа се, че сме толкова заблудени, че никой от нас не е разбрал, че играчката си пее. Та може и при вас да е нещо такова. newsm78

# 243
  • Мнения: 71
Не, след това я натисках по всевъзможни начини навсякъде, тя просто няма нищо в нея.

# 244
  • Мнения: 980
Не, след това я натисках по всевъзможни начини навсякъде, тя просто няма нищо в нея.
Разпори я и със сигурност ще намериш платка. Ако си спомняте пеещите картички -аз имах такава като малка. Беше се изтощила батерията и първо провлачваше, после тотално спря да издава звуци. След много дълъг период от време (може би 2/4/6 месеца) като я отворих отново се разпя, сякаш батерията се беше презаредила. Simple Smile
Вече ако я разпориш и не откриеш в нея нищо, бихме могли да приемем случката за странна и необяснима.

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Може звукът да е идвал от друго място Thinking

# 246
  • Мнения: 71
Утре ще го снимам и кача, че сега ме е шубе, със сигурност сте ги виждали, купувано е от Джъмбо, имам даже и снежен човек от същия вид и него го мачкахме 3-ма човека, нищо не се напипва. Сигурна съм, че звука идваше точно от елена, защото както казах в началото въобще не се усетих, че играчката не е музикална и щом го чух веднага се насочих там, от където го чух, дори се наведох и си сложих ухото до нея, след това я тупнах и веднага спря. В първите дни след това често се сещах, сега гледам да не се замислям много-много, просто реших да споделя.

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Този дом в който казваш,че доста странни неща са се случвали...,осветен ли е?

# 248
  • Мнения: 190
Здравейте !
Не бях посещавала темата от 2г ,но да си кажа Simple Smile
От месец ,два ми се случва да чуя някой да извиква “мамо” ,(детски глас ) аз разбира се мисля ,че е сина ми  и търча ,но... той спи Попринцип когато чуя това”мамо” не спя будна съм и се занимавам с малката  или я приспивам .Винаги се случва след 22-23часа Странното е като чуя  и сърцето почва  да бие  лудо и бързам да ида все едно е в опасност ...дали просто ми се причува и си набивам филми ?!

# 249
  • Мнения: 950
Здравейте !
Не бях посещавала темата от 2г ,но да си кажа Simple Smile
От месец ,два ми се случва да чуя някой да извиква “мамо” ,(детски глас ) аз разбира се мисля ,че е сина ми  и търча ,но... той спи Попринцип когато чуя това”мамо” не спя будна съм и се занимавам с малката  или я приспивам .Винаги се случва след 22-23часа Странното е като чуя  и сърцето почва  да бие  лудо и бързам да ида все едно е в опасност ...дали просто ми се причува и си набивам филми ?!

Да не би той да сънува и да те вика, докато спи? На моят син редовно му се случва да ме вика или да говори нещо насън. Понякога дори го намирам седнал в леглото с отворени очи, но в същото време спи, защото не ми реагира, а и после не си спомня. В такива моменти си изкарвам акълите направо, като нахлуя в стаята и го заваря така. Особено ако преди това съм чела някоя страшна история тук.

# 250
  • Мнения: 190
И това го има ,страното е ,че  по едно и също време  ,винаги в 22-23часа ще  дебна Simple Smile

# 251
  • България
  • Мнения: 3 621
Сега ме сетихте как преди години, спим си с дъщеря ми на село, на едно легло. Явно много дълбоко съм спяла. По едно време някакъв писък"Мамоооо",така ми се заби в главата,че силно ме заболя.
Скачам, тя си спи до мен..   

# 252
  • софия
  • Мнения: 773
И аз там чувала "мамо" бях в банята, детето си играеше. Каза че не ме е викал. Иначе той доста често, ако стресне и сяда в лвглото, но си е със затворени очи. Понякога и си говори насън но това не ме плаши.

# 253
  • Мнения: 71
Този дом в който казваш,че доста странни неща са се случвали...,осветен ли е?
Да, преди около 25 години, когато нашите са построили къщата.

# 254
  • Мнения: X
И аз чувам "мамоо", даже като малкия не е вкъщи. Това за мен е просто инстинкт и сме чувствителни. И рев ми се е причувал.
А може и да е някъде отвън, някои комшиии да кажем.

Общи условия

Активация на акаунт