Шеф, мултиварка или както ние го наричаме КУКЪР - Тема 5

  • 57 256
  • 748
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 28 872
А, баш!!!
И аз това се питам. Толкоав съм доволна от Фильото, че не ми се хлърля и туй то.
Ми затуй не правят момичета различни купи и да си избираме....  щото ще изкараме с един уред цял живот....къде им е сметката! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 316
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Мимони,
права си, ама де е киро на кирия да се сменя уреда на три или четири години.
Хайде аз на магия съм успяла да устискам с купата, но колко момичета казаха,
че са доволни от Филипса, ама купата заминала на кино.

Знам, и те душа хранят производителите, ама чак пък толкова на често да купуваш
тенджУре......И както се разбра, базовият Филипс излезе най-читава машинчица.

# 317
  • София
  • Мнения: 2 411
А, баш!!!
И аз това се питам. Толкоав съм доволна от Фильото, че не ми се хлърля и туй то.
Ми затуй не правят момичета различни купи и да си избираме....  щото ще изкараме с един уред цял живот....къде им е сметката! Stuck Out Tongue Winking Eye

Е нали купите пак ги плащаме... Ето колко от нас след първите опити с по-обикновени кукъри вече се оглеждам за друга инвестиция... Елементарен пример с Фърст - бих си държала и тефлонова, и стоманена и керамична купа за различните ястия, както имам различни тенджери и тигани. Като се съсипят си купувам от тях нови и готово. А сега търся изцяло нов кукър и ще инвестирам, където могат да ми осигурят всичко. Жалко, че Ола-та ги няма официално на нашия пазар. Както и други фирми.

# 318
  • Мнения: 1 466
А, баш!!!
И аз това се питам. Толкоав съм доволна от Фильото, че не ми се хлърля и туй то.
Ми затуй не правят момичета различни купи и да си избираме....  щото ще изкараме с един уред цял живот....къде им е сметката! Stuck Out Tongue Winking Eye

Е нали купите пак ги плащаме... Ето колко от нас след първите опити с по-обикновени кукъри вече се оглеждам за друга инвестиция... Елементарен пример с Фърст - бих си държала и тефлонова, и стоманена и керамична купа за различните ястия, както имам различни тенджери и тигани. Като се съсипят си купувам от тях нови и готово. А сега търся изцяло нов кукър и ще инвестирам, където могат да ми осигурят всичко. Жалко, че Ола-та ги няма официално на нашия пазар. Както и други фирми.
За Фърст нали стават купите от Олла, потребителите си взимат и стоманена, и керамична, и каменна. Пак е нещо.

# 319
  • Мнения: 28 872
Earth80, взимай ИП и стоманена купа, и керамична, и капаци ...три години си го ползвам! И Фильото работи с втора купена купа при майка! Ама купата му 66 кинта ми излезе...ми аз за три купи нов Фильов ще купя! Simple Smile
Каменната на Олата на втората година почва да лепне! Sad

# 320
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Е, аз заради това се кося, че купата на Фильото, колкото един нов Филипс.

# 321
  • Мнения: 33
Имахме един мултикукър ,но покритието беше от тефлон и се обели. Стои още у нас. Решихме да подменим старата тенджера под налягане , но капак с винт ,ще е труден за майка ми ,защото я наболяват ръцете и не   затваря добре.
Имате ли предпочитани марки?

# 322
  • Мнения: 84
От групата във фейсбук разбрах, че има фирма, която възстановява тефлоновото покритие. Ето линк - http://hpdbg.com/

# 323
  • Мнения: 1
Здравейте, закупих този мултикукър https://www.emag.bg/multikukyr-za-gotvene-pod-naljagane-heinner- … 6ix/pd/D15HLVBBM/ пише, че има функция печене, но не я откривам, бихте ли ми помогнали, че съм начинаеща все още Simple Smile

# 324
  • Мнения: 6 011
 Някой да има някакви впечатления от Aobosi кукър? - https://www.amazon.co.uk/Electric-Multi-Cooker-Programmable-Pres … ressure&psc=1

Примамва ме с иноксова купа и печене Innocent

# 325
  • София
  • Мнения: 2 411
Изглежда много добре... И аз ще следя за отзиви и ще поровя малко

# 326
  • Мнения: 6 011
Изглежда много добре... И аз ще следя за отзиви и ще поровя малко

Да, изглежда много добре, цената му даже е много добра в момента, но четейки сега всички ревюта попаднах на мнение, че е гръмнал кукърът и се е подпалил. А и няколко човека хвалят всичко друго, освен слоу-кук програмата. Пак се разколебах. На ММ му омръзна вече само да избирам и да се чудя, каза да го поръчвам, ама пак на него ще мрънкам ако нещо не ми хареса. Та … в начална позиция съм пак. А и ако има и минимум шанс да се подпали как да го оставя да готви с отложен старт...

# 327
  • Ст.Загора
  • Мнения: 686
Изглежда много добре... И аз ще следя за отзиви и ще поровя малко

Да, изглежда много добре, цената му даже е много добра в момента, но четейки сега всички ревюта попаднах на мнение, че е гръмнал кукърът и се е подпалил. А и няколко човека хвалят всичко друго, освен слоу-кук програмата. Пак се разколебах. На ММ му омръзна вече само да избирам и да се чудя, каза да го поръчвам, ама пак на него ще мрънкам ако нещо не ми хареса. Та … в начална позиция съм пак. А и ако има и минимум шанс да се подпали как да го оставя да готви с отложен старт...

Честно и откровено , за първи път чувам за гръмнал кукър . Почти четири години имам опит с херметиците , имат защити , освен ако не намокриш штепсела или контакта , ама тогава ще падне предпазителя на бушона Anguished

# 328
  • Мнения: 1 466
Чудя се дали не става въпрос за закупен от САЩ и ползван в Европа и заради разликата в напреженията да е гръмнал. Или просто е била дефектна бройка.
Аз си търся втори кукър. Ще се ползва на работата на ММ. Бих взела отново Тефал All-in-One, но той изпуска пара по време на готвене и не става за там. Трябва да е херметик, да има програма за печене и купата да не е с тефлоново покритие. Както и да е с международна гаранция.
Май трудно ще открия такъв...

# 329
  • Мнения: 6 011
Миме, не знам, само предадох отзива -гръмнал е, той и ММ ми вика - то винаги може да стане, ама не знам... Много ми допаднаха иначе характеристиките мя, а и купата е стоманена.
Вчера приключих с четенето на по-презходната тема, преди миналата която е и доста добри отзиви прочетох за Фърст( вкл.и от теб, Мими), като че ли финално на него се спрях, че и гаранция ще си има в Б-я, но пък няма слоу кукинг и печене, а и го няма наличен в момента... Мими, има ли вариант за готвене бавно и без налягане - да не би да може да се "надхитри" някак 😅
Есен, отзива беше в англ.Амазон, за продукт точно от този Амазон, така че приемам, че не това е причината, ама кой знае....

Общи условия

Активация на акаунт