Хитринки за всякакъв случай - 18

  • 64 824
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 39 296
Ама пак ще си личи, че е имало лого. А тя е писала, че иска да избегне това.

# 496
  • Мнения: 13 540
Ама пак ще си личи, че е имало лого. А тя е писала, че иска да избегне това.
Писала е, че не иска да личи много.
Аз споделих опита си, тя ще реши какво да прави.

# 497
  • София
  • Мнения: 3 675
Благодаря ви момичета...ще пробвам с ютия и хартия...и ще пиша какво се е получило

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 869
На една светла блуза, която е цвят шампанско има едно жълто петънце. Явно е старо петно тъй като не съм го видяла и не съм третирала на момента. Знаете ли как мога да го махна?

# 499
  • Мнения: 10 056
Подобни стари петна третирам със сапун.
Намокрям петното, натърквам със сапуна и оставям да изсъхне.
После пране.
Повечето пъти успешно се справям, стига да не са петна от упорит оцветител, каквито добавяха към някои напитки.

# 500
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Сисонка, има един препарат за печки и фурни на Фаберлик. Уникален е и сваля без много търкане доста загоряло и мазно Wink

Тъкмо за него влизах да споделя....Препарата за фурни на Фаберлик, за мен няма аналог....
Как изглежда и къде го купувате?
В тази група има много отзиви за продукти на фаберлик https://www.facebook.com/groups/2278509565710676/?multi_permalin … _t=group_activity  Само с поръчка на дистрибутор  става. Даже сега от 10.11 мисля че ще има и намаление на продукта и става на 5 лв . Ето и каталога https://www.docdroid.net/4nde6Is/katalog-16.pdf?fbclid=IwAR1JIit … UaaO_JyY_XraAQHEc, като препаратите започват от 200 стр. Аз съм много доволна и от праха за пране, но само мостра ползвах и сега мисля да си поръчам и от него  Mr. Green На 216 стр е препарата и е намален на 5 кинта  Mr. Green

# 501
  • Мнения: 13 540
Сисонка, има един препарат за печки и фурни на Фаберлик. Уникален е и сваля без много търкане доста загоряло и мазно Wink

Тъкмо за него влизах да споделя....Препарата за фурни на Фаберлик, за мен няма аналог....
Как изглежда и къде го купувате?
В тази група има много отзиви за продукти на фаберлик https://www.facebook.com/groups/2278509565710676/?multi_permalin … _t=group_activity  Само с поръчка на дистрибутор  става. Даже сега от 10.11 мисля че ще има и намаление на продукта и става на 5 лв . Ето и каталога https://www.docdroid.net/4nde6Is/katalog-16.pdf?fbclid=IwAR1JIit … UaaO_JyY_XraAQHEc, като препаратите започват от 200 стр. Аз съм много доволна и от праха за пране, но само мостра ползвах и сега мисля да си поръчам и от него  Mr. Green На 216 стр е препарата и е намален на 5 кинта  Mr. Green
Имаш ли координати на дистрибутор?

# 502
  • София
  • Мнения: 3 951
На мен ми стана интересно накой дали си е поръчвал нещо друго от каталога? Имат ли хубави неща?

# 503
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
В страницата от фейса, която постнах е мацката, която поръчва Борислава Чолакова се казва. Иначе има и други поръчващи и имат страници във фейса и може да си намерите. Аз от друга жена поръчвам, просто защото е от моя град и си спестявам доставката Wink
Смайл, в групата се коментираха и козметични продукти, че са с чудесно качество, но аз не съм ползвала и не знам. Прегледай коментарите.

# 504
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, как да почистя мивката след черен чай? Имах неблагоразумието да оставя цедката с черния чай директно на мивката и сега не мога да го почистя...Neutral Face И още една питанка...с какво мога да почистя вратата на хладилника отвън...някакъв хубав препарат да ми предложите, моля...Flowers Hibiscus

# 505
  • Мнения: 7 776
Каква е мивката ти, какъв материал?

# 506
  • Мнения: 13 187
Момичета, как да почистя мивката след черен чай? Имах неблагоразумието да оставя цедката с черния чай директно на мивката и сега не мога да го почистя...Neutral Face И още една питанка...с какво мога да почистя вратата на хладилника отвън...някакъв хубав препарат да ми предложите, моля...Flowers Hibiscus
За мивката - изтъркай я със сол.
За вратата на хладилника - с мокра кърпичка или препарат за прозорци.

# 507
  • Мнения: X
За петното на мивката - бяла сълфетка/ кърпичка/ дом.хартия напоена с белина за пет минути. После обилно изплакване с вода Simple Smile

# 508
  • Мнения: 35 109
Как да отпушат цедката на кафе машина Дарко? Много бавно тече кафето

# 509
  • Мнения: 10 256
Ъх.....вземаш игла и почваш дупка по дупка. И след това за напред като правиш кафе, изчистваш след всяка доза. Мъж ми се занимава с кафе машини и много ме дразни като почне да дава тоя съвет. Но явно няма друд изход, колкото и да не ми харесва и на мен. Понякога бързам и не ми се занимава да чистя цедката от кафето. После ме плаши, че щял да ми даде игла аз да я чистя. Пробвала съм със стара четка за зъби. Не става. Спече ли се вътре сгорията, само с игла се отпушва. Ако го чистиш постоянно, се маха лесно и няма нужда да чоплиш с игла. Но ще трябва сега да отпушиш цетката.

Общи условия

Активация на акаунт