Хитринки за всякакъв случай - 18

  • 64 891
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
И аз обезмаслител бих предложила.
Пък и щом е на бяло, с клечка за уши и белина съм третирала петна на искрящо бял панталон, грозно пострадал след седене зад ауспуха на колата. Всички петна изчистих, а бях като взривена в крачолите Simple Smile

# 541
  • Мнения: 10 258
И аз върху черно яке накапах тонирана слънцезащита без да искам (че и в магазин бях и се разхождах ухилена като зелка, без да се погледна олята цялата, та хората ми казаха). Няма махане. В магазина имаха мицерална вода за обща употреба, та с нея затърках колкото можах. После като прах уж се поизчисти, но аз си ги виждах петната. Но якето беше за хвърляне, та го засилих без да се занимавам с него повече.

# 542
  • Мнения: 2 193
С пяна за бръснене съм махала петна от ФДТ, може да опитате на слънцезащитата дали ще подейства.

# 543
  • Мнения: 9 873
Ето това ми остави чиниите без картинки, поне 80% от тях, де.
Ако нямаш миялна - с накисване дали няма да стане?
Или с подаряваме на някого на въпросната купа (на мен)?
Simple Smile

# 544
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Или с подаряваме на някого на въпросната купа (на мен)?
А един комплект чинии към купата не искаш ли? Grinning
PS: За пяна за бръснене и ФДТ не знаех...

Последна редакция: пт, 09 ное 2018, 09:23 от ๑ஐღ Елиза ღஐ๑

# 545
  • Мнения: 35 110
Изчистих четката на кафемашината. Дупка по дупка с игла за спринцовка. Стана като нова!!  Преди това я варих във вода с лимонова киселина Wink и на края я минах с електрическата четка за зъби с нова глава. Лъсна!!

# 546
  • София
  • Мнения: 6 010
Каква е тази четка в кафемашината?

# 547
  • Мнения: 35 110
Мойта четка Wink за зъби. Електроника с нова глава

# 548
  • Мнения: 10 258
Изчистих четката на кафемашината. Дупка по дупка с игла за спринцовка. Стана като нова!!  Преди това я варих във вода с лимонова киселина Wink и на края я минах с електрическата четка за зъби с нова глава. Лъсна!!

Супер! Точно така. Сега даже и по-голям каймак ще ти прави. Обаче гледай да я чистиш след всяко правене на кафе. Игла няма да ти трябва. Обаче оставиш ли веднъж и отива на задръстване работата. И аз все бързам и хич не ми се занимава всеки път. Но моя мъж върви след мен и дооправя, че “щяло в неговата глава да се убие” Simple Smile


Аз мисля че цедка искаше да каже.

# 549
  • София
  • Мнения: 6 010
Мойта четка Wink за зъби. Електроника с нова глава

Не, не, на машината кое си ѝ изчистила? Simple Smile

Да не би да е цедката?

Питам, защото нашата работи странно напоследък и да не би да има нещо задръстено, което мога да изчистя.

# 550
  • Мнения: 10 258
Да, да аз мисля че цедка искаше да каже.

# 551
  • Мнения: 10 057
Аз разбрах, че става дума за цедката и мисля, че "ч" е неволна грешка.

# 552
  • Мнения: 35 110
Ма цедката верно... Коректора ме в коригират на четката.
Извинете ме.
Цедката чистих днес Wink

# 553
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Някой ме пита по горе с какво почистих загорялата захар в тенджерата- с Медикс Грил, объркала съм се за Меглиото, че по принцип го пръскам на всичко..Joy
За петната от слънцезащитата, пробвах с меглио не става, със веро и сода на петната също. Каквато съм шматка ще взема да пробвам и Медикса Stuck Out Tongue Winking EyeГрил...Stuck Out Tongue Winking Eye , така или иначе съм си прежалила хубавото потниче...Heart

# 554
  • Мнения: X
Някой ме пита по горе с какво почистих загорялата захар в тенджерата- с Медикс Грил, объркала съм се за Меглиото, че по принцип го пръскам на всичко..Joy
За петната от слънцезащитата, пробвах с меглио не става, със веро и сода на петната също. Каквато съм шматка ще взема да пробвам и Медикса Stuck Out Tongue Winking EyeГрил...Stuck Out Tongue Winking Eye , така или иначе съм си прежалила хубавото потниче...Heart
тези петна като мазно ли седят? Ако е така пробвай с малко паста за зъби и след 40 минути я изпери. Няма значение дали на ръка или в пералня на кратка програма. При мен действа за мазни пета и такива които седят и като мазни.... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт