Хитринки за всякакъв случай - 18

  • 64 621
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 400
За първо време докато намерите решение може да го ползвате с хатия за печене отгоре.

# 571
  • Мнения: X
Здравейте, имам грил (от Лидъл), на който плочите са с тефлоново покритие, което се е надраскало.
Скрит текст:
Сега като го ползвам и нещата се залепват, а пък и ме притеснява да не  е вредно. Някой да знае някаква хитринка, да покрия с нещо плочите, за да незалепва и да мога да го ползвам. Иначе грила си работи. Забравих да спомена, че плочите се махат, така че ако сте виждали да се продават някъде само плочи???
 
Питай в сервиз Бушона. Грилът не го ползвай така, не е безопасно, щом покритието е надрано.

Подкрепям, тефлонът се отлепва от надраскването и попада в храната, което не е полезно Simple Smile

# 572
  • Мнения: 577
Момичета изпрах 1 яке и 1 грейка в пералнята и сега пуха вътре се е сплескал. Има ли някаква хитринка да се оправи, понамести Thinking

# 573
  • Мнения: 2 867
Ако имаш сушилня ги пусни в нея.

# 574
  • София
  • Мнения: 5 546
Момичета изпрах 1 яке и 1 грейка в пералнята и сега пуха вътре се е сплескал. Има ли някаква хитринка да се оправи, понамести Thinking
Да в сушилня с топки за тенис и се оправя.

# 575
  • Мнения: 577
В джоба ли да ги сложа?

# 576
  • София
  • Мнения: 5 546
В джоба ли да ги сложа?
Не, директно в сушилнята,те ще се удрат в якето и ще му разбият перушината.

# 577
  • Мнения: 6 092
Тенис топките за тенис на корт-зелените или за тенис на маса -белите ?Извинете ме за лаишкия въпрос ,ама не знам  Thinking

# 578
  • Мнения: 13 172
Слагам ги в джобовете, даже затварям с цип.

# 579
  • София
  • Мнения: 39 718
Тенис топките за тенис на корт-зелените или за тенис на маса -белите ?Извинете ме за лаишкия въпрос ,ама не знам  Thinking
За тенис на корт. Топчетата за тенис на маса са прекалено леки и "меки".

# 580
  • Мнения: 2 867
Зелените. Продават се и в Юск по три в опаковка.

# 581
  • Мнения: 2 819
Дано се оправи якето, защото при мен нямаше успех - два пъти го пусках в сушилня с три топки.

# 582
  • Мнения: X
Привет момичета, откъде купувате хартиен филтър за кафе (опаковка от 100 бройки примерно ми трябват), не съм срещала в големите хран. вериги, и се чудя къде да търся

# 583
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Привет момичета, откъде купувате хартиен филтър за кафе (опаковка от 100 бройки примерно ми трябват), не съм срещала в големите хран. вериги, и се чудя къде да търся
В ДМ съм почти сигурна ,че има?...

# 584
  • Мнения: X
Привет момичета, откъде купувате хартиен филтър за кафе (опаковка от 100 бройки примерно ми трябват), не съм срещала в големите хран. вериги, и се чудя къде да търся
В ДМ съм почти сигурна ,че има?...

Мерси, и без друго имам ходене до него Wink

Общи условия

Активация на акаунт