Къде в Бургас? (54)

  • 64 824
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • у нас
  • Мнения: 5 725
Кристис, кино Септември ще става хотел /такава информация имам от няколко източника/. Сградата е купена.

ЛаДида, стиропорено яйце има на ЕмАрт или в някоя книжарница, ако работят в неделя.

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Супер сте! Купих! Simple Smile

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 6 049
Кристис, кино Септември ще става хотел /такава информация имам от няколко източника/. Сградата е купена.

И аз имам такава информация. С уточнението, че сградата не е купена сега, а е приватизирана в средата на 90-те от Радостин Дачев с помощта на Йордан Цонев, който тогава беше председател на Общинската агенция по приватизация. Приватизирани са всички кина, (сегашният Пиргос също е бил кино). И постепенно всички кина стават кооперации, дискотеки, бинго зали и пр. Говоря за "Септември", "Христо Смирненски", "Родина" (там в момента е Пиргос стил). Лятното кино също стана кооперация (сега там е "Хепи").

Та - хотел (или жилища за краткосрочно отдаване) - вярно е, че там ще се строи.

# 738
  • у нас
  • Мнения: 5 725
Казват, че сградата има нов собственик, но дали е така, скоро ще се разбере.

# 739
  • Мнения: 3 942
Здравейте,
Добър шивач в Лазур ми трябва за  драстична корекция  на  кройка на рокля .

# 740
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Аз пък вчера забелязах, че дрогерията в кино Септември е затворила и се мести в Пиргос. Дано там всичко е нормално, защото в киното беше ужас с падналите тавани, миризмата на мухъл и наредените легени при дъжд.
Онзи ден ходих, още нареждаха доста неща, но иначе работят. Има намаления на различни стоки/марки, които не са лоши. Остава проблемът, че е на втори етаж, а ескалаторите са стълби (не пътечки) и с детска количка е кошмар, та няма да повторя в скоро време. Много ме е яд на магазини без достъп  #Cussing out До домашните потреби на 3-ти етаж въобще не стигнах, а исках и имах пари Wink Те губят  Sunglasses

# 741
  • Мнения: 788
......
Онзи ден ходих, още нареждаха доста неща, но иначе работят. Има намаления на различни стоки/марки, които не са лоши. Остава проблемът, че е на втори етаж, а ескалаторите са стълби (не пътечки) и с детска количка е кошмар, та няма да повторя в скоро време. Много ме е яд на магазини без достъп  #Cussing out До домашните потреби на 3-ти етаж въобще не стигнах, а исках и имах пари Wink Те губят  Sunglasses

Там има асансьор, който може да ползвате. Преди години, когато имаше работещи магазини горе, съм го ползвала.

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Здравейте,
Добър шивач в Лазур ми трябва за  драстична корекция  на  кройка на рокля .
Ако върши работа в Центъра: на ул. Оборище (между Пиротска и Хаджи Димитър, точно до магазина за уреди втора употреба),  има шивашко ателие: РОСИТА. Тази жена там е вълшебница! Препоръчвам с 2 ръце!

# 743
  • у нас
  • Мнения: 5 725
Аз пък вчера забелязах, че дрогерията в кино Септември е затворила и се мести в Пиргос. Дано там всичко е нормално, защото в киното беше ужас с падналите тавани, миризмата на мухъл и наредените легени при дъжд.
Онзи ден ходих, още нареждаха доста неща, но иначе работят. Има намаления на различни стоки/марки, които не са лоши. Остава проблемът, че е на втори етаж, а ескалаторите са стълби (не пътечки) и с детска количка е кошмар, та няма да повторя в скоро време. Много ме е яд на магазини без достъп  #Cussing out До домашните потреби на 3-ти етаж въобще не стигнах, а исках и имах пари Wink Те губят  Sunglasses
Вероятно е имало някакъв проблем. По принцип ескалатори те си работят.

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 6 349
Момичета, виждали ли сте някъде такива или подобни диадеми:

Скрит текст:

# 745
  • Мнения: X
Искат ми снимки за един сертифат, но не съм си правила от сто години и вече не знам къде правят снимки за документи. Знаете ли дали в Изгрев има, защото някъде по пътя между Чинтулов и Велека гледах рекламна табела до един блок. Не съм проверявала къде точно се намира и дали е актуална табелата.  И в центъра да ми препоръчате, няма проблем.

# 746
  • Мнения: 23
Търсим майстор, който може да монтира шведска стена.

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 824
Искат ми снимки за един сертифат, но не съм си правила от сто години и вече не знам къде правят снимки за документи. Знаете ли дали в Изгрев има, защото някъде по пътя между Чинтулов и Велека гледах рекламна табела до един блок. Не съм проверявала къде точно се намира и дали е актуална табелата.  И в центъра да ми препоръчате, няма проблем.
На Велека има фото.В кооперацията където е Теленор,продължаваш към пощата,има аптека Афиа,после мисля,че е фотото.

# 748
  • Мнения: 3 139
Искат ми снимки за един сертифат, но не съм си правила от сто години и вече не знам къде правят снимки за документи. Знаете ли дали в Изгрев има, защото някъде по пътя между Чинтулов и Велека гледах рекламна табела до един блок. Не съм проверявала къде точно се намира и дали е актуална табелата.  И в центъра да ми препоръчате, няма проблем.

В голямата Била има, там, където беше Пикадили.

# 749
  • Мнения: 788
Препоръки за ортопед за възрастен търся. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт