VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 299
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 9 161
Ако аз решавах на кого да взема багажа бих го взела или на този ,който ми се струва най-широкосроен и проявяващ разбиране към ситуацията или на най-лабилния,за да стане шоу.

Но може би бих го взела на Петко,защото се прави на мъжкар,а по ми се струва суетен егоист.
[/b]

Да веднага ще му потънат гемийките

# 961
  • Мнения: 8 974
Точно, винаги измислят някаква друга мисия и го връщат.

# 962
  • Мнения: X
Очертава се цветен сезон. 😄😅

Жалко само, че Блажко не вкараха (озъбен емотикон).

За момента фаворит ми е Кулагин. 😆😆

Повечето са ми симпатични.
По - лесно ми е да кажа кои не харесвам:
Божана (мн ми е пренавита), Лора Ракийчицата, Плачков, Нора, Петковица, Стефчо Галкин.

ПП Паднах да се хиля като Ники Кънчев вика на някой (май на Плачков) "Какво правиш?"
- "Нищо".

ПП2 Странно, че много рап, а чалга нЬЕ.

# 963
  • Мнения: 14 580
Мисля си за Стефчо,почти врата до врата е с Гала в Нови хан.Сигурно ще се виждат през деня.И без това бълг.брадър е абсолютен фарс.Собствени спални,излизания за участия и кой,каквото му се прииска.
Надявам се Стефан да поостане и да го коментират в студиото.Патрашка ще го Фали.Колко години им е разликата с Гала?
Искам гЕнекологчо да изхвърчи пръв.

# 964
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Добре са ги подбрали зодиакално. Да има много его и много пиене, чекнене и свалки

# 965
  • Мнения: 1 297
Синковецът отдавна ме врънка за дрон. Май сега е момента.  hahaha

# 966
  • Мнения: 1 221
Стефчо е на 41 год а Гала на 51  -  10 год разлика.  С агнешко се е обзавела Гола Sweat Smile

# 967
  • Мнения: 14 580
Стефчо е на 41 год а Гала на 51  -  10 год разлика.  С агнешко се е обзавела Гола Sweat Smile
Мерси,мислех,че е малко повече.То па едно агне. Sick

# 968
  • Мнения: 53
Хахаха,добре казано Simple Smile

Стефан има приятна усмивка, опита се да прояви чувство за хумор, дано обаче бъдещите шеги се получават по-добре.

А Лора ракийка ли си поиска при влизането ?

# 969
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 675
Ма Божкеее тези хора при психиатър не ходят ли...

# 970
  • Мнения: X
Тя още преди влизането се е подгряла. 😃😃😂

# 971
  • Мнения: 1 297
При Кобилкина ходят  smile3532.

# 972
  • Мнения: 10 349
Харесва ли ви Мистър София? Може би сте го обсъждали, но трябва да си взема отпуска, за да изчета 65 страници. Много ми е отвратителен, не ми е ясно как ги избират такива

# 973
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да изплакнете малко оЧо /в нашия ВБ влезе мистър София, в испанския ще влиза мистър Вселена/

# 974
  • Мнения: 4 821
Момичето от Германия е много симпатично. Интересна ми е като образ.

Общи условия

Активация на акаунт