VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 676
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 710
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
На никой нормален човек не би трябвало да му пука от Нора, независимо дали е в ББ или отвън. Всички в момента са ужасени, че ББ им натресе това същество за президент, обаче си мълчат. Не им идва на ум, че могат да направят преврат, ако се обединят всички срещу Нора. Изобщо, къде ББ каза, че това е мисия и те са длъжни да се съобразяват с решенията на Нора, и че ако не го направят, ще има санкции? Аз не чух подобно нещо...

# 1 711
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
Преврат Simple Smile)) Довечера ще видим къде са мъжете, то Кулагин ги води.
Толкова простотия за има и няма три дни, гениални са.

Е, то ако жена не води мъжете, до никъде няма да стигнем.

Някой има ли снимка на Стефан, от когато Гала го е осиновила?
Мухиххахаха, като каза одиновила, та се сетих за Ваня Ч. и младото й 27- годишно гадже 😎

И тя, и Женито Калканджиева... Като се видят в лев лелките, веднага осиновяват някой 18 годишен убавец.
Поне верно да бяха убавци...

# 1 712
  • София
  • Мнения: 20 145
На никой нормален човек не би трябвало да му пука от Нора, независимо дали е в ББ или отвън. Всички в момента са ужасени, че ББ им натресе това същество за президент, обаче си мълчат. Не им идва на ум, че могат да направят преврат, ако се обединят всички срещу Нора. Изобщо, къде ББ каза, че това е мисия и те са длъжни да се съобразяват с решенията на Нора, и че ако не го направят, ще има санкции? Аз не чух подобно нещо...
Чакай малко де, това са случки от няколко часа. Хората още не се познават, не знаят къде и с кого са попаднали, дай им време да се осеферят.

# 1 713
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Не смятам, че другите са жалки. Не смятам и че един нормален и възпитан човек би влязъл в конфликт с някого само след няколко часа заедно. Още повече, че с откровено тъп и нагъл човек се комуникира изключително трудно. Освен да се сбият, защото тя очевидно от дума не разбира.  Rolling Eyes Аз си признавам честно, че също бих изгубила говор и картина пред толкова малоумно същество.
Така е, но ако в спора с Кулагин се бяха намесили поне още двама-трима, да и кажат, че не е права и няма право да нахлува така в нечия чужда спалня, можеше и да се кротне. Вижда се, че от Кулагин има някакъв респект ли, страх ли да го нарека, и ако още трима и бяха казали същото нещо, щеше да спре. А те се втурнаха да ѝ носят куфарите!

# 1 714
  • София
  • Мнения: 7 889
Е да де, хората не са се осаферили, това писах и аз по назад, ама трябва да се опонира Simple Smile
Сложно е в тази затворена среда, ако бяха на вън щеше да види Нора 2 и 200.

# 1 715
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
На никой нормален човек не би трябвало да му пука от Нора, независимо дали е в ББ или отвън. Всички в момента са ужасени, че ББ им натресе това същество за президент, обаче си мълчат. Не им идва на ум, че могат да направят преврат, ако се обединят всички срещу Нора. Изобщо, къде ББ каза, че това е мисия и те са длъжни да се съобразяват с решенията на Нора, и че ако не го направят, ще има санкции? Аз не чух подобно нещо...
Чакай малко де, това са случки от няколко часа. Хората още не се познават, не знаят къде и с кого са попаднали, дай им време да се осеферят.
Дано да го направят. То, самата мисъл, че  имат Нора за президент би трябвало да им подейства като шамар за отрезвяване. А и в случая със спалнята самият ББ подсказа, че трябва групата да реши, демек, мнозинството. Но на групата не ѝ дремеше особено, добре, че Кулагин не е от тези, дето си оставят магарето в калта и успя да се наложи дори над ББ.

# 1 716
  • Мнения: 58
Е да де, хората не са се осаферили, това писах и аз по назад, ама трябва да се опонира Simple Smile
Сложно е в тази затворена среда, ако бяха на вън щеше да види Нора 2 и 200.

Ми не. Ако бяха навън, никой нямаше дори да й види очите. В реалния живот се срещаме с хора, с които ние искаме и ако компанията на даден човек не ни допада, то го избягваме. Кулагин й каза, че няма приятели и вечеря сама, ходи сама навсякъде, а тя не отрече. Явно че никой не я понася.

# 1 717
  • София
  • Мнения: 23 102
В ситуацията кой къде да спи единствено вина има Папиту Ханс. Вместо да се прави на Рицаря на бялата дама, трябваше да се посъветва със съквартирантката си Кулагин, преди да предприеме каквото и да било. Заслужи си спането отвън.  Grinning (Всъщност аз много харесвам Константинчо, но в случая не постъпи правилно.)

# 1 718
  • Мнения: 18 004
Кулагин направо ми се издигна в очите до това...Чудо, вярно ли има такива кухи лейки....

# 1 719
  • Мнения: 58
На никой нормален човек не би трябвало да му пука от Нора, независимо дали е в ББ или отвън. Всички в момента са ужасени, че ББ им натресе това същество за президент, обаче си мълчат. Не им идва на ум, че могат да направят преврат, ако се обединят всички срещу Нора. Изобщо, къде ББ каза, че това е мисия и те са длъжни да се съобразяват с решенията на Нора, и че ако не го направят, ще има санкции? Аз не чух подобно нещо...
Чакай малко де, това са случки от няколко часа. Хората още не се познават, не знаят къде и с кого са попаднали, дай им време да се осеферят.
Дано да го направят. То, самата мисъл, че  имат Нора за президент би трябвало да им подейства като шамар за отрезвяване. А и в случая със спалнята самият ББ подсказа, че трябва групата да реши, демек, мнозинството. Но на групата не ѝ дремеше особено, добре, че Кулагин не е от тези, дето си оставят магарето в калта и успя да се наложи дори над ББ.

На бай Брадър номерата с леглата и спалните са ясни отдавна. Кичка имаше проблем - искаше да е отделена от другите + параван за НЕЙНОТО ЛЕГЛО, а я сложиха в общата стая, с още 1 човек в леглото и един параван до самото легло. Ако не кажеш точно какво искаш - си прецакан.

Та и Нора е казала, че иска да е отделена от другите, иска стая, но не е пояснила, че иска да има санитарен възел към стаята, иска да е просторно и тн... И на ти - едно легло, заградено със стъклени прегради. Наистина е много малко - като в някоя каравана, от евтините.

# 1 720
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Кулагин много ми хареса вчера като и натресе храната на Нора.

# 1 721
  • Мнения: 7 161
Норчето обвързана ли е? Истина е, че е проста, но не ми се вижда злобна, докато Колагин е и злобен.

# 1 722
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Е да де, хората не са се осаферили, това писах и аз по назад, ама трябва да се опонира Simple Smile
Сложно е в тази затворена среда, ако бяха на вън щеше да види Нора 2 и 200.

Ми не. Ако бяха навън, никой нямаше дори да й види очите. В реалния живот се срещаме с хора, с които ние искаме и ако компанията на даден човек не ни допада, то го избягваме. Кулагин й каза, че няма приятели и вечеря сама, ходи сама навсякъде, а тя не отрече. Явно че никой не я понася.
Ами, не е точно така... Те в къщата не са събрани по приятелска линия, а имат работен ангажимент. Представи си, че на работното си място имаш за колега една Нора. Как точно ще избягваш компанията ѝ, ако ви се налага да работите заедно и тя започне на дудне и да се репчи така? А ако има и властта да те "номинира" за изгонване, както в случая? На такава куха лейка може да попаднеш винаги в живота, гаранция няма нито къде, нито кога...

# 1 723
  • Мнения: 58
А защо няма представител на поп-фолка тази година? Или Диона за това са я вкарали? Познавам я тази - преди да влезе написах, че е яко поп-фолк, макар и да се води рапърка.

# 1 724
  • София
  • Мнения: 7 889
Проста, ама Нора прокурора си издейства привилегии, сега че ще яде пасирано много важно. То и толкова седят там.

Общи условия

Активация на акаунт