VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 418
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 38
От целия епизод разбрах, че който ходи на Джулай морнинг, не заслужава да живее в къща Grinning Grinning Grinning

# 1 771
  • Мнения: 18 969
Гала, като беше във ВБ лягаше рано и ставаше в ранни зори, за да подготвя предаването, но докато сваляла Стефчо, му пишела по 1-2 часа през нощите.

# 1 772
  • Мнения: 47 981
Не гледам Гала, но статиите показват връзката й с този "младок" в много грозна светлина. Факта, че се е набутал в предаването й, май потвърждава думите на бившата му жена, че е искал да е с Гала, защото е известна
Грозна история.

# 1 773
  • София
  • Мнения: 7 886
А този младок какъв е след като живее с кака си? Хайде стига сте толелирали мъжете.

# 1 774
  • Мнения: 3 330
От целия епизод разбрах, че който ходи на Джулай морнинг, не заслужава да живее в къща Grinning Grinning Grinning
А пък аз, какво работи прокурора.Blush

# 1 775
  • Мнения: 3 677
Всички сме научили по нещо от брадъра, това е едно научно образователно предаване.

# 1 776
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Да ви кажа и аз бих се подмивала със студена вода, ако трябва да избирам между това и Стефчо да ми бърника из храната и да ми я пасира.

# 1 777
  • София
  • Мнения: 7 886
По добре да се подмивам с топла вода, а това където Стефан е пасирал може и да не ям. Вие сериозно ли мислите, че бихте се мили със студена вода? Първо това нищо не отмива, второ е вредно, трето няма как да стане.

# 1 778
  • Мнения: 1 700
Нора  - титан  на мисълта!
https://www.facebook.com/borislav88/videos/10156362651379393/ Само не разбрах защо е синя в ръцете?
https://www.facebook.com/borislav88/videos/10156483526614393/

# 1 779
  • Мнения: 36 468
Чудя се дали наистина са се вдигнали рейтингите на На кафе, след като Стефан стана ководещ? На мен часовете в които се излъчва не са ми удобни и няма как да гледам, но дори да можех, само заради него бих превключила...
Гала явно много е закъсала, щом този й се струва привлекателен...

П.п. по логиката на ВБ, трябва да вкарат вътре и бившата на Стефан.

# 1 780
  • софия
  • Мнения: 25 446
Оооо, колко сте зле `сичките глигани. Тя говори "по народному". "Айдееее, ВЪШ, ВЪШ!" Mr. Green

# 1 781
  • Мнения: 19 007
Стефан беше тотално неадекватен като ко-водещ на Гала, просто не стои на екран...не знам как го държаха цял сезон...
В ББ ще го видим...

# 1 782
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Обществото все още е консервативно и не приема жената да е по-голяма от мъжа. Но пък обратното е допустимо....Как така?

# 1 783
  • София
  • Мнения: 20 066
Оооо, колко сте зле `сичките глигани. Тя говори "по народному". "Айдееее, ВЪШ, ВЪШ!" Mr. Green
Звънче, ш'та замолА да си по-добронастроена.  Naughty  Laughing

# 1 784
  • Мнения: 39 308
Мисля, че ББ  се е спазарил с Норка, кого да избере предварително, точно да ги поразбута и да стане интрига.
Според мен щеше да ѝ проличи че преиграва. Всички щяхме да я хванем в лъжа.

Преди много години една водеща(тогава в Нова)Диана Найденова беше гост на Гала. Разказа в ефир как докато е била в гримьорната и си е чакала реда видяла някакво момче и се е разприказвала, за да мине времето по- бързо. А той само вдигнал ръце и ѝ казал срамежливо нещо от сорта- "Не, знам. Аз съм гаджето на Гала". Та според г-жа Найденова това било много мило, а Гала ѝ се усмихваше. Такова преиграване и от двете, че няма на къде.

Общи условия

Активация на акаунт