VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 194
  • 3 407
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ще бъде първият номиниран за изгонване?

Опции:

# 1 785
  • Мнения: 36 196
Няма лошо, когато има разлика във възрастта на партньорите, но когато по-възрастният (независимо дали е мъж или жена), е и по-богат и известен, вече е ясно за какво става дума.
 

# 1 786
  • Мнения: X
Стефчо след ВБ пак ще се върне при Гала в предаването.

# 1 787
  • Испания
  • Мнения: 37 503

И в двете видеа е пияна. Ужасна е!

# 1 788
  • Мнения: 36 196
Нора е поканена точно заради това, за да може ББ да си прави бъзик с нея. Ако реши да съди някого накрая, ще трябва да се насочи към продуцентите, но няма да й се получи, защото е подписала договор.
Това с аквариума е явна подигравка; естествено, че са очаквали бурна реакция.

# 1 789
  • Мнения: 18 993
 Какво съдене, моля ви се?

# 1 790
  • Мнения: 15 226
На промото Кулагин много ми хареса как им каза "Женско царство е, защото всички мъже тук са известни заради жените си!", което е абсолютно вярно, като изключим Ванко 1 и онзи мистър София ли е, къв е.

А тази готвачката /забравих й името/ нали уж много нахъсана влезе срещу всякакви силиконки? Какво млъкна вътре и само си трае. Уж много отворена, уж много пренавита, а накрая трае, като ...... Освен, ако просто са ни го спестили, което не ми се вярва


А този кон, който интервюират след Норчето кой/коя е?
Норчето ме радва - искала интелектуалец. Като се замисля Хриси се води доста интелигентен. Беше с Марчето, смени я със Светлето, която е по-тъпа от Марчето. Така, като гледам Норчето е доста по-тъпа от Светлето, та май се досещам коя ще е следващата г-жа Гущерова  Joy

# 1 791
  • Мнения: 978
Мен Стефан не ме дразни.
Смятам, че в предаване на Гала нарочно е представен като дразнител, просто.. не знам. Но дотук не е направил нещо нередно.

# 1 792
  • На южния бряг
  • Мнения: 210
По добре да се подмивам с топла вода, а това където Стефан е пасирал може и да не ям. Вие сериозно ли мислите, че бихте се мили със студена вода? Първо това нищо не отмива, второ е вредно, трето няма как да стане.

И освен това, когато е в период те ли ще и определят кога ще взима душ?

# 1 793
  • Мнения: 11 701
Много шум за нищо. Това с водата, храната и липсата на багаж, ще е само за 2-3 дни максимум, но ще ни го показват седмици наред.

# 1 794
  • Мнения: 36 196
Естествено, че няма как човек да се изкъпе пълноценно със студена вода и то през есента. Това просто не е възможно, освен ако не реши да си ходи мръсна...

# 1 795
  • София
  • Мнения: 2 929
Какво му е на Стефан в предаването на Гала? На мен наистина ми е смешно, но такова интелигентно смешно, не като с Нора.

Мисля си кои ще са на финал.... Мисля за Божана, даже на нея залагам че ще е победител, Наско и може би Ева, това тримата финалисти според мен.

# 1 796
  • Мнения: 18 993
Много шум за нищо. Това с водата, храната и липсата на багаж, ще е само за 2-3 дни максимум, но ще ни го показват седмици наред.

абсолютно!
fake news Smile

# 1 797
  • Мнения: 68 370
По-добре мръсен, отколкота болен. Пък и да не ходят на вършачката...Joy...къде толкова да се изцапат....

Я после да им се схване лявата шия от тази студена вода....помним и такива случаи...

# 1 798
  • Мнения: 9 865
И това нещо Нора каква гадна уста има и какви грозни мимики прави с нея. Пълен отврат е, ще обере голяма част от хейта ми, горката.
Аз още доглеждам от снощи... И да ви кажа, на море съм, а не си нося президентски пасатор и направо не знам какво ще правим с'я.

(Изповедалнята ми харесва как е оформена, за първи път от много време)

# 1 799
  • София
  • Мнения: 22 526
Как не са поканили една колежка на Норчето, дето във всяко едно тв предванае повтаря, че иска да се снима, да я дават по тв, да има участия, да я показват на корици на списания..... И тя е уникална тъпанарка.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 20:36 от Amiamo

Общи условия

Активация на акаунт