Инвитро КИРМ гр. Плевен

  • 38 497
  • 348
  •   1
Отговори
# 330
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Вярвах им, защото на приказки са много мили, но съжалявам. Два дълги протокола по абсолютно еднакъв начин и след молба да сменим протокола бях обвинена от акушерката, че се правя на лекар, а от Иванов, че съм дебела и за това не става. След всеки протокол качвах поне по 5 кг и нищо. Рилчева назначаваше СДИ и разширена спермограма всеки месец, без назначена терапия-явно очакваше свише да се оправят нещата.
Сменена клиника- близначета на 3 месеца.
Следена бременост в Плевен- недоглеждане и спешно секцио, заради слята плацента и развит късен Т- синдром, нещо рядко. След като и казах, че не расте едното бебе, тъпата овца каза, че било от апарата. Мина всичко- гушкам си бебетата, живи сме въпреки "лекарката", фалшифицирана епикриза, но има съдба и вярвам, че всеки получава заслуженото си

# 331
  • Мнения: 956
mima666, а при кой лекар успя с близначетата.

# 332
  • Мнения: 10
Здравейте, дами
Ориентирала съм се към Плевен. На кратко 2год.и половина нищо ...спермограма разширена сме правили (не една) не са бивали перфектни , но с добавки ...SDI фрагментация - коментар, цитирам (на границата сте).
При мен няма установен проблем , поне за сега .
С две неуспешни инсеминации сме в Тутракан, като цяло се бях навила за инвитро ...просто ни трябваха още две инстанции (защото сме едва ли не с неизяснен стерилитет). Но забременях..за съжаление в 9г.с. не се улови сърдечен пулс 😒😑 всичко приключи с медикаменти (не се наложи да ме чистят) .
Впрочем не зная , днес ми е 8-ми ден след медикаментозния аборт и след два дни съм на преглед за да се види , дали всичко е наред.

- иска ми се да отидем в Плевен за второ мнение разбира се , при специалист който би ни обърнал внимание и отношение към казуса ни.
Каквото трябва ще пусна, като изследвания тромбофилия.. имунологични изследвания.
Според вас към кого ще е най-удачно да се свържа. Естествено, след срещата преценката си остава за нас (дали или). Но все пак....

П.П: извинявам се за дългия пост.


Аз също съм доволна от доц. Иванов и имам успех. Ако възрастта ми позволи да имам още едно дете, пак при него ще бъде. Неговият метод не е на "конвейрн", а според конкретния случай.

Тук ще се намеся, точно на конвейр е всичко в КИРМ. Бях там и съжалявам, че не се преместих доста по-рано. Губят време в маса излишни изследвания, после всички минаваме по еднакви протоколи, нищо не се напасва спрямо години, хормони, реакция на стимулация. Има протоколи, които дори не практикуват, а именно това беше успешния за мен протокол.  Въпреки, че се камообразовах и им предложих, ме гледаха сякаш им говоря на китайски. Дадоха ми протокол, който е крайно неподходящ за моя случай, според всички последващи мнения на светила в репродукцията и според мнението в репродуктивната научна литература. 1г изгубено време за което нищо не постигнаха в тази клиника.
Аз първо бях на дълъг протокол, но фоликулите не се развиваха и го прекратихме. Втори път опитахме по къс протокол и се получиха нещата

# 333
  • Ловеч
  • Мнения: 328
mima666, а при кой лекар успя с близначетата.

При Любомир Бойчев от Тутракан- сменен протокол и извадени много и качествени яйцеклетки
В Плевен от 20 яйцеклетки, 2 уж годни и оплодени и нищо. В Тутракан от 20 извадени, 19 оплодени. Имах 1 свеж трансфер- биохимична и 2 ЗЕТ, последния успешен.
Направена хистероскопия на матката, в Плевен ми отказаха, трябвало още 1-2 неуспешни опита и тогава. Имам и биопсия на матката и лепило.
На процедурата имах включени лекарства и за задържане и яйцеклетките бяха с близък размер, а в Плевен ги нямаше тези инжекции.
Стискам палци на всяка една и дано скоро гушнете мечтите си

# 334
  • Мнения: 3 135
Аз също се завърнах в клиниката след 4 години почивка.Бодурска ме изпрати при Стратева за лапароскопия.Едната ми останала тръба е образувала хидросалпингс.
От Бодурска съм очарована,но д-р Стратева нещо ме стресира.Имам правена 1 лапалоскопия,заради извън маточната бременност.Имах не особено силни болки,стъпих на краката си още 4-5 ден(в смисъл да ходя по 500-600м до магазина,да си мия чинии),от операционната бях качена направо в стая.Това беше при Бързашки в Авис Медика.Сега ще бъда в Онко отделение в Георги Странски.Трябва да подсигуря двама кръводарители,1 стек вода,термометър,лигнин,ще стоя около 7 дена в болницата,от които 24ч в реанимация.Това стандартна процедура ли е?

# 335
  • Мнения: 7
Здравейте, Някой знае ли дали в неделя в Плевен има работеща лаборатория за изследване на прогестетон?

# 336
  • Плевен
  • Мнения: 3
Здравейте, няма работеща лаборатория в неделя. Има в събота две лаборатории, на Екзакта Медика срещу( болницата )и на Рамус( до полицията) . Работят съответно до 14 ч и 13 ч.Blush

# 337
  • Мнения: 7
Здравейте, Някой знае ли дали в неделя в Плевен има работеща лаборатория за изследване на прогестетон?
Здравейте, отново,
Само да добавя, че въпреки, че не съм техен пациент от клиниката се съгласиха да ми направят изследването в неделя, тъй като тяхната лаборатория работеше за изследване на свои пациенти. Беше ми много полезно, за което им благодаря!

# 338
  • Мнения: 15
Планово секцио при доц Петър Иванов на каква цена е

# 339
  • Мнения: 10
Доколкото знам, е 900 лв.

Планово секцио при доц Петър Иванов на каква цена е

# 340
  • Мнения: 18
Доволна съм от отношението на доц. Иванов, но това не означава че успехът е сигурен. Аз нямах успех. Стуваше ми се изключително мудно всичко и съм разочарована от неговата акушерка, защото тя ми загуби 4 месеца време заради една биопсия, като всеки месец казваше различни неща.
Също така доктор не ми видя изобщо киста 2 см на яйчника като съм го питала 5 пъти затова, защото в Тутракан и друг лекар казаха че имам.
Е, имам киста и предстои операция.
Имам приятелка с успех близначета при доц. Иванов.

# 341
  • Мнения: 194
И аз имам позната с близнаци от Иванов, аз имам успех с едно при д-р Бодурска

# 342
  • Мнения: 10
Аз съм доволна от отношението и грижите на доц. Иванов и акушерка Русанова. Винаги получавахме отговори на въпросите ни и много ме успокояваха. Успяхме от първия път. На фетална морфология ходих при д-р Бодурска, която също е много добър лекар. За мен всички са професионалисти и си вършат съвестно работата.

# 343
  • Мнения: 106
Здравейте! В подготовка съм за ЗЕТ трансфер и имам питане за отсядане в техните квартири на каква цена са и как сте си запазили стая?

# 344
  • Мнения: 194
Хубави са, на рецепция дават телефон. Преди 3+ години отсядахме, цената не беше зле. Не помня за тогава колко беше, но бяхме доволни от цена-качество.
Здравейте! В подготовка съм за ЗЕТ трансфер и имам питане за отсядане в техните квартири на каква цена са и как сте си запазили стая?

Общи условия

Активация на акаунт