Тренировки в домашни условия - 95

  • 40 611
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 692
Аз заместиха сладкото с плодове. Проблемът е, че трудно се намират качествени.
Вчера кардио от Блендерите, днес Йогата от 21 дни.
Странна работа е ефектът от нренировките:
Скрит текст:
бленденското кардио ме зареди с енергия, 21 ме изцежда тотално и смазва.
Може би интензитетът на упражненията и редът е решаващ за състоянието след това,  все пак са ми обещали за 21 дни да стана идеална Simple Smile)))

# 721
  • Мнения: 10 011
Ноу Фрейм, съжалявам за душицата. spoko Flowers Rose Flowers Rose

NePo, а не си ли просто гладна следобед? Яйце и домат няма ли да ти свършат по-добра работа? 30гр бадеми? Тахан с ябълка? (Ябълка на гладно стърже, в бананите има твърде много захар. )
 
Аз следобед съм си гладна, де. От 12 до 5 ми е прекалено голям интервала без храна, после съм като ламя и става лошо.
С ниско кръвно съм, но за мен това е нормално и не ми става лошо никога, нито ми прималява от глад. СЛадко тогава не ме оправя. Само нещо истинско.

Не че и аз не посягам към боклуци, ако няма нищо в мен, затова си нося яйца.
Моите "боклуци" ги няма навсякъде. Веган барчета с плодове, ядки, кокос....ВЪглехидратни, захарни бомби, ад под небето. Все се заклевам да не опирам дотам, и много съм задобряла, да се похваля...

Одпадна ми 90мин, започвам работа в 10. Използвам да ида да тичам. ДОвечера краци с Блендърите. Heart Eyes

# 722
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Най-вероятно съм гладна, да. Обаче яйца не ме оправят, въглехидрат ми трябва по това време.  Tired Пробвала съм и с плодове, не става. Или нещо сладко, или сандвич с нещо си. Обаче не ми се ще и двете... Rolling Eyes Обядвам в 12,30 -13,00, а вечерям в 8,30. Голям интервал е, да.

# 723
  • Мнения: 1 176
Ноу Фрейм, представям си колко тежка е такава загуба! Прегръдки!

Духче, преди две години ограничих млечните и кожата ми доста се изчисти. Но аз пия доста прясно мляко и дори само него да спра, веднага се забелязва промяна.

За днес второ ниво от 30ДШ.

# 724
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Днес сутринта не ми остана време да се отчета и ей ме на.

Фея, по-добре е малката, благодаря!

Но Фрейм Hug

Windekind и аз съм така с ФБ, не ме изморяват техните тренировки, а ме зареждат с енергия. 

Отчет: Kelli's Upper Body Workout for People Who Get Bored Easily  … lders, Upper Back

# 725
  • Мнения: 1 402
Вчера ме беше хванала силна мускулна треска на краката отзад и нещо нямах сили, предполагам е от 15-те минути лег хамър, пък и време не ми остана особено и почивах. Днес продължавам по календар, Чизъл аджилити ще правя, ако не се случи нещо непредвидено.
Отчитам Chisel Agility. Не смятам да прекъсвам програмата, просто се чудех дали да не вкарам между силовите повече кардио. И дали въобще ще има ефект върху мерките или само ще е загуба на време и прецакана програма? newsm78
Непокорна аз бих вкарала, от лятото насам, докато правех Боди Шред, после започнах ХиЧ, редовно включвах бягане или скачане на въже и определено поизчистих в областта на дупето и бедрата, разбира се и с храната внимавах и бягането и скачането не ми пречеха на тренировките, тоест имах достатъчно сили да ги правя пълноценно.
Преди цикъла този месец се бях претеглила и бях три кила нагоре, днес се претеглих (около две седмици по-късно) и се оказа, че съм ги свалила, т.е. вода е било, сега съм толкова кила колкото бях през август и се радвам, като се има на предвид, че имах и "трудни дни" в които изпусках положението с храната.
TDI, ти ли искаше идеи за закуска?
 
Скрит текст:
Моите любими: Филия Вита с пастет от риба тон и авокадо/ филия Вита с крема сирене и пушена сьомга / ябълка с тахан/ банан с тахан/ Кокосова палачинка с тахан/ филия вита накисната в разбито яйце и изпечена на незалепващ тиган замества идеално пържената филия/ пълнозърнести макарони със сирене и масло И т.нат.

# 726
  • Мнения: 6 296
Отчет днес: гребане на тренажора + 10 минути лесничко кардио на въже.
Оплитам си краката, когато трябва да ги редувам, ама не е невъзможно, ще се науча. Simple Smile))

# 727
  • Мнения: 187
Какво е мнението ви за растителните протеини?
Кажи какво точно искаш да знаеш. Вероятно аз съм най-големият експерт по въпроса в темата.

# 728
  • Мнения: 10 011
Отчет с ФБ за днес.
https://www.fitnessblender.com/videos/brutal-butt-and-thigh-work … n-muscle-building

Довърших се с тяга, че не ми беше достатъчно, и кардио въже 25мин + 3х20 корем "ножчета" с топка. Мое си разтягане накрая- идеално.

Аз не съм експерт никакъв по растителните протеини, но ползвам този и съм доволна:
Скрит текст:

Според мен се възстановявам супер бързо с него. И мускули излязоха, но може и да не е от него.
Отивам да си го изпия. Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 1 431
Интересува ме от кой растителен протеин сте доволни ? Пробвах грахов, не ми харесва. А беше и с вкус на шоколад. Направих го с прясно мляко на шейк. Някак си ми е нишестян. Или поне такъв вкус и послевкус имам. Може и дозата 30 грама ми беше много. И миризмата не ми хареса. Или съм попаднала на недобър или граховият не е моят протеин.

Опитвам си да си набавя повече протеин, но трудно само с храни. 

Дези, от къде си го купуваш. Търсих в гугъл, но не намирам в бг сайтове. Бих пробвала с доза.

# 730
  • Мнения: 2 877
За днес - една тренировка на Линда, която пусках наскоро:
https://www.youtube.com/watch?v=vJ-OVp26zhA&index=36&t=0 … RAPAPMDvuiVw2ij5w
Дейтвително обработва много добре зоната около хълбоците, 20 изпълнени с болка минути. След нея-X10 Low Impact с Кети.

# 731
  • Мнения: X
Звезди, благодаря за препоръката! Ще го прегледам! Вчера ходих най-после да гледам Колет - много приятен филм - препоръчвам!

Лея, аз в началото започнах с whey протеините, но от тях ми се подуваше стомахът. Преминах на Vega протеините и много ми допадат. Не знам дали в България ги има - myvega.com. Както много други неща, и това е в известна степен на принципа проба-грешка. Като цяло веганският протеин се абсорбира добре от тялото. Важното е да намериш марка и вкус, които ти допадат. Ето и едно хумористично четиво за протеините - http://dysfunctionalparrot.com/health-and-fitness/pick-your-protein-powder/ Между другото, в книгата си той пише, че също пие Vega Sport.

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 03:13 от Анонимен

# 732
  • Мнения: 10 011
Интересува ме от кой растителен протеин сте доволни ? Пробвах грахов, не ми харесва. А беше и с вкус на шоколад. Направих го с прясно мляко на шейк. Някак си ми е нишестян. Или поне такъв вкус и послевкус имам. Може и дозата 30 грама ми беше много. И миризмата не ми хареса. Или съм попаднала на недобър или граховият не е моят протеин.

Опитвам си да си набавя повече протеин, но трудно само с храни. 

Дези, от къде си го купуваш. Търсих в гугъл, но не намирам в бг сайтове. Бих пробвала с доза.

Лея, от Чехия го взимам, като само лешниковия и ice coffee са хубави. Аз обаче мляко и нищо млечно не мога, така че нямам избор.

# 733
  • Мнения: 2 877
Днес по принцип ми беше ден за почивка, но почти не се движих, така че направих степ аеробиката от Step Boxing Workout на Кели Кофи- Майер.
Аз не пия допълнителен протеин, но ми стана интересно и порових какво се предлага тук. Най-добрите отзиви като вкус бяха за протеина на оризова основа.

# 734
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
2/66 LIIFT4 Shoulders W1 + Rowing 22 min
3/63 LIIFT4 Chest & Tri W1 + Elliptical 33 min
4/66 80DO Legs D12 + Rowing 22 min

Почва да ми просветва малко по малко структурата на този Лиифт.
Chest/Triceps се върти във формати LIIFT 50/50 и Circuit през седмица.
Back/Biceps също - LIIFT 50/50 и Circuit.
Shoulders - само във формат Intervals.
Legs - LIIFT 50/50 + HIIT.

Последните 2 седмици се добавят Full Body HIIT + Shoulders/Arms Circuit.

Определено не мисля да правя краката по нея, а по 80 ДО, но от любопитство ще прегледам/опитам някоя. Също така засега предпочитам да греба вместо да правя Гръб + Бицепс тренировката. Booty от 80 ДО е задължителната тренировка за седмицата. Дотук 5/7 и мисля да правя дълго (60+ мин) монотонно кардио в 6-ия ден вместо 40  мин дедикейтед кардио тренировка, при положение, че има и плиометрики в тренировките от Лиифт4. Май че е достатъчно, а?

Непо, няколко пъти съм се сривала и аз така (интересно, по същият начин ми прималява ако пия зелен чай на гладно). Изходът е да не прегладняваш и да не ти пада кръвната захар. Фурми, смокини сушени и сушен ананас/манго са алтернативи на Сникърсите/шоколада. И сириъл бар също, има някои не толкова ужасни!

Ето и едно хумористично четиво за протеините - http://dysfunctionalparrot.com/health-and-fitness/pick-your-protein-powder/ Между другото, в книгата си той пише, че също пие Vega Sport.
Joy JoyJoy

И от мен един линк, пак за дупета:
https://www.beachbodyondemand.com/blog/butt-workouts-at-home-exe … rk-id=sf179728602

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 03:37 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт