Димитровград- Градът на младостта!

  • 11 108
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен.
Аз отдавна съм в София, но пък идвам и в Димитровград от време на време. Май се познавам само с Надето, но може и други да има.
Много се радвам че има хора от Домитровград. В другият форум в който влизам никой досега не е казал че е от там.
До скоро писане и много усмивки!!!

# 16
  • Мнения: 3 342
Здравейте и от мен.
Аз отдавна съм в София, но пък идвам и в Димитровград от време на време. Май се познавам само с Надето, но може и други да има.
Много се радвам че има хора от Домитровград. В другият форум в който влизам никой досега не е казал че е от там.
До скоро писане и много усмивки!!!

Днес приветствам новодошлите!  Hug
Наде, можеш да ме провъзгласиш за портиер  Joy
Ти къде се губиш всъщност?
Вики има сополки, опитваме се да ги преборим от няколко дни, но засега безуспешно. Вие как се справихте? Вече сте добре, нали   bouquet

# 17
  • Мнения: 648
Добре дошли, на новопристигналите  bouquet

valvrv, поздравления и на мамето за сладурката от снимката Hug

Бори, разкажи и ти нещо повече за себе си, та да се сетя и аз за теб Crazy

Тони, явно е нещо кофти, вирусно, леко, но мноо досадно, не сме се оправили напълно, вадим сополи иощи ooooh! Пръскам само със Стеримар и туфери Peace Бързо да оздравявате Heart Eyes

Ходихме на разходка, аз съм се луднала отново по фън шуй Blush и одихме до "Хеликон" за една специална книга Flutter В събота бяхме на плаж, къщната работа, и разбира се Александра Heart Eyes

Пишете мами Hug

# 18
  • Мнения: 3 342
Я издай коя специална книга си купи?
А нещо друго хареса ли си?
Че нали знаеш, аз все по книги залитам Blush

И аз пръскам Стеримар в нослето на Вики, току що му купих и аспираторче на Чико/ей, страшна работа върши това чудо  Joy/, пък да видим кога ще изчезнат гадинките.

# 19
  • Мнения: 648
"188 съвета за дома" на Лилиан Ту Peace
 
Друго не зяпах, рових само в сектор "Фън Шуй" Crazy, в момента друго не ми се чете, пък и сега правим колекцията с детски книжки на Вацовете и съм мераклийка на "Том Сойер" Grinning

Аспираторът е много полезен и удобен Hug

  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 793
здравейте отново и от мен!  Simple Smile Добре дошли на всички нови мами и татковци! Аз не пиша много често тук, тъй като нямам много време, но с удоволствие ви чета и когато мога ще се включвам.
Хубав ден на всички!  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 18
Ами добро утро на всички.

Наде, как да се сетиш като съм си сменила името. Сега трябва да се сетиш: Боряна Льолева. Но като се сетя колко години не сме се виждали.... може и да ти трябва малко време. Ако трябва и снимки ще пускам Simple Smile
Това със суполите е доста досадно. Кико ходи на ясла и често му се появяват, най-вече когато избива нов зъб. Ако много дълго продължат тогава му  правя едни капки по рецепта и след три дена вече сме забравили.
Тони, поисках ти authorization на ICQто. Да не се чудиш кой ти досажда. Тук съм по-рядко....
Хайде, приятен ден и до скоро писане.

Бори

# 22
  • Мнения: 3 342
Ами добро утро на всички.

Наде, как да се сетиш като съм си сменила името. Сега трябва да се сетиш: Боряна Льолева. Но като се сетя колко години не сме се виждали.... може и да ти трябва малко време. Ако трябва и снимки ще пускам Simple Smile
Това със суполите е доста досадно. Кико ходи на ясла и често му се появяват, най-вече когато избива нов зъб. Ако много дълго продължат тогава му  правя едни капки по рецепта и след три дена вече сме забравили.
Тони, поисках ти authorization на ICQто. Да не се чудиш кой ти досажда. Тук съм по-рядко....
Хайде, приятен ден и до скоро писане.

Бори


Добро утро и от мен!
Здрасти, Бори! А за сополите - права си за зъбките. Вики май зъбки го мъчат... От десетина дни не яде като хората, не спи като хората, мрънкоти... Ужас някакъв! Но от вчера е по-спокоен. Е, с яденето още имаме проблеми, но като знам и батко му колко е злояд, време беше и мъникът да си покаже магариите  Joy
А за кю-то ей сега набързо ще си призная, че не съм го включвала от месеци. След едно преинсталиране на Windows-а ми изчезнаха данните от компютъра... Трябва да си изнамеря номера, паролата  я помня/уж  Mr. Green/, май ще успея да го включа... Голям срам Embarassed

# 23
  • Мнения: 3 342
Помня я паролата - друг път  Rolling Eyes
Ще си правя нов профил, ясно е. Това май ще ми е четвъртото регистриране... Направо съм възмутена от себе си  Mr. Green
И най-интересното е, че като си дам мейл-а да ми прати паролата, ми се отговаря, че този мейл бил непознат  Shocked
Луда работа  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 18
Тони,
номера ти го взех от тук. Има го в личните ти данни по регистрация. Вчера докато се опитвах да се сетя кой познавам и кой не, ги преглеждах.
 
ICQ Number:  223-080-659
 Name:   Mitrusheva Tony
 Nickname:   sweet_gold

Определено не ядете заради зъбите. Кико също отказва всичко, но пък после си наваксва.... доколкото може да се каже при него.
Той е доста дребен, но и ние с баща му не сме от най-едрите  newsm78

# 25
  • Мнения: 18
Момичета, къде изчезнахте?
Оздравяха ли децата? Ние още сме със сополи и май ще прибягвам до капките Sad
Видяхте ли подписката за детското мляко за алергични деца. Кико ве4е 1г. и 5м. е на това мляко , а сега ще се наложи ние да си го купуваме. Направо не искам още да го повярвам.
Ето го и писмото
http://www.petitiononline.com/alergii/petition.html
моля ви прочетете нашето Отворено писмо и ни подкрепете! Благодаря!

# 26
  • Мнения: 3 342
Уф, не сме изчезнали, Бори - тук сме, но време за писане - никакво...
Дани вече си е вкъщи и общо-взето само попреглеждам какво е написано в някои темички, които следя. Почти не ми остава време да отговарям.
Да не говорим, че последните дни бяха кошмарни  Sad
Вики беше с температура, после - антибиотик, вчера направи алергична реакция към антибиотика - тези дни само по болници и аптеки бяхме. Абсолютен ужас... Дано вече днес ми е малко по-спокоен ден, защото ще се побъркам...

А сега отиваме до една много любима наша книжарница  Grinning, защото Дани искал да си купи нещо.

# 27
  • Мнения: 18
Досещам се за книжарницата Simple Smile.
Явно си се досетила коя съм Wink
Много внимавайте с алергията, какво ви изписаха сега да пиете? Най-вероятно Зиртек или нещо анти-хистаминово????
Аз съм се побъркала вече с тези алергии. Мога да напиша вече и книга.

# 28
  • Мнения: 648
   Здравейте  bouquet
Не пиша момичета, защото в събота ни повали ентероколитен вирус и не искам да разправям Tired Добре, че кърмя малката, но аз такова чудо не бях преживявала през живота си ooooh!
Мийте ръце и внимавайте, че има епидемия Sick
Бори сетих се като писа фамилията Hug Като имам време ще ударя рамо за писмото и млеката Heart Eyes

Тони, бързо да се оправя Вики Heart Eyes Повече да няма такива проблеми, милото Hug

Целувки

# 29
  • Мнения: 3 342
Наденце, как сте? Оправихте ли се?
Знам, че в такъв момент никак не ти е до писане, но драсни някой ред... Hug

Вики вече е по-добре/да чукна на дърво/... Бори, пие Фенистил на капки и от вчера вече няма следа от обрива... Дано неприятните емоции вече са зад гърба ни, защото действително последния месец беше твърде напрегнат... Вие какви проблеми с алергии имате?
И аз по фамилията се досетих коя си. И твоята, като моята е твърде специфична, за да останем "непознати" в "големия" ни град Joy

Общи условия

Активация на акаунт