Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 11

  • 74 270
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 525
Здравейте,скоро си купих Елви за готварската печка. Е,невероятен е. Слагам от него,размазвам с гъба навсякъде и оставям около 10 мин. После само го избърсвам. Без търкане,просто страхотно. За баня вчера пробваш новия Доместос,синя опаковка и пише ново на нея. Не му помня точно името. Отново намазах цялата баня и после изплакнах с душа. Никога не е била толкова чиста и бяла. Никога. А съм пробвала какво ли не. Обаче мерише страшно,чак ми се насълзиха очите. Но пък действието е страхотно. И мухъл,и котлен камък,и петна...и пак без търкане. Абе чудо. Страшно доволна съм.

# 106
  • Мнения: 734
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали препарат за стъкла, но да не се разпенва?

# 107
  • Мнения: 705
Sır aspirins ползвах при свекърва ми за петна по дрехи. С едно напръскване и после в пералнята всичко се изпираше.
   здравей, вчера направих точно така както ми каза ти тук, и наистина изпра петната.

# 108
  • Мнения: 1 090
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали препарат за стъкла, но да не се разпенва?
Аз съм доволна от Фрош - няма пяна и чисти лесно.

# 109
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали препарат за стъкла, но да не се разпенва?
Скрит текст:

# 110
  • Мнения: 3 819
Здравейте,
препоръчайте ми препарат за пране на дамаски  Hug

# 111
  • Мнения: 1 275
И килими и дамаски пера с Медикс. Мисля,че е доста добър за тази цена.

# 112
  • Мнения: 14 966
Здравейте,
препоръчайте ми препарат за пране на дамаски  Hug
И аз силно се вълнувам. Тук съм срещала препоръки от магазините за паралелен внос, дори разнасях един модел, така и не го открих, изтрих и линковете.
Това лято , а и досега , ми се наложи да  си пера мелебяците от три апартамента, та да споделя опит- купих си Медикс пяната. Не се пеняви много , по скоро мокри. Но мирише хубаво. Прах с нея едни светли дамаски , пръскам, пренощува, после дърпам с прахосмукачката. Резултат- полузадоволителен. Умерено освежено. От една тематична седмица от Лидл взех тяхната пяна , О, чудо беше това ! Много добре изпра, много добра пяна, приятен аромат. Още съжалявам, че не взех повече флакони.
Купих и на Астониш препарат за автодамаските- мирише гадно, мокри оскъдно, не чисти добре. Това е скромният ми опит и впечатления. Ще следя.

# 113
  • София
  • Мнения: 1 426
Аз да питам дали сте виждали по софийски магазинчета моя любимец за всекидневно почистване - "Klinex", мултифункционален, 4 в 1? Чистя с него банята, инокса, кухнята и пода и съм много доволна, мирише прекрасно, обаче все дебна кой ще ходи до Гърция да ми донесе.

Скрит текст:

# 114
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз да питам дали сте виждали по софийски магазинчета моя любимец за всекидневно почистване - "Klinex", мултифункционален, 4 в 1? Чистя с него банята, инокса, кухнята и пода и съм много доволна, мирише прекрасно, обаче все дебна кой ще ходи до Гърция да ми донесе.

Скрит текст:
Има го онлайн, вместо да обикаляш магазините

# 115
  • София
  • Мнения: 1 426
Аз да питам дали сте виждали по софийски магазинчета моя любимец за всекидневно почистване - "Klinex", мултифункционален, 4 в 1? Чистя с него банята, инокса, кухнята и пода и съм много доволна, мирише прекрасно, обаче все дебна кой ще ходи до Гърция да ми донесе.

Скрит текст:
Има го онлайн, вместо да обикаляш магазините

Викаш, да се лиша от упоителния разговор на тема "какво ново сте внесли", "пробвахте ли това и онова" и "вижте това как хубаво мирише".... ... Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 116
  • Мнения: 267
Марката Klinex в Гърция отговаря на Cif в България. Показаният Klinex 4 в 1 е еднакъв по състав с този Cif:

# 117
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Аз да питам дали сте виждали по софийски магазинчета моя любимец за всекидневно почистване - "Klinex", мултифункционален, 4 в 1? Чистя с него банята, инокса, кухнята и пода и съм много доволна, мирише прекрасно, обаче все дебна кой ще ходи до Гърция да ми донесе.

Скрит текст:
Има го онлайн, вместо да обикаляш магазините

Викаш, да се лиша от упоителния разговор на тема "какво ново сте внесли", "пробвахте ли това и онова" и "вижте това как хубаво мирише".... ... Stuck Out Tongue Closed Eyes
Погледни го от добрата страна - ще се лишиш от още 2-3-5 излишни неща, които после да се чудиш къде да натикаш в шкафа и ще спестиш и пари Wink.

# 118
  • София
  • Мнения: 1 426
Марката Klinex в Гърция отговаря на Cif в България.

Интересно. Имам такъв Cif и си върши чудесно работата в банята, обаче инокса и кухненските плотове ги маже, докато Клинекса ги чисти без усилие. Да не опрем пак до разликата в качеството за едни и други държави...

# 119
  • София
  • Мнения: 12 006
Марката Klinex в Гърция отговаря на Cif в България.

Интересно. Имам такъв Cif и си върши чудесно работата в банята, обаче инокса и кухненските плотове ги маже, докато Клинекса ги чисти без усилие. Да не опрем пак до разликата в качеството за едни и други държави...
Тъкмо това си помислих, докато ти четях първата част от поста. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт