Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 11

  • 74 123
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 705
Линкът ме препраща към страница, на която пише, че продуктът е премахнат.
   https://goo.gl/images/S7wJkc може би на този ще се отвори. Той е в червено шише

# 91
  • София
  • Мнения: 1 423
Някаква идея за препарат, който свястно да обезмирисва напишкано от котка върху ПДЧ-мебели?

# 92
  • Мнения: 7 776
Пробвай някой препарат с лимонена киселина. Само лимонената киселина премахва миризмата на урина (белината например ще махне миризмата, но животното пак ще усеща, въпреки,че на нас не ни мирише и ще отиде пак да пишка). За килим с Вениш, ама с ПДЧ ни ми се е налагало. Пробвай с Mr. Proper например.

# 93
  • Мнения: 1 466
Някаква идея за препарат, който свястно да обезмирисва напишкано от котка върху ПДЧ-мебели?
С това се справих аз:

От телефона не виждам опцията да го вмъкна като скрит текст.
Препаратът се разрежда с вода и се пръска мястото. Котката ми не го харесва и не маркира повече там.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 855
Аз вратичките в кухнята бях пробвала да ги чистя с обезмаслител - с него всичко течеше, а после се замазване въпреки многото бърсане; с Медикс за мебели се замазваха и ставаше страшно. Открих мокри кърпички за чистене от Лидл и стават страхотни. Бордо гланц са и се бях отчаяла, че никога няма да са абсолютно чисти и без прах и отпечатъци, но с тези кърпички наистина са като нови. Чак не повярвах как изглеждат Grinning
Кухнята ми е черен гланц и си личи всяко петно. Чистя с препарат за прозорци, най-добре с Клийн и хубави кърпи. Последно си бях купила от джъмбо.

# 95
  • Мнения: 1 355
Скоро открих това.
Похвалиха ми го и реших да пробвам. Понеже е без пулверизатор, намазах с гъбата върху плочките.
След известно време полях със слушалката. Фугите и  плочките станаха като нови. Сега ще го прехвърля в шише с пулверизатор и мятам банята.  Mr. Green

Аз лично го взех от Турция, но предполагам, може да се намери и в БГ.
Много внимавай с този препарат. Много е силен и гледай бързо да изплакваш. Той ми е от препаратите, които аз наричам "тежката артилерия".

# 96
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Скоро открих това.
Похвалиха ми го и реших да пробвам. Понеже е без пулверизатор, намазах с гъбата върху плочките.
След известно време полях със слушалката. Фугите и  плочките станаха като нови. Сега ще го прехвърля в шише с пулверизатор и мятам банята.  Mr. Green

Аз лично го взех от Турция, но предполагам, може да се намери и в БГ.
Много внимавай с този препарат. Много е силен и гледай бързо да изплакваш. Той ми е от препаратите, които аз наричам "тежката артилерия".
Аз не писах ли вече тук, че този препарат разяжда фугите? Ползвам го само за батериите и мивките. След като напръскам, изчаквам 20-30 секунди и отмивам. Където има варовик, пушек излиза. И ако случайно попадне на кожата става раничка.

# 97
  • Мнения: X
Момичета, оранжевото, което ви се появява в банята, седмица след основно почистване, може и да е плесен. Имах подобен проблем, приятелка ме посъветва, преди да почиствам банята, да пръскам с препарат против мухъл. Това ми реши проблема. След това с Фаянс на Перилис и воала. Забравих за оранжевото.

# 98
  • Мнения: 437
Sır aspirins ползвах при свекърва ми за петна по дрехи. С едно напръскване и после в пералнята всичко се изпираше.

# 99
  • Мнения: 705
Благодаря ти. Явно аз не го ползвам правилно. Аз напръсках по един чершаф и после го изплакнах на чешмата но нямаше ефект. Но не съм знаел че трябва да го сложа в пералнята. Но всъщност петното си е фабрично и не знам дали ще успее да се премахне. А иначе върху фурната три пъти го ползвах, и нямаше абсолютно никакъв ефект, успях да изчистя с медих грил и абц. Може ли някой да ми препоръча някой по слаб препарат който да е подходящ за почистване на планетарен миксер. Всъщност миксера ми не е чак толкова мръсен, но искам постоянно да ми блести като нов. Преди ползвах едни мокри кърпи в голям бял пакет, много хубаво го почистваха, но обаче забравих името и от къде ги купих. Също имам едно много важно запитване. Вие с какво си почиствате плазмените телевизори? Разбрах че са чистели с специални кърпички, но тук в моят район никъде няма такива. За това не смея да го мокря, и го почиствам само с сух парцал. Ако има подходящ препарат, моля някой да сподели

# 100
  • Мнения: 813
Нашия го чистя с това: купихме го от Техномаркет, като взимахме телевизора. Чисти го перфектно.
Скрит текст:

# 101
  • София
  • Мнения: 11 713
С тези -
Скрит текст:
Когато нямам само с влажна мека кърпа.
За миксера - само с нормална мокра , нищо повече , Sponge Cloths.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 408
Вече от година ползвам препарат Чисто за под; за стъкла- Клин; за фурната- Медикс грил.

# 103
  • Мнения: 705
Много благодаря на всички ви за отговорите. Ще се опитам да намеря тези препарати. А медих спрей синия за стъкла дали става за тв ? B. U 2 и ние сме много доволни от медикс грил за фурната.

# 104
  • София
  • Мнения: 3 847
А медих спрей синия за стъкла дали става за тв ? 
Дори за стъкла не бих ти го препоръчала. Купувала съм само веднъж и на мен ми замазва прозорците.
Вземи специализиран препарат за екрани.

Общи условия

Активация на акаунт