Фермата 4 - Съединение - тема 2 (17.09. - 23.09.)

  • 47 210
  • 805
  •   1
Отговори
# 45
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Мислиш, че на 14 г. момчето се нуждае от баща по-малко, отколкото на 5 г. ли? Това е трудна възраст...

# 46
  • Мнения: 4 398
Ама защо питаш мен, Катрала? Самият Георги така го определя във визитката си, като изоставяне. И 14 год. са си много крехка и трудна възраст, за да нямаш баща до себе си. От къде ги накъдрихте сега, че е отишъл да изкарва пари за бала, за сватбата, за внуците и ала-бала. Аз се придържам към това, което казва Георги, а не към теории. Той се чувства изоставен. По каква причина е заминал баща му, те си знаят. Може да е заминал да му купи и ферари и какво от това при положение, че явно не това  му е било нужно на Георги на тази възраст. Но за други това изглежда като неблагодарност - че момчето просто явно е искало баща си до себе си докато е бил все още дете, а не пари за балове, подаръци за децата и т.н.

# 47
  • USA
  • Мнения: 7 288
Ми тогава да назовава директно и баща си,щом му е такава драма.Големия мъжкар - може да плюе поимено съучастниците(както днес Росица),но зад гърба им,докато вземат интервю от него.Защо не отиде и й го каже в очите? Какво сте направили вие за България? А,ти какво си направил,освен да плюеш и мразиш?

# 48
  • Мнения: 3 019
Разбира се, че не е хубаво едно дете да живее без единия си родител, особено ако е момче, но по-важното е защо този родител го е направил. Едно е, за собствена реализация /макар и егоистично/, друго е просто защото трябват пари за оцеляване, трето е, да си "бие камшика", защото е намерил "истинската любов". В моя случай беше 3-тият вариант, синът би беше на 11-12 г., не съм получила и стотинка от баща му, синът ми се изучи и има приличен стандарт на живот благодарение на 2-рият ми съпруг в началото, след това започна сам да се справя донякъде, но това не му пречи да поддържа контакт и с баща си, даже и финансово да му помага /както ми е казвал - какво да направя, знам всичко, но да го оставя да гладува ли, или да не може да си плати поредния изи-кредит.../. Така че, това може да не е валидно за всеки, но реакциите на Жоро ми се струват пресилени, а може и леко аранжирани - т.е добре е за формата да има такива....

# 49
  • Мнения: 11 540
Много злоба е натрупал Георги в себе си наистина. Обаче никой, дори и той самият не знае как щеше да се развие животът му ако родителите му не бяха емигрирали. Можеше да е по-зле от сега и вероятно пак щеше да плюе баща си за положението в което се намира.
Кой мислите, че ще е новият фермер на седмицата? Нямам търпение да видим кого са избрали Гергана и Данчо и как точно ще се  реши кой от тримата да е фермер на седмицата. Според мен Росица няма никакъв шанс, ако става въпрос за някакъв вид гласуване.

# 50
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Гергана не е виновна за произхода си, но един интелигентен човек няма да седне да обяснява как дядо му е бил честен военен, който случайно станал шеф на УБО, а после пак случайно, но с честен труд станал собственик на "Зора".  Joy
И това, че стои зад семейството я прави неинтелигентна ли? Нормално е да вярва в честността на дядо си и баща си, които явно имат значителна роля в живота й. Дори и да има съмнения в това, от къде на къде ще ги изобличава публично пред половин България?
Вие бихте ли го сторили с вашите най-близки?

Можеше да го обърне на шега - а не да се фука едва ли не!  

Можеше да се бъзика като внука на Тодор Живков - Тодор Славков!  

Затова Тодор Славков го харесаха във Вип Брадър 2012-та ли беше?
 -  прословутия му повик - "върнете ми държавата".  Казан майтапчийски всички развеселяваше.

Не да са прави на луд че дядо му е обикновен и много работлив - разбираш ли като Гергана.

Когато дядо  е  бил едра акула сред най-големите  си траеш и се съгласяваш.



Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 01:11 от Печикамъков

# 51
  • Другата България
  • Мнения: 37 223
Доволна съм от дуела.
Благодаря за темата.

# 52
  • London
  • Мнения: 6 732
За мен лично е комично, първо, че от баща колкото момичето толкова и момчето има нужда. Второ аз като човек виждал баща си от 9 тата си година та до 25 тата 5-6 пъти то на Гошо въжделенията някак си не ме трогват. И не, не съм била изоставена, нито финансово, нито морално, такива са били обстоятелствата. С днешна дата имам много силна връзка с баща си.  За мен човека преиграва в тази насока при все, че нито ще е първия, нито последния и съм сигурна, че е имал дълги ваканции с баща си, а после след няколко години и пълнолетен е станал, не виждам къде е драмата.

Росица ще влезе в дуел/битка с други двама, има си съвсем реални шансове, ако я спечели.

# 53
  • Мнения: 3 072
Гергана не е виновна за произхода си, но един интелигентен човек няма да седне да обяснява как дядо му е бил честен военен, който случайно станал шеф на УБО, а после пак случайно, но с честен труд станал собственик на "Зора".  Joy

Подценява зрителите

# 54
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Не гледах дуела, от вас разбрах резултата. Не знам доколко съм доволна, но като цяло смятам, че от Гергана щеше да има по- малко полза за общото благо, та добре е отпаднала тя.
Радвам се, че не съм гледала на Георги новите тъпизми. Злобно човече!

# 55
  • Другата България
  • Мнения: 37 223
Някой набързо ще разкаже ли Георги за какво е тъпял и срещу кого? Не,  че съм изненадана всъщност.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Доволна съм от резултата, бях за Росица. В рекламите даваха, че откриват нов магазин, в Търново, ще имат нужда от Гергана. 😁

# 57
  • Мнения: 2 199
Добро утро и мерси за темата.
Аз бях за Гергана, обичам по смирени хора, Росица ми е арогантна.
Не виждам каква е драмата с четвъртата игра, в предните сезони доста играчи си почиваха по време на нея.

# 58
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
За мен лично е комично, първо, че от баща колкото момичето толкова и момчето има нужда. Второ аз като човек виждал баща си от 9 тата си година та до 25 тата 5-6 пъти то на Гошо въжделенията някак си не ме трогват. И не, не съм била изоставена, нито финансово, нито морално, такива са били обстоятелствата. С днешна дата имам много силна връзка с баща си.  За мен човека преиграва в тази насока при все, че нито ще е първия, нито последния и съм сигурна, че е имал дълги ваканции с баща си, а после след няколко години и пълнолетен е станал, не виждам къде е драмата.

Росица ще влезе в дуел/битка с други двама, има си съвсем реални шансове, ако я спечели.
Хващаш се за думата. Не съм казала, че момичетата не се нуждаят от бащите си. Но явно на теб не ти е липсвал, нали? Simple Smile Simple Smile Simple Smile Някои може да го понасят по-тежко, хората са различни, пък и не знаем точно как стоят нещата при Георги.
Откъде може да знаеш в какви отношения е Георги с баща си, камо ли пък за дълги ваканции да говориш. На 14 още си си дете, няма значение, че на 18 ставаш пълнолетен, пак си дете.
Но, както каза Vivi - не всичко е пари, но не всеки може да го разбере.

МериАн, Георги каза, че Гери била на по-готината позиция (защото е тук). Щом на Росица след 30 минути в България ѝ се повръщало, щом я наричат Хитлер вкъщи - какво повече можел да каже, нещо такова.  Аз това чух след дуела, ако е имало друго, пропуснала съм.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 08:41 от Ензим

# 59
  • тук и там
  • Мнения: 11 522
Доволна съм от резултата.Гергана не изглеждаше много на място във формат като фермата.По-скоро формат като Биг Брадър би и подхождал повече,предвид произхода и. При Росица има в повече самочувствие и увереност,но мисля че това е образ към който трябва да се придържа просто ,защото такава и е ролята във формата .Особенно са ми смешни репликите преди двубой-преиграва се доста,но на всички ни е ясно че са по-скоро роля и са по-скоро за да предизвикат по-голям интерес към предаването и двубоя конкретно.

Интересно ми е как се чувства бащата на Георги. Оставил дете,жена,близки,дом и  всичко за да изкарва пари  и да са финансово стабилни,и после детето ти да те смята за страхливец..Да,на Герги му е било трудно.А на бащата му е било лесно?!За един родител  лесно  ли е да остави семейството си и да започне сам,от нулата в чужда държава.?!

А поведението на Георги ми е точно като в поговорката"Храни куче- да те лае!"

Общи условия

Активация на акаунт