Фермата 4 - Съединение - тема 2 (17.09. - 23.09.)

  • 47 273
  • 805
  •   1
Отговори
# 60
  • Другата България
  • Мнения: 37 419
МериАн, Георги каза, че Гери била на по-готината позиция (защото е тук). Щом на Росица след 30 минути в България ѝ се повръщало, щом я наричат Хитлер вкъщи - какво повече можел да каже, нещо такова.  Аз това чух след дуела, ако е имало друго, пропуснала съм.
Sick Не съм изненадана, той и затова я избра за ратай, въпреки, че лицемерно изтъкна нещо друго.
Благодаря ти. bouquet

# 61
  • INFJ
  • Мнения: 9 380
Че кой го кара бащата да си оставя семейството? Като му е било тежко, да си е стоял при тях, по-скромен живот ще имат, но поне щастливи.
Очевидно Георги е искал да има баща, а не пари.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 365
Не ми допада Росица, прекалено ми е арогантна, красиво име, а какъв прякор Flushed

# 63
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Е, аз прякора го приемам с чувство за хумор. Simple Smile Не ми е много приятна Росица, но не ми е и неприятна. Тепърва ще "опознаваме" участниците, ако може да се каже така, защото си имат и роли, както каза Kaisia. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 976
Хора, идея си нямате дали човекът е отишъл за едните пари или си е хванал багажа и ги е оставил да се оправят сами... варианти има много и щом "детето" е озлобено, може би е имало и има някакъв проблем, а не само щото е заминал... Прекалено много се вглъбявате в тези неща, а това е само една игра Simple Smile

# 65
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Така е, една игра, в която всеки (или почти всеки) използва личните си драми по един или друг начин. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 14 830
Добре да предположим, че на Гошо баща му си е събрал багаж и е изчезнал без да се интересува от сина си.
Да предположим , че Гошо е огорчен и че е страдал от лупса на баща.
И как това му дава право да злобее, да напада при всеки удобен момент непознати хора решили да емигрират по техни си причини.
Айде моля ви се това неговото е чиста проба псевдопатриотизъм и желание да блесне пред драгия зрител
Тези хора не са баща му и не са виновни за баща му.Но според мен това изобщо не е причината Гошо да  се заяжда и да блещи очи срещу тях.

# 67
  • Мнения: X
Нямах фаворит в дуела, но нещата протекоха доста логично.
Още ми е трудно да възприемам всеки едно към едно с това, което се опитва да наложи самото предаване като впечатления. Росица някак пресилено агресивна ми се стори и не вярвам, че реално е чак толкова груба. Гергана ми беше по-скоро беразлична. Трудно ми беше да забележа някаква емоция по лицето й през цялото време, освен в началото на двубоя, когато и двете с Росица плакаха разчуствани от близките си.
Герги май се чуди и той какво да измисли. И аз не вярвам да е бил пък чааак толкова изоставен. Или поне не прилича на зрял човек да пънкя за такива неща. Обикновено на неудачниците все родителите им виновни до пенсия. Не е нито първият, нито последният, на когото родителите са заминали в чужбина. Можеха поне да проявят известно спортсменство и да признаят на Росица безапелационната победа, вместо да го удрят на патрЕотично чувство.
То с дядо, хванал Господ за шлифера и татко - еди кой си, е много лесно да имаш "позиция" в България. За връзкарите открай време в родината е лесно. Георги по-скоро да се замисли, ЗАЩО баща му се е наложило да бяга в чужбина, докато през това време родителите на защитаваната от него Гергана са си откривали магазините за техника...И тогава пак да разказва приказки от 1001 нощ.

# 68
  • INFJ
  • Мнения: 9 380
djoleva, всеки има право да се държи както иска, ти имаш право пък да не го харесваш и тн.

И на мен не ми харесва като някой започне да сипе обиди от чужбина за БГ. Ами да дойдат пък да допринесат тук за някаква промяна, това е работа на всички, а не на отделни хора.

"Хубавите" държави са такива, благодарение на народа си, не само на някакви политици.

Георги правилно го каза в предното предаване - че е много хубаво да отидеш на "метеното", особено когато някой друг я е свършил тая работа.
Да ходят където искат, но поне после да не нареждат, защото не прави хубаво впечатление.

# 69
  • London
  • Мнения: 6 732
Честно казано драмичката на Георги, аз повече не смятам да обсъждам. За мен само доказва подобно хленчене, че не е мъж, пък който иска да си го разбира и харесва. И 100 страници да се обясняваме няма да се разберем така или иначе.

# 70
  • Другата България
  • Мнения: 37 419
Още ми е трудно да възприемам всеки едно към едно с това, което се опитва да наложи самото предаване като впечатления. Росица някак пресилено агресивна ми се стори и не вярвам, че реално е чак толкова груба. Гергана ми беше по-скоро беразлична. Трудно ми беше да забележа някаква емоция по лицето й през цялото време, освен в началото на двубоя, когато и двете с Росица плакаха разчуствани от близките си.
Герги май се чуди и той какво да измисли. И аз не вярвам да е бил пък чааак толкова изоставен. Или поне не прилича на зрял човек да пънкя за такива неща. Обикновено на неудачниците все родителите им виновни до пенсия. Не е нито първият, нито последният, на когото родителите са заминали в чужбина. Можеха поне да проявят известно спортсменство и да признаят на Росица безапелационната победа, вместо да го удрят на патрЕотично чувство.
То с дядо, хванал Господ за шлифера и татко - еди кой си, е много лесно да имаш "позиция" в България. За връзкарите открай време в родината е лесно. Георги по-скоро да се замисли, ЗАЩО баща му се е наложило да бяга в чужбина, докато през това време родителите на защитаваната от него Гергана са си откривали магазините за техника...И тогава пак да разказва приказки от 1001 нощ.
+ 1000 /колкото и да мразя да го пиша/.
Спести ми доста писане, тенкс.

# 71
  • тук и там
  • Мнения: 11 567
Аз не съм срещала често това явление-плюенето ,за да не кажа че почти  никога ..По-скоро съм срещала това-да се плюе  политическата класа на БГ, номенклатурата, корупцията  и т.н .Но и българите във България го правят-тоест не зависи от това  кой къде е..
Всеки има право да постъпва както намери за добре и да търси лична реализация и щастие където пожелае.
То това е малко като да държа сметка на Георги-що не си стои в Пазарджик,ами е избрал да живее и работи в София..Щото  по принцип има хора и хора които пътуват по 200 километра  всеки ден за да стигнат на работното си място. .

# 72
  • Другата България
  • Мнения: 37 419
Нали уж темата щеше да е за предаването?
Тя Е за него, който иска да си дискутира теми за емиграция и оставане, да си отвори такава.
Прекалявате.

# 73
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Ще дават ли отпадналите в Тази сутрин, както в предишните сезони? Уж гледах анонса днес, не видях да дават Гергана. Може би утре?

# 74
  • София
  • Мнения: 22 984
За " Taзи сутрин" не знам, но в " Преди обед" ще я дават, поне така анонсираха.

Общи условия

Активация на акаунт