Фермата 4 - Съединение - тема 2 (17.09. - 23.09.)

  • 47 263
  • 805
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 402
И на мен това ме изненада. Явно има нещо около близначките, което не виждаме. Възможно е поведението им от снощи да не е изключение. Едва ли Калоян си прави сметки за конкуренция и т.н. Изглежда ми много чистосърдечен и ме накара да се замисля върху това му изказване. Близначките така и не можаха да ми станат симпатични досега.

# 451
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
На мен довчера ми бяха симпатични близначките, но като се разкудкудякаха - симпатиите ми нещо доста се поразклатиха. Може да дразнят някак Калоян, кой ги знае.
А Радка наистина може да не е толкова залухава, колкото ни я представят/показват. Не че това има голямо значение, но едва ли е чаак толкова проста, щом са я приели да учи право. Видяхме на предишната историческа игра, че знае туй-онуй, учила е все пак. Simple Smile

# 452
  • Мнения: 1 270
Колко седмици назад дават епизодите, че видях един от участниците и се чудя кога е излязъл?

# 453
  • Мнения: 6 189
Относно битката в неделя
Скрит текст:
Близначките вече са ги видели да се разкарват,а майка и на Радка и до сега казва ,че е още в играта  Shocked 

# 454
  • Някъде там
  • Мнения: 4 829
Колко седмици назад дават епизодите, че видях един от участниците и се чудя кога е излязъл?

Сподели кой си видяла.Стана ми интересно.
Представа си нямам колко седмици назад дават епизодите.Предполагам месец...

# 455
  • София
  • Мнения: 5 962
Колко седмици назад дават епизодите, че видях един от участниците и се чудя кога е излязъл?

Сподели кой си видяла.Стана ми интересно.
Представа си нямам колко седмици назад дават епизодите.Предполагам месец...

Според мен са поне 2 месеца. Когато влязоха и първата сутрин на Цветан му се пиеше чай, обсъждаха какви треви има наоколо и някой спомена, че има липа. Липа според мен има до средата на юли на някои места.

# 456
  • Мнения: 14 830
Ако в неделя отпаднат близначките, емигрантите съвсем ще го закъсат.
Не за друго ами как ще се справят със задачите.Две ще отпаднат , един от тях ще е ратай, ще останат 5 човека да изпълняват задачите.
Ако пък и фермера е от тяхната група

# 457
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 221
Ако в неделя отпаднат близначките, емигрантите съвсем ще го закъсат.
Не за друго ами как ще се справят със задачите.Две ще отпаднат , един от тях ще е ратай, ще останат 5 човека да изпълняват задачите.
Ако пък и фермера е от тяхната група
следващата седмица няма ли да се съберат 2-та лагера ?

# 458
  • Мнения: 4 402
Нали след 4 седмици? Следващата не е ли трета седмица?

# 459
  • Мнения: X
Подкрепям напълно написаното от С.
Йоана може и да реагира твърде детински, като се затръшка защо Симеон не избрал нея, но е права, че по този начин той се дискредитира пред тях. И изобщо за пореден път се убеждавам, че шестото ми чувство не ме подвежда. Всички онези прикзки за семейство, деца, планове, си личеше още тогава, че ги говори човек, който си няма и бегла идея какво точно иска и който изобщо не е готов за такива неща. Което и момиче да е следващата му приятелка, просто ще ми е жал за девойката. Та той уж влязъл да преодолява раздяла с бивша, да срещне нещо ново, или някоя нова, по-силно впечатляваща и като емоция, та накрая бам - стрелата към Радка - и то не за друго, ами щото визуално напомняла за онази, която той би трябвало да се опита да забрави. Та, може да е много хубаво и свястно момче той, но е твърде неориентиран, непоследователен и думата му не тежи. Затова и която и да е следващата жена до него, не й завиждам никак. Ще се наложи да се бори с призраци от миналото, ще бъде вечно сравнявана с бившата ( която страшно много го е разтърсила и наранила), вероятно ще се очаква и бързичко да му народи децата, за които бърза, и накрая не се знае дали пак няма да срещне някоя, която още повече прилича на бившата ;Р

Изобщо не виждам смисъл от "братство", след като явно почти не останаха братя в него. Само сестри и швестъри.
Този Калоянчо пък от къдя на къдя реши, че искал да остане Радка? Да не би и той да им бърка имената.
Вярно, че всички се застъпват за него тук как бил млад, ненаучен, трябвало разбиране, но на мен ми се струва, че просто си е смотан човека и че му трябва поне 2-годишен стаж във фермата, за да се понаучи на някои неща. Кьопав, бавно схващащ и отнесен ми изглежда. Не се досеща елементарни неща как да ги направи, че да е по-лесно, по-ефективно, по-безопасно дори. И това нямаше да е беда, ако не участваше в такъв формат. Просто наистина не виждам човек като него какво търси във Фермата. Или поне ако отиде, не би трябвало да очаква, че останалите ще го галят с перце, докато той някой слънчев ден се научи да ги прави нещата. Другите са го търпели седмица- две, и вече явно им идва в повече да бдят над него като орлици.  Все пак нали е състезание за умения и трябва да отпаднат най-незнаещите и неможещите.

Ивайло, още не мога да го разбера тия неща защо ги прави. Наистина ли му пука дали ще се получат нещата или бавно и подмолно всява смут и отрича постиженията на всеки един фермер, за да изпъкне той.  Значи хем спори и се заяжда, хем с един такъв спокоен, но каканижещ тон: "Душицо това, душицо онова." А, и от време на време - "момиче."
Ще се окаже сив кардинал той.
За отношенията му с Христина не знам какво да кажа. Според мен я усеща, че се е заплеснала по него и нарочно си я кътка, за да може да я манипулира. Чак инцест и подсъзнателно влечение към дъщеря му, ми е трудно да заподозра. Той ми изглежда по-скоро пресметлив, отколкото похотлив човек.

Милена още не може да ми стане антипатична на мен. Ако не друго, то поне има доблестта да си признае грешките.

Сашо и Сашка ми стават все по-приятни. Много ще се радвам, ако се получат между тях нещата.

# 460
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
И аз чух, че другата ще ги обединяват.

Кой е излязъл, дайте в спойлер.

# 461
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
По-горе има.

Изпуснах какво едната близначка се заяждаше с Радка? Тя ли започна първа?

# 462
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Дадоха близначката Йоана, че отиде да дудне на Радка. Радка не ѝ влезе в тона, запази спокойствие.

# 463
  • Мнения: 1 270
И аз чух, че другата ще ги обединяват.

Кой е излязъл, дайте в спойлер.
Видях
Скрит текст:
Ивайло Караньотов. Като, че ли леко накуцваше, но може ида е, защото току-що слезе от мотора.

# 464
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Ясно, мерси за двата спойлера.
За първия предполагах от коментарите от фб.

Общи условия

Активация на акаунт