Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 48 013
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327

А Тарталета не разбра защо да се отказвам и не знае какво е електо-епилация? Thinking

Пардон?! Изтървах ти мисълта( ако ти самата си я следваш).

# 391
  • София
  • Мнения: 1 395
В момента има промоции в студио Нирвана. Това не е някой затворен и преоткрит обект пак, нали? 😁

# 392
  • Мнения: 1
Здравейте, аз съм на 15 и имам много косми по краката, нормално ли е да ги бръсна. Всички ми казват да се обръсна и че космите са ми много????

# 393
  • София
  • Мнения: 4 714

А Тарталета не разбра защо да се отказвам и не знае какво е електо-епилация? Thinking

Пардон?! Изтървах ти мисълта( ако ти самата си я следваш).

   hahaha hahaha hahaha
Нали знаеш какъв читател е чукчата, та и ти така.. Joy Joy

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 01:37 от MayyaI

# 394
  • София
  • Мнения: 17 775
Колената към подбедрици или към бедро се броят? Laughing

# 395
  • Мнения: 5 867
Май каквото реши операторката на момента. Grinning Мен и към двете са ми ги числили.

# 396
  • Мнения: 5 998
Когато започнах с лазерна епилация правих само подбедрици и в Лазер център ми минаваха и коленете.

# 397
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Здравейте, аз съм на 15 и имам много косми по краката, нормално ли е да ги бръсна. Всички ми казват да се обръсна и че космите са ми много????
Здравей, ако ходиш с къси панталони или поли е хубаво краката да са почистени (предполагам, че си момиче). Можеш да ги обръснеш или да направиш кола маска, после като пораснат наново правиш същото действие. Лазерната епилация е по скъпа и не знам дали е позволена за деца.
Щом всички ти казват да ги махнеш, значи може би се виждат и  със сигурност е по добре без тях. Теб какво те притеснява?

# 398
  • Мнения: 854
Здравейте, аз съм на 15 и имам много косми по краката, нормално ли е да ги бръсна. Всички ми казват да се обръсна и че космите са ми много????

Можеш да разговаряш с някоя по - възрастна жена, роднина, и да я помолиш за съдействие. На 15 си, не си малка, може заедно да обсъдите кой вариант на обезкосмяване е най - подходящ за теб.
Аз някога се криех, минавах се с една машинка за постригване (пълен ужас) и положението стана в пъти по - зле. Съжалявам, че не съм искала съвет от майка ми.

# 399
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Колената към подбедрици или към бедро се броят? Laughing

Винаги когато съм ходила на 1/2 крака, са ми епилирали до 1-2 пръста над коленете

# 400
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
При мен коленете са към горна част на краката.

# 401
  • Мнения: 2 562
mafioza,в Лазер Клиник Париж работят с диоден лазер.Целогодишно предлагат и летен режим Смуут Пулс при който всяка зона се минава по 3 пъти,вместо по веднъж и е доста щадящо за кожата.Това се води летен режим.Казаха ми,че след това можеш да ходиш на море,но просто трябва да си добре покрита със слънцезащита с висок фактор.Аз лично винаги предпочитам Смуут Пулс и досега съм доволна от резултата.
https://laserclinicparis.com/lazerna-epilacia/лазерна-епилация-smoothpulse/

Виж в линка който съм дала,че страницата не се отваря директно.

# 402
  • Мнения: 88
Bubka, сърдечно благодаря!! Това място  не го бях открила, така че още сега ще го погледна Simple Smile)

# 403
  • Мнения: 4 032
Някой може ли да ми препоръча студио в София със SHR лазер или още му казват Алма лазер. Аз ходя на Александритен във Версус, но искам да пробвам другия за крака, защото няма проблем да се прави летните месеци. Знам само за Еволюшън в Парадайз, но се чудих дали има и други.

# 404
  • Мнения: 5 867
Някой може ли да ми препоръча студио в София със SHR лазер или още му казват Алма лазер. Аз ходя на Александритен във Версус, но искам да пробвам другия за крака, защото няма проблем да се прави летните месеци. Знам само за Еволюшън в Парадайз, но се чудих дали има и други.

https://dermasofia.com/page.php?IDMenu=962&IDLang=1

Общи условия

Активация на акаунт