Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 47 702
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв процент от окосмяването ви в зоните, които третирате, изчезна завинаги, в резултат на перманентните методи за обезкосмяване?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 75
  • Мнения: 5 816
vici, и аз съм така почти всеки път, като ходя на Диоден. Усещам лазерния лъч във венеца и дори в езика си, като операторката ме помоли да го сложа под устната. Мнооого е гадно. Confused Не мисля, обаче, че има как да се предотврати.

# 76
  • Мнения: 10 251
аха, явно не съм само аз. Аз повече на горна устна няма да правя, понеже ме задоволява резултата. Но имах още една процедура платена, та викам айде да я изполлзвам, че сега като наближат празниците няма уреждане....И я прахосах де Simple Smile Или ше правя по веднъж годишно за напред...Ще видим, само да не засуча някой дълъг мустак като на краката (5 косъма ама по 2смс дълги) Simple Smile Няма да се заричам.

# 77
  • Мнения: 4 947
Гърне без похлупак, в Лазер център ходех. Имам над 10 процедури на подмищници, ефектът е, че станаха тънки и светли космите, но са много. Щом диодните са ефективни на тъмни косми, няма смисъл да пробвам. Но ето че и с александритния вече няма ефект.. и сега какво? Sad

# 78
  • София
  • Мнения: 361
Yan25, ако вече не се повлияват с лазер, продължете с електрическа игла/пинсета при козметик. Ще се разредят и изчезнат почти всички, но трябва да сте много упорита и да не се отказвате. Последните косми, които стават тънки и почти мъховидни, се доизчистват само така.

# 79
  • Мнения: 3 979
Yan25, защо не опитате със SHR лазер?

# 80
  • Мнения: 4 947
Мен и с лазера ме боли, камо ли с електрическа игла. А и са много на брой, ще ми е доста солено да ги махам така..
Относно този SHR лазер нищо не знам, ще прочета. Има ли отзиви?

# 81
  • Мнения: 5 816
Yan25, аз съм с резерви спрямо "Лазер Център" - през годините съм попадала на доста противоречиви отзиви за това студио.
Защо не пробваш на друго място, където също разполагат с Александритен лазер? Може пък да усетиш разлика. Peace
Иначе, понеже споменаваш болката - за мен лично Диодните лазери са в пъти по-болезнени от Александритните. Това, което изпитах, когато ме третираха с Александрит, беше просто леко боцкане, едва доловимо; само за сравнение - в "Борекс" поне за мен процедурите са ужасно болезнени, кожата ми е страшно възпалена след края на лазерната сесия. Аз аз търпя на болка. Смятай, значи...
Но нищо не пречи да пробваш и да си прецениш. Така, по чужди разкази и преживявания, няма смисъл да се водиш.

# 82
  • Мнения: 2 805
Някой посещавал ли е студио Епитет в Литекс тауърите? Търся мнение и има ли доволни? Някой да ми предложи мнение за други студия в източните райони на София?

# 83
  • Мнения: X
Тоест искате да кажете, че за вече третирани зони с лазер и по-тънки и светли косми е добре от диоден да се премине за александритен правилно ли разбирам?

# 84
  • Мнения: 5 816
Тоест искате да кажете, че за вече третирани зони с лазер и по-тънки и светли косми е добре от диоден да се премине за александритен правилно ли разбирам?

Обобщено казано - да, такива са повечето мнения, на които съм попадала в родни и чуждестранни статии. Естествено, много зависи какво е качеството на Диодните и Александритните лазери, които биват сравнявани. Нещата са малко относителни.
Аз след доста години лазерна епилация в "Борекс", в момента съм решила да се ориентирам към други студиа и да пробвам как е с Александритен лазер - говоря за поне няколко процедури на определена зона.

# 85
  • Мнения: X
А кое студио работи качествено с Александритен лазер?

# 86
  • Мнения: 3 979
Версус и Skin Line ги водят такива.
Някой ходил ли е в Evolution в мол Парадайз? Там са със SHR лазер. Мисля да ги пробвам за крака, ръце и брадичка, но не съм виждала отзиви.

# 87
  • Мнения: 5 816
Някой ходил ли е в Evolution в мол Парадайз? Там са със SHR лазер.

Какъв е този лазер? newsm78 За пръв път чувам.

# 88
  • Мнения: 3 979
Това се води най-новия вид лазер. Майка ми само такъв си прави, но в Плевен. Мен ме привлича, защото при него не трябва да се пазиш от слънцето. Някои му казват Алма лазер(като майка ми например).

# 89
  • София
  • Мнения: 17 711
Лазер, при който можеш да си се печеш, да си правиш процедури с тенче, и т.н., просто не става.

Общи условия

Активация на акаунт