Момичета, има седмична тема

  • 3 470
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Асса,благодаря ти за топлината и подкрепата!  Hug
Дано късметът,за който говориш,споходи всички ни...Нали, в крайна сметка, това е причината да сме тук и да споделяме една с друга макар и "малките крачки",които правим. Това означава,че вече сме тръгнали по дългия път...

# 46
  • Мнения: 2 120
Стига сте се държали по детски, мили момичета.
Ами и аз днес искам да крещя на света, криво ми е, идва ми да убия мъжа си, ама трябва ли да пусна тема `Дойде ми, какво става?` или пък `Дойде ми, дали имам шанс да забременея`.
Тези неща са за седмичната, където ще се включат всички момичета, които могат да ви станат приятелки и да си `клюкарите` заедно без задръжки.
Не ми приемайте лично забележката, тя е обобщение на теми пуснати от много потребители.
Най-важното е да сестигне до двете черти нали?

# 47
  • Мнения: 357
Правя последни ремарки, като се надявам наистина да бъда разбрана правилно. Аз лично не се дразня на подобни теми и по принцип съм от лошите какички, които просто не отговарят. Когато се е случвало да ми накипи, съм се извинявала. В крайна сметка хората, които винаги са насреща и обръщат внимание на "най-глупавите" въпроси, биват титуловани като заядливи, ами не знам какво просто какво да кажа на това! Във форума е като в живота с едни хора можеш да се сприятелиш, с други просто не си пасвате, така е устроен света. Няма да споменавам думи като възпитание, вежливост и обща култура, че ще заприличам на учителка (само да не ми се обидят учителките, друго имам предвид Wink). Просто не виждам място за сърдене. Както повечето са написали всеки избира дали да пише тук или не, но моля ви недейте да злословите по "Искам бебе", защото с това засягате много хора.
Ая, много добре знаеш, че момичетата тук те познават и с радост ще приемат новината, че си бременна, за друго иде реч.
Виктория, наистина не разбрах кой с какво те е обидил, съжалявам, или загрявам трудно или нещо не съм в течение.

# 48
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Марлийс,
не си спомням някъде някога да съм писала,че някой ме е обидил??? Thinking
Казах,че ме заболя,когато нарекоха теми като моята "безвкусица",  затова защото не е сложена на правилното място.
След тази забележка не съм публикувала смешни теми на неправилно място,няма и да го направя,защото си взех поука.

# 49
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Момичета, хайде да приключим тази тема Hug. Ще се научим и ще започнем да се ползваме по-добре с цялата база данни!Хайде Hug Hug Hug!

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Ами да удрям катанеца тогава Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1 419
Ами да удрям катанеца тогава Rolling Eyes
Удряй! Удряй!  Peace

# 52
Cheta wi ot skoro(3 sedmici nqma) i ne sym naqsno,za towa pitam-Kakwa e celta na sedmichnite temi? Ne se zaqvdam,prosto ne mi e qsna. Kakyw e problema da se pochwat nowi temi? Prosto pitam....
P.S. Sorry ama nqma kirilca na toq komp Sad

# 53
  • Мнения: 9 990
Проблемът е,че на един и същи въпрос ще трябва да отговарям колкото пъти се зададе-така аз ще спра да отговарям, защото ще ми дотегне а и повечето ходим на работа все пак .... WinkА в седмичната се събираме като компания/ на площадката на пейката никогали не сте се събирали приятелки да си говорите и обсъждате???/Та така......А за кирилицата-горе вдясно има едно синьо квадратче-Кредор му викат-та там отиваш и проблемът е решен Hug

# 54
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
...подкрепяме се взаимно, споделяме различни неща - кой овулирал, кого посетила лелката. Говорим по въпроси, които не са свързани директно с бебеправене. Поставят се често нищени въпроси и се дават отговори. Въпроси от типа - "Бременна ли съм?", "Да правя ли тест?" и т.н. Влез и прочети...
Също така ако искаш се регистрирай и заповядай при нас  Peace

# 55
Е,добре,днес разбрах,за какво била тая седмична тема! Колко месеца се чудех,на неспирният ентусиазъм на някой да пуска 'седмична тема". Честно ви казвам,днес разбрах за какво била и че трябвало да се пише в нея!
А иначе и аз ви чета от много време,ама "несмея" да пиша.Ма днес ме провокирахте Simple Smile

# 56
  • Мнения: 4 806
май не е за заковаване още темата ... има какво да се каже/обсъди в нея...

# 57
Blagodarq za byrziq,podbroben i mil otgowor momicheta!
(obache mojto "sinio kwadratche w dqsno" e izbqgalo nqkyde newsm78)

# 58
  • Мнения: 9 990
Ама  чакайте сега-то не е задължително GrinningОт трябва до искам има разлика PeaceХубаво е да искате да пишете там, а не като задължение и само и единствено там.Има моменти и теми, които ще си пускате и отделно-нещо важно, специфично...Но нещата от сорта на ежедневната кл'ка -там си я бистрим.Там си казваме и графики и лелки и овулации, стискаме си палци, плачем заедно-това е седмичната.Солидарност му викам аз... със преживяванията на виртуалните ти приятели.
Питаща-регистрирай се.....ако искаш де, незнам защо ти го няма Кредора... newsm78

# 59
  • Мнения: 4 806
всъщност търси не квадратче, а надписа KREDOR

Общи условия

Активация на акаунт