Момичета, има седмична тема

  • 3 469
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 391
Питаща, KREDOR се появява само когато влезеш с потребителско име.Когато влизам като гост, не се вижда.

# 61
  • UK
  • Мнения: 1 351
 А здравейте... Искам да знам аз като сам нова означава ли това че ще ме "подминавате" за да не ви изомявам... както виждате сам тука от вчера и все още се оглеждам в обстановката... Не саздавам нови теми защото си ги има всички и са мо достатъчни за да си излея душата когато ми тежи както направих днес и сам благодарна на тези които не ме "подминаха"... Едва ли мога да изумя някой от гореспоменатите с думите си и смятам че това че сам нова не би трябвало да ме дискриминира по някакав начин... На всеки му идва времето... до преди 1 год не сам мислила за бебета а сега мисля... и смятам че щом форума е отворем за външни лица значе всеки има право на избор...                    Благодаря за вниманието!!!   smile3516

# 62
  • Мнения: 1 925
Megita, точно в това е въпроса. Разбира се, че някой ще ти обърне мнимание, но в крайна сметка, както в живота, така и тук не може всички да са ти приатели и всички изведнъж да ти отговорят, пък и както се казва не и длъжни. В седмичната тема, вече са написали момичетата, какво се обсъжда. Също така можеш да прочетеш по-горния ми пост и ще разбереш какво се случва с новите.   Peace

# 63
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
А, Мегита няма такова нещо, откъде ти хрумна  Shocked Сама видя, че днес ти беше отговорено на всички въпроси. Ясно е че всеки "новак" минава през период на адаптиране и запознаване с "обстановката", но скоро ще се чувстваш като у дома си Wink
Заповядай и в седмичната темичка  Peace

# 64
  • UK
  • Мнения: 1 351
А, Мегита няма такова нещо, откъде ти хрумна  Shocked Сама видя, че днес ти беше отговорено на всички въпроси. Ясно е че всеки "новак" минава през период на адаптиране и запознаване с "обстановката", но скоро ще се чувстваш като у дома си Wink
Заповядай и в седмичната темичка  Peace

 newsm20          БЛАГОДАРЯ

# 65
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Аз да попитам пък, защо само я лансирате седмичната тема и каните всички там да пишат. Аз ако имам проблем предпочитам да задам въпрос и да се говори за това, а не да чета измежду други пожелания и други проблеми, от друго естество. Специално за мен е скучна седмичната тема.
Това е моето мнение де. Не искам конфронтации, но просто смятам че всеки има право да направи избор сам къде да пише.

# 66
  • UK
  • Мнения: 1 351
   Аз съм нова но мисля че мога да отговоря... както виждаш се пиши навсякаде... поне днес аз пиша в 5, 6 теми... седмичната тема е обща за всеки... има индивидуални за всеки проблем и въпрос и никой не е казал че там няма да се отговори... след като искаш да ни задаваш твоя тема давай никой не те спира...  Hug Hug Hug

# 67
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Мегита, идеята ми не е дали и къде ще пиша, а това че днес отворих тук 2-3 теми и видях, че масово се прилага предложението за седмичната в тон, "защо отваряш нова тема" или поне на мен така ми звучи. А щом на мен така ми звучи, какво остава за някой нов.

# 68
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита, идеята ми не е дали и къде ще пиша, а това че днес отворих тук 2-3 теми и видях, че масово се прилага предложението за седмичната в тон, "защо отваряш нова тема" или поне на мен така ми звучи. А щом на мен така ми звучи, какво остава за някой нов.

 Еми явно има жени които си мислят че в седмичната тема има всичко... не се нерви Hug Hug Hug  Приемай всичко на шега   bouquet

# 69
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Манго аз например редовно пиша въпросната култова реплика когато отговарям на някое ново момиче. НО не съм влагала умисъла, за който ти говориш. Каня я в седмичната, за да се опознаем, споделяме и т.н. С повече хора е по-весело, а и много от момичетата не смеят да пишат в седмичната, защото се притесняват че всички се познаваме и че няма да са на мястото си.
Мисля си също че повечето новички не са запознати с този "изконен" спор, че да намират такова звучене пък чак...

# 70
  • Мнения: 9 990
Аз да попитам пък, защо само я лансирате седмичната тема и каните всички там да пишат. Аз ако имам проблем предпочитам да задам въпрос и да се говори за това, а не да чета измежду други пожелания и други проблеми, от друго естество. Специално за мен е скучна седмичната тема.
Това е моето мнение де. Не искам конфронтации, но просто смятам че всеки има право да направи избор сам къде да пише.

Ами то това е като в живия живот-или умееш да комуникираш с другите и да станеш част от някакво общество, или не.Ако те интересува само и единствено твоят проблем и искаш само и единствено за него да се говори-сама ще си говориш... Tired
И тонът не е задължаващ,а подканящ.Каним новите момичета да заповядат в седмичната, както Жабче е казала-да се опознаем-тогава можеш и по-адекватни съвети да даваш....Нови теми никой не е забранил да се пускат-това е смешно...Жалко е,е така интерпретирате нещата.

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 21:23 от пенелопа

# 71
  • Мнения: 1 701
Верно обаче форумите са като в реалния живот. Била съм с мои познати в други форуми и ми е правило впечатление, че който не се вписва и по принцип в живота, не успява да се впише и във форума. Кой както се държи с хората които среща, така и с форумците които не вижда и общо взето впечатлението, което човек създава пишейки някъде се препокрива с това, което би създал ако срещата на живо.
Изключвам когато става въпрос за флиртове ...
Там е опасна зона, почти взривоопасна!

Общи условия

Активация на акаунт