Откраднат живот 58: Анатомия на гнева... Какви сме ние?

  • 31 699
  • 711
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 14 820
"Къде е роклята, която ти подарих?" - "Пази я за погребение" GrinGrinGrin

# 646
  • Мнения: 9 374
Стаменова днес беше желязна в спешното при Фотев, такава искам да я гледам, отива й повече.

Фотев колкото и да е гаден ми напълни душата днес. Васил Бинев играе страхотно като злодей, кара те да му вярваш през цялото време. Сцената с Ина направо ме стресна, беше си зловеща чак. Още като я извика от дома й бях сигурна, че пак готви нещо и няма да я пусне току така. Това с химикала си беше нарочно. Горката, дано не загуби детето. А тия полицаи как така й повярваха, че е лекар, та я пуснаха? Къде са виждали лекар с официална рокля и сложил бялата престилка? Това беше тъпо.

Лора откровено не я разбирам какво й става и какво иска. Пак не е доволна сега. Май има нужда от психолог определено. Лази по нервите на Стефан във всяка една минута.

# 647
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 963
Христо не е осъден. Адвокатът му толкова ли не може да поиска още едно мнение? Стана дума в първи епизод, но щом Христо смята, че е станала грешка, трябва да настоява за нова експертиза.

# 648
  • Мнения: 2 714
Мисля, че още е рано Банков да става директор Simple Smile Съгласна съм който и да е да стане директор, но ще има още да гледаме Цонев, а и Христо тепърва ще отмъщава.

За какво точно ще отмъщава? Цонев загуби всичко вече, най-добре е да не го закачат повече. В случая доколкото знаем, Цонев не е виновен за случилото се с Христо. Не вярвам и той да е убил детето по невнимание, сигурно е станало някакво недоразумение. Но по начина по който си го написала излиза, че все едно Цонев нарочно е обвинил Карагьозов в немарливост. Но може и той да не е бил добре запознат със случилото се или да е боравил с изкривени/неверни факти и пр. Всъщност ние не знаем почти нищо за тази драма загатната в началото. Това е някаква нова мистерия след прословутата катастрофа на Банков. Дано скоро изняснат случилото се, защото ако минат още няколко сценаристки екипа съвсем ще я омажат.
Написала съм само това, което беше официално обявено не еднократно за Христо преди началото на сезона - че ще е гневен и ще влезе в болницата като санитар, за да търси отмъщение от човек, виновен за нещо, което му се е случило. В първи и втори епизод видяхме предисторията и как попадна в болницата. Разсъждавах простичко и събрах 2 и 2. Ако съм сбъркала - значи по-добре, че не пиша аз сценария Grinning

# 649
  • София
  • Мнения: 4 429
  
  

# 650
  • София
  • Мнения: 27 355
Не, не си сгрешила в нищо. Просто не вярвам аз Цонев да е някакъв злодей или виновния в случая. След всичко случило се ще е някак си нелепо тепърва да има Христо с/у Цонев - отмъщението. Ама то нищо вече не може да не учуди.

п.п. Бинев както винаги перфектен.

# 651
  • Мнения: 1 358

Mari Mar, страхотен труд полагаш всяка вечер, благодаря ти Flowers Rose

# 652
  • Мнения: 2 714
Diavolo, още сме в началото на сезона. Много вода има да изтече до края. За добро или за лошо.

# 653
  • Мнения: 35 187
Защо си мисля, ще в затвора Фотев беше с къса коса, а сега е с дълга?
Като ви чета на моменти се обърквам кой кой е... Веднъж Цонев , веднъж Пенев. А аз, че не успявам да гледам внимателно е друга тема..

# 654
  • София
  • Мнения: 3 725
ххахах даа и аз като напишат Пенев и се чудя директора ли, коремния ли Grinning Grinning

# 655
  • Берлин
  • Мнения: 4 605
Бинев е невероятно добър в образ. И Ина,и Стаменова ми харесаха днес. Тасев ми е като сополанко с жълто около устата.
Сцената в операционната беше добра. Въздейства ми.
Мернах любимката ви Зорница с характерния поглед на бито куче. Бляк
Лора-има нужда от обичане, това е. Самотно й е,чувства се непълноценна и така. Мазов си е Мазов-един от най-кадърно представените образи.
А тая тъпотия на покрива...ей,тия сценаристи са си за трепане. Т.е.двете тъпотии- трева и спасителят Владов....жива да не бях

# 656
  • София
  • Мнения: 2 438
Отношението на Банков към/с Христо много ми харесва.

# 657
  • София
  • Мнения: 27 355
Лора има нужда от едно дърво  Laughing Wink
Майтапя се де, да не ми наскачате сега.
И тя не знае какво иска. Мазов не я ли обича, какво повече иска? Да я носи на ръце непрекъснато? Аз съм сигурен, че дори и тогава пак ще намери за какво да мърмори и да е сърдита и отегчена. Няма живец в тази жена. Ок, иска да е работеща майка, разбрахме го, стана такава и пак недоволна. А в миналия сезон орева орталъка, че иска бебе на всяка цена и че това е най-важната мисия и цел в живота и.
Минаха (и двамата, не само тя) през деветте кръга на ада заради това и сега вместо да са щастливи след само 1 месец се отегчи от бебето.

# 658
  • Мнения: 780
Май скоро вече няма да е отегчена Лора...ако я заиграят с Владов. Яд ме е за начина по който се развиват нещата в тяхното семейство, но ако това е начина да сменят малко вечното мрънкане...

Само аз ли като видях Фотев в болницата си помислих, че много бързо и лесно могат да " приключат" с него и да решат всички проблеми на Стаменова/Ина/Боби...

# 659
  • Мнения: 4 059
Аз пък не разбирам защо трябваше да развалят семейството на Мазови. Нея я направиха супер драмаризираща за едните операции и ужасно мрънкала, а него злобен и вече не забавен. Thinking И сега Владов?

Общи условия

Активация на акаунт