Бъдещи мами с термин декември - VII

  • 13 135
  • 273
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 455
Naistina za6to?Taka i taka doktorkata 6te si polu4i pari4kite....samo 4e moite hora 6te nastoiavat?

# 61
  • Мнения: 951
Аз нямам намерение да черпя който и да било,особено пък целият персонал,и без това имам уговорка с моя лекар.Евентуално ако някоя акушерка ме впечатли с нещо,тогава ще си помисля.

# 62
  • Мнения: 1 704
Това имах предвид.. ако си с уговорка лекаря си получава парите или подаръците по един или друг начин..
може би ако си без уговорка има смисъл да се `отблагодариш` на някоя конкретна акушерка или лекар, която ти е помогнал при раждането и т.н... но черпенето при изписването е някъв тъп ритуал от който обикновено намазват случайни лица.. или поне така ми се струва..

# 63
  • София
  • Мнения: 2 493
Мдааа... аз ако знаете що бонбони съм изяла бяба ми докато работеше....  Sunglasses

# 64
  • Мнения: 64
Здравейте,

Искам и аз да се включа в темата.
Аз съм Мария от Хасково.(Между другото има ли други мами от Хасково?).Термина ми е на 03.12.2004, в петък. Засега чакаме момиче, но им нямам много вяра на лекарите.

# 65
  • Мнения: 1 704
Цитат на: todevam
Здравейте,

Искам и аз да се включа в темата.
Аз съм Мария от Хасково.(Между другото има ли други мами от Хасково?).Термина ми е на 03.12.2004, в петък. Засега чакаме момиче, но им нямам много вяра на лекарите.


Привет.. винаги се радваме на нови декемврийчета  Grinning
А за мами от Хасково предлагам да си пуснеш отделна тема.. така ще могат да се отзоват повече майчета  Wink

# 66
  • Мнения: 951
Цитат на: Mags
... но черпенето при изписването е някъв тъп ритуал от който обикновено намазват случайни лица.. или поне така ми се струва..

:Много точно казано!А пък и без това вече им е омръзнало от бонбони Whistling

# 67
  • Мнения: 419
Много тъпо е това с черпенето. Вчера свеки ми показа 6 #Shocked  кутии с бонбони. Една за ..., една за ... и една за акушерките. Лошо ми стана. Ще се чувствам като на селска сватба.
 Аз си плащам на лекар и смятах да и дам само едни цветя и така да се приключи. Но сега се сещам, че на предишното изписване моята лекарка изобщо не се появи Thinking
Както и да е, като са решили да дават, не мога да ги спра. За мен е по-важно ние с бебо да сме добре.

Ох, гащите ми треперят. Утре сутрин ме приемат. И вече съм се спекла

# 68
  • София
  • Мнения: 438
Цитат на: Stani


Ох, гащите ми треперят. Утре сутрин ме приемат. И вече съм се спекла


Пожелавам ти всичко да мине нормално и скоро да се радваш на хубаво бебче!
И аз тази нощ не можах да заспя от притеснение. Ами то и до петък не остана много време Tired

# 69
  • Мнения: 596
Мария, привет и от мен, вече си вписана в списъка  Grinning

Стани, стискаме ти палци и чакаме да се похвалиш!  newsm32

А по въпроса за черпенето да си кажа и аз, може странно да ви прозвучи, но мен винаги много ме е било срам да се отблагодаря по този начин на някой.

# 70
  • Мнения: 3 569
Започнах и аз да сънувам кошмари заеби... Бяхме в един рейс от гр. транспорт с приятели и жена ми. Шофьора караше бавно, а жеаната не беше хич добре. Седнах аз да шофирам Икарус-а ... някви е такива идиотии. Притесненията и при мен се появиха...
А пък вчера като се почнаха едни контракции от следобяд, та чак до вечерта. Не я болеше, но такова чудо не е било - цяла вечер ...

# 71
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Future pere
Започнах и аз да сънувам кошмари заеби... Бяхме в един рейс от гр. транспорт с приятели и жена ми. Шофьора караше бавно, а жеаната не беше хич добре. Седнах аз да шофирам Икарус-а ... някви е такива идиотии. Притесненията и при мен се появиха...
А пък вчера като се почнаха едни контракции от следобяд, та чак до вечерта. Не я болеше, но такова чудо не е било - цяла вечер ...


Леле и татковците ли ги тресяла предродилна треска бе?!  Twisted Evil

За контракциите не се притеснявай.. има такива дни.. просто не спират.. сигурно по 100 на ден, но след като не са болезнени - няма страшно..

# 72
  • Мнения: 1 704
По тоя повод забравих да се похваля с последния си гаден кошмар - кърмя го аз малкото диване, а то плюе гърдата и прави едни отвратени физиономии - все едно му давам отвара от коприва.. отначало ми беше малко смешно, щото в съня ми беболина правеше страхотни муцуни (като голям човек, ама с едно такова мъничко личице), но после като се проточи - взе да става изнервящо.. накрая вече се бях мъчила с часове, бебето пищи та се къса, млякото тече на поразия, а то плюе с погнуса и дори случайно попадналото в устата му.. естествено събудих се ревяща и ужасена от безсилието си  Cry ..  ама че гадост  #Puppy dog

# 73
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Mags
По тоя повод забравих да се похваля с последния си гаден кошмар - кърмя го аз малкото диване, а то плюе гърдата и прави едни отвратени физиономии - все едно му давам отвара от коприва.. отначало ми беше малко смешно, щото в съня ми беболина правеше страхотни муцуни (като голям човек, ама с едно такова мъничко личице), но после като се проточи - взе да става изнервящо.. накрая вече се бях мъчила с часове, бебето пищи та се къса, млякото тече на поразия, а то плюе с погнуса и дори случайно попадналото в устата му.. естествено събудих се ревяща и ужасена от безсилието си  Cry ..  ама че гадост  #Puppy dog
Стана ми малко смешно, но на теб едва ли ти е до смях. Най-якото на кошмара е като отвориш око и до теб е любимия/любимата, с който/която всичко е наред. Щото нощес сънувах и друго - едни кървища, едни кръвоизлива... не е за разправяне. А жената спокойно ми каза - всичко е наред, кървенето спря... бях  #Shocked  ... стига съм ви разправял гадории, че ....
Сега нещо по-интересно - полягвам си в леглото на бебка Simple Smile Едвам се побирам, но лягам и поплаквам, викам "Мамоооо" и др. такива Simple Smile Полудех !!! хахахаха

# 74
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Future pere
Сега нещо по-интересно - полягвам си в леглото на бебка Simple Smile Едвам се побирам, но лягам и поплаквам, викам "Мамоооо" и др. такива Simple Smile Полудех !!! хахахаха


хихи.. тая лудост е от най-хубавата  Wink

айде изчезвам на доктор.. стискайте палци да определим датата най-накрая, че вече незнам на кой свят съм  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт