Бъдещи мами с термин декември - VII

  • 13 150
  • 273
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 285
привет и от мен, от няколко дни и мен ме тресе предродилна треска, сънувам постоянно кошмари свързани с бебета и раждания ама като чета май си е нормално, вече взе да ми писва от вечния въпрос "айде какво става още ли не си родила.... "и разни от този род изказвания, чувствам че започват да ме изнервят и ми иде да крещя #Silly
относно почерпките, едни познати отидоха при лекарят и директно си го питаха какво да му вземат и той си казал някаква си писалка, е едва ли е била обикновена....но наистина по добре от бонбони, стига сме ги измъчвали, че толкова сладко не  е полезно, нали сте чували за някаква родилка, която подарили бонбони а вътре имало пари, но по навик кутията бонбони отишла в барчето за продан....е кофти
успех на всички, които си знаят кога ще раждат чудя се кое е по-добре дали да си знаеш кога ще раждаш или просто да си чакаш когато дойде....моят корем се оказа,че не е паднал още при вас как е, ама като се поразрових из форума май може и да не падне, айде чао от мен успешен ден на всички и кураж Wink

# 76
  • София
  • Мнения: 938
Аз също се чувствам глупаво да разнасям кутии с бонбони или уискита. Да не сме 80-та година, когато нес кафе и цигари Кент ти купуваха диплома или ти уреждаха операция...Та затова съм решила да не си тормозя и без това затормозеното мозъче - ако майка ми или таткото искат, да ходят, да си купуват бонбони, торти, да ги разнасят, мен да не ме закачат. Хич не искам и да знам. Същото важи и за изписването - аз си се прибирам с бебче у дома, който иска да слага софри, да си ги слага, но не в мойта къща!

# 77
  • Мнения: 596
Цитат на: mkp
Аз също се чувствам глупаво да разнасям кутии с бонбони или уискита. Да не сме 80-та година, когато нес кафе и цигари Кент ти купуваха диплома или ти уреждаха операция...Та затова съм решила да не си тормозя и без това затормозеното мозъче - ако майка ми или таткото искат, да ходят, да си купуват бонбони, торти, да ги разнасят, мен да не ме закачат. Хич не искам и да знам. Същото важи и за изписването - аз си се прибирам с бебче у дома, който иска да слага софри, да си ги слага, но не в мойта къща!


Много точно казано!  Grinning

# 78
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
От вчера следобед като видя нещо за раждане и бременност започвам веднага да плача. Толкова мее страх дали ще се справя. Снощи извадих космонавтчето и си го гушках цяла вечер все едно е бебе.
Много съм притеснена дали всичко ще е наред с бебето. В петък вечерта паднах на улицата, но се завъртях в последния момент да не е на корема. Няколко часа бебето не мърдна и щях да се побъркам.

# 79
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Хей, бъдещи мамчета, и татковци де Wink ,  едва сега си дадох сметка, че от тази седмица може би ще почнат да се раждат декемврийчетата. Laughing  Направо не мога да повярвам. Нямам търпение да видя кой ще "поведе хорото". #Milti

А пък що се отнася до контракциите, аз изобщо нямам такива. Нормално ли е? Thinking

# 80
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И аз не усешам нищо наподобавящо контракции.

# 81
  • Мнения: 596
Аз също!

# 82
  • Мнения: 1 704
Изглежда и аз ще съм от първите - секциото ще е на 5-ти в неделя  #Crazy  мислех, че като се уточни датата ще съм по-спокойна, ама май не е точно така  Confused
дано поне да няма изненади до края на седмицата.. а дотогава мисля да изпадна в зимен сън и да преспя оставащите 5 дни в треперене от ужас Twisted Evil

# 83
  • Мнения: 596
Хей, Магс, спокойно! Другата седмица по това време ще си гушкаш вече бебока  #Milti
Стискаме ти палци!

# 84
  • София
  • Мнения: 2 493
Леле Магс! Ама много скоро бе!  Shocked  Grinning  Sunglasses
Ще стискаме палци!
Аз да ви кажа хем нямам търпение вече, хем адски ме е шубе  Tired

# 85
  • София
  • Мнения: 938
Магс, всичко ще е наред. Освен това неделя е прекрасен ден за раждане на бебка. Както знаеш, най-големите късметлии са родени в неделя.
Аз, въпреки че съм най-последна в листата на чакащите, ме е подгонило едно бледо розово усещане, че ще се раждаме по-рано. Скъсвам се от контракции, а малката звярка  Laughing е паднала толкова ниско, че имам чувството, че ще се преобърна както си ходя....Въобще съм нещо средно между матрьошка и кукла невеляшка, от тия без център на тежестта, дето се поклащат насам-натам  Laughing

# 86
# 87
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Veselka
Zdraveite!

ХАХАХАХА Това ме уби Simple Smile
Здравей Simple Smile

# 88
  • Мнения: 419
Момичета и момче,
стискайте ми палци!
 Днес ви пиша за последно преди раждането. И в мен бушуват смесени чувства. Страх ме е, много ме е страх и в същото време се радвам, че всичко ще приключи и живот и здраве най-накрая ще си гушна бебенцето.
 Пожелавам успех и прекрасни изживявания на всички вас ! Надявам се тази седмица да мине безаварийно и другата вече да разказвам нашата история.
 Късмет и успех на всички!

# 89
  • Мнения: 455
Stani,ne se pritesniavi!Misli za bebeto-ako ti i dobre i to 6te e dobre.Vsi4ko 6te mine po med i maslo Heart Eyes Viarvai v tova i ne se trevoji!

Общи условия

Активация на акаунт