Бъдещи мами с термин декември - VII

  • 13 186
  • 273
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Stani
Момичета и момче,

Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Стискме палци Станиииииии! Мисли за хубавите моменти, които ви очакват Simple Smile Всичко ще е наред - пожелавам ви го!

# 91
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Stani
Момичета и момче,
стискайте ми палци!


Стискаааааааам с пълна сила..  успех и не се шашкай (кой го казва  Rolling Eyes ) Чакаме добрите новини и новото попълнение към отбора Wink

# 92
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И аз стискам палци! newsm10  Дано всичко да мине "по вода" и да се похвалиш после, да не забравиш, ейййй... #Milti

# 93
  • Мнения: 338
Stani, стискам ти палци и аз, хайде да се похвалиш с най- сладкото бебче.Simple Smile

# 94
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Stani
stiskam pal4i vsi4ko da e nared.

# 95
  • Мнения: 772
И от мен и бебо - стискане на палци за Стани, макар че тя може би вече се опитва да се наспи преди утре!

# 96
  • Мнения: 772
а за почерпките - а бе аз по принцип обичам да черпя и т.н. (е, ако, недай си Боже, нещо съм недоволна, то е друг въпрос Imp ), така че може би не съм против нещо да се донесе в болницата (по-скоро очаквам спорове между таткото - който би бил повече против - и наште, ама те да се оправят, а мен да не са посмяли да ме ядосват), въпреки потискащите истории с препродаване на бонбонирите и т.н. (ама да се носят "по-практичните и засищащи" тави с кебапчета или печени пилета, ми се струва абсурдно по друг начин).

А пък то сега и пости - може би няколко кила портокали? Grinning

още повече, че при нас може да се окаже следното - да бъда изписвана на моя роджен ден, и то... 30-и! (чудех се дали да не премълча годините заради Future pere, ама хайде Stuck Out Tongue ), ама той пък се пада в неделя, така че май този вариант няма да стане, по-вероятно е (след като всички по-опитни жени около мен казват, колко високо е бебо още) да влизам, а не да излизам от болницата тогава.

# 97
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Majmunka
още повече, че при нас може да се окаже следното - да бъда изписвана на моя роджен ден, и то... 30-и! (чудех се дали да не премълча годините заради Future pere, ама хайде Stuck Out Tongue )

хехехе а можеше да сте само момичета, но уви и момче има Simple Smile
Янчето ми се губи нещо .....

# 98
  • Мнения: 772
Цитат на: Future pere

хехехе а можеше да сте само момичета, но уви и момче има Simple Smile
Янчето ми се губи нещо .....


Ама аз не се оплаквам, само малко се бъзикам #Milti
А Янче вчера следобед се е мотала във форума, а днес си е още рано, сигур ще се включи

# 99
  • Мнения: 854
Ех, много се радвам, че до 1 седмица списъка с бебочета ще се увеличи! Стискам палци на всички мами, планирани за следващите дни! Praynig
Вчера пазарувахме с майка ми дрешки и най-сетне ме обхвана предстартовата треска Shocked Утре ми пристигат креватчето, количката, ваничката и т.н. и нямам търпение вече да си изпера и подредя! С майка ми само правим залози кога ще се излюпи бебо и всички сме на мнение, че няма да чака много. Татито е убеден, че ще е момче, всички останали - момиче, аз вече наистина не знам. В четвъртък ще се гледаме и ако се покажем... После ще се похваля, разбира се. Лек ден на всички!

# 100
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
може ли да направим промяна в списъка за декември, защото нашата мома Ирина избърза и вече се роди. Зарадва ни на 24.11 и вече се гледаме в къщи

# 101
  • Мнения: 596
ЧЕСТИТО!!!!  #Milti  Как скромно го съобщаваш само .... Grinning  Grinning  Grinning Да ти е жива и здрава!
Вписвам я веднага  Grinning

# 102
  • Мнения: 558
зНА4И ве4е второ декемврий4е се роди!!!
Да ти е жива и здрава момата!!!
Айде 4акаме следващите в списъка:)

# 103
  • Мнения: 558
Ей Силве, с теб сме разцепили минутата!!!

# 104
  • Мнения: 596
Цитат на: Victoria_R
Ей Силве, с теб сме разцепили минутата!!!


абсолютно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт