Какъв крем за лице използвате? – Тема 12

  • 78 826
  • 723
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 893
Благодаря Flowers Four Leaf Clover

# 211
  • Мнения: 1 950
Не зная какво да мажа вече, по-хидратиращо или умерено такова. Ако сложа умерена хидратация и след не много време усещам кожата си суха и опъната. Струва ми се слабо. Ако сложа по хидратиращ крем , то той ми мазнее от горе и освен, че усещам мазнотата като докосна кожата си , ами и се личи и лъщя от далече...Гнусно ми е.. Имам чувството, че крема излага на показ някои несъвършенства, като мимически бръчки и фини орелефявания по кожата. Вечер като слагам крем и спя с него, сутринта при миенето на лицето той ми се мазни и лигави.. Лятото ползвах крема на Биотен с круша , беше ми твърде слаб и кожата ми се опъваше от него, ако сложех класическа Нивея, то пък седеше от горе и не попиваше .Сега нищо, че не е лято кожата е по същия начин със същите кремове. Сега ползвам хидратация само с бебешка Нивея софт.. И имам чувството, от наблюдения въобще над кремовете върху моята кожа е, че те ми задълбочиха мимическите бръчки.. Колкото и налудничаво да звучи, но мисля, че кожата ми е по-зле с тях, от колкото без тях.. Посъветвайте ме какво да мажа като вид хидратация . Искам крем, който да ми хидтарита кожата без да набива на очи и да увеличава мимическите ми бръчки и да създава нови такива, както и да ми е достатъчен като превенция за образуването на нови..ScreamSob

# 212
  • Мнения: 156
Авен Хидранс Оптималс леката формула Heart има и слънцезащитен фактор 20

# 213
  • Мнения: 28 562
Авен Хидранс Оптималс леката формула Heart има и слънцезащитен фактор 20
Подкрепям, божествен е! Невидим и освежаващ кожата без да се натрапва! Wink Трета тубичка купувам!
Ползвам и душ гела и кремът за тяло, леки, ефирни с дискретен нежен аромат!
За околоочен Нюкс тонирания ..все едно нямаш крем, а кожата е свежа!

# 214
  • Мнения: 134
Не зная какво да мажа вече, по-хидратиращо или умерено такова. Ако сложа умерена хидратация и след не много време усещам кожата си суха и опъната. Струва ми се слабо. Ако сложа по хидратиращ крем , то той ми мазнее от горе и освен, че усещам мазнотата като докосна кожата си , ами и се личи и лъщя от далече...Гнусно ми е.. Имам чувството, че крема излага на показ някои несъвършенства, като мимически бръчки и фини орелефявания по кожата. Вечер като слагам крем и спя с него, сутринта при миенето на лицето той ми се мазни и лигави.. Лятото ползвах крема на Биотен с круша , беше ми твърде слаб и кожата ми се опъваше от него, ако сложех класическа Нивея, то пък седеше от горе и не попиваше .Сега нищо, че не е лято кожата е по същия начин със същите кремове. Сега ползвам хидратация само с бебешка Нивея софт.. И имам чувството, от наблюдения въобще над кремовете върху моята кожа е, че те ми задълбочиха мимическите бръчки.. Колкото и налудничаво да звучи, но мисля, че кожата ми е по-зле с тях, от колкото без тях.. Посъветвайте ме какво да мажа като вид хидратация . Искам крем, който да ми хидтарита кожата без да набива на очи и да увеличава мимическите ми бръчки и да създава нови такива, както и да ми е достатъчен като превенция за образуването на нови..ScreamSob
Мисля,че ще останеш много доволна от хидратацията наThalgo
Това лято ги открих -разкошно мека кожа и много бързо попиват.В темата за изразходените продукти бях пускала снимка на мини-продукт,който е и много изгоден.

# 215
  • Мнения: 1 950
Мисля,че ще останеш много доволна от хидратацията наThalgo
Това лято ги открих -разкошно мека кожа и много бързо попиват.В темата за изразходените продукти бях пускала снимка на мини-продукт,който е и много изгоден.

Дали става въпрос за този ,който е за всеки тип кожа ? Ако да, то съм ползвала преди време тестер от една приятелка, но само с 1 мазане разбира се, не мога да дам обективно мнение хареса ли ми.

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 22:45 от Не се сърди, човече

# 216
  • Мнения: 134
Единият е за суха кожа,а другият за смесена.Аз ползвах този за смесена.Отзивът е за него.

# 217
  • Мнения: 1 893
+1 за хидратиращия крем на Talgo. Аз също ползвам този за смесена кожа. Открих го през лятото и след плаж беше като мехлем за кожата ми.  Редувам го със Силиций серум.
Харесвам много и хидратиращата маска на Talgo. Понякога дори преспивам с нея. Кожата ми я изпива без остатък. 

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Много искам да похваля дневния крем на Биотен Hyaluronic 3D.Кожата ми стана доста суха и колкото и да мажа мазни кремове,серуми,маски все седи една повяхнала.С този крем сякаш се напомпва и изглежда много, много свежа,дори без серум.
Ползвам дневния и вечер, защото в нощния има етилхексил салицилат,а аз съм алергична към салициловата киселина.

# 219
  • София
  • Мнения: 1 434
Много искам да похваля дневния крем на Биотен Hyaluronic 3D.Кожата ми стана доста суха и колкото и да мажа мазни кремове,серуми,маски все седи една повяхнала.С този крем сякаш се напомпва и изглежда много, много свежа,дори без серум.
Ползвам дневния и вечер, защото в нощния има етилхексил салицилат,а аз съм алергична към салициловата киселина.
Ползвам зелената серия дневен и серум, но тъкмо сутринта видях, че попривършва крема и се чудих дали да не го сменя с нещо. Ще пробвам този!

# 220
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Много е хубав.Кремовете на Орифлейм, които исках,нещо не са в наличност и днес си взех два на Биотен с хиалуронова киселина,даже спечелих лосион за тяло с единия.

# 221
  • Мнения: 1 950
Много искам да похваля дневния крем на Биотен Hyaluronic 3D.Кожата ми стана доста суха и колкото и да мажа мазни кремове,серуми,маски все седи една повяхнала.С този крем сякаш се напомпва и изглежда много, много свежа,дори без серум.
Ползвам дневния и вечер, защото в нощния има етилхексил салицилат,а аз съм алергична към салициловата киселина.
При спиране на крема имате ли наблюдения какъв е ефекта?

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Не,не съм го спирала,от три седмици го ползвам.
Тя кожата ми без крем е трагично суха, сигурно това ще е резултатът.

# 223
  • Мнения: 1 950
Не,не съм го спирала,от три седмици го ползвам.
Тя кожата ми без крем е трагично суха, сигурно това ще е резултатът.
Много ли е мазен, на обикновена кожа на китката примерно. Търся овлажняване, но без мазен филм и лъщене.

# 224
  • USA
  • Мнения: 7 312


Вмомента ползвам озаряващата серия с витамин С на Lumene Valo (light),която включва дневен+нощен+серум+тоник за лице.Купих си целият комплект за тестване и сега,след 2 седмици употреба,мога да кажа,че по-скоро съжалявам.Относно избистрен тен и озаряване - не забелязвам такова.

Серума Glow Boost е ужасен - лепнещ и гъст.Самостоятелно мога да го нося,но не и в комбинация с крем.Просто не позволява някак си крема да попие в кожата.

Кремовете ми дават добра хидратация,дневния ми идва една идея по-мазен от желаното.Обаче оставят у мен чувството,че се мажа с дрогерийни кремчета тип Гарние(и ухаят на такива) и затова комбинирам със серуми на Есте Лодер,за по-солидни грижи.И без това не мога да ги комбинирам със серума от серията.

Тоника - без забележки,леко пресушава кожата при почистване,но това се случва с много сходни продукти и не го отчитам като съществен минус.

Общи условия

Активация на акаунт