Форумски липси - 6

  • 69 632
  • 691
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
АбсурТ влиза твърде остро с бутонките, но нерядко проявява здрав разум.

Аз даже и остатъци на здрав разум не видях и не мисля, че е съществувал. Но ти си я харесваш, дори и физически. Flushed
Ако тя е причина за бана на Даун, ... нищо няма да казвам, че сме пред ключ.

# 616
  • София
  • Мнения: 12 374
Ако й размяташ някой новогодишен късмет току-виж е излязла от скривалището си и издала сама.
Сакън  Laughing

Не съм засичала нейни мнения, от които да лъха здрав разум. Чела съм обаче 1001 поста, в които тесногръдието и злобата ми е идвала в повече.

# 617
  • Мнения: 7 690
В темата за дете с баща неизвестен беше фурия.

# 618
  • Мнения: X
Как "физически", Чек? Ако имаш предвид снимката ѝ като 20-годишна, няма защо да си кривя душата, била е убийствено красива.

# 619
  • Мнения: X
Точно това имам предвид, но няма да го коментирам. Само искам да помоля да не пускаш неверни слухове. Joy
Това няма значение, исках да кажа, че ти просто я харесваш.

# 620
  • Мнения: 19 313
Зандали отдавна не е писала.

# 621
  • Мнения: X
Абсурт откакто я засякох да кълне с бездетие друга съфорумка ми се изпари всякакво уважение.

# 622
  • Мнения: X
 Shocked Къде е било това?

# 623
  • Мнения: X
Пак в темата за социализма. След 23 часа ставаше въргал понякога. Хем бездетие пожела, хем родителите ѝ да умрели. Забърса някой модератор и даже не я баннаха за това. А трябваше, беше наистина отвратително.

# 624
  • Мнения: X
Е, който заспива с кокошките към 21 часа, пропуска. Това е 'баси...

# 625
  • Мнения: X
То на това се дължат различните впечатления. Аз понякога кисна по нощите и съм засичала отвратителни изцепки, после чета, колко мила съфорумка била някоя си, незлоблива, с чувство за хумор и т.н. Всичко се измита, сутринта следи няма, който видял - видял. Може би алкохол е намесен, не знам...

# 626
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Не познавам АбсурТ.
За снимката искам да кажа, то е доста субективно....,но не я намирам дори за красива 😁
Виждала съм стари снимки на леля ми от 70-те и всичките жени по тях имат същия фасон. Никаква индивидуалност, като по шаблон направени.

# 627
  • София
  • Мнения: 12 374
Абсурт откакто я засякох да кълне с бездетие друга съфорумка ми се изпари всякакво уважение.
Е това е извън всяка граница.
На мен ми е писала, че не съм истинска Майка и Съпруга щото не готвя и ми е скучно да пазарувам, но това на фона на клетвите, е нищо.

Не съм виждала нейна снимка, идея си нямам как изглежда.

# 628
  • Мнения: 7 690
Абсурт и друг път се е изказвала в този стил, не е новост. Клетвите й също. Към мен се беше обърнала с нещо от сорта на “Дано никога не родиш, защото чалгата яко те е затиснала.” Това по повод изказването ми, че жените не са длъжни да раждат, ако сами не го поискат.

# 629
  • Мнения: X
Аз съм много злопаметна и една-две такива изцепки ми стигат. После и най-красивата да е на света, и най-страхотните постове да пише, какво значение има...

Общи условия

Активация на акаунт