Препоръчайте интериорни врати - тема 2

  • 111 652
  • 813
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 175
magito1986, имат ли офис някъде? Разгледах страничката им и ми хареса един модел. Ние търсим плъзгащи за Бургас, но пътуваме към Пловдив, а ми звучи много примамливо този срок, който споменавате.

Не си вдигат телефона, явно не могат да изпълнят поръчките.

# 736
  • Мнения: 4 246
Наште врати от Роби Джи ги сложиха.Каквито проблеми имаше бързо си ги оправиха Монтажът е много добре.Ватите са ни среден клас ако се сравнява с солидо55 например, но нас ни устройва.Доволна съм като чета в този форум какви майстори се случват.

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 2 328
Наште врати от Роби Джи ги сложиха.Каквито проблеми имаше бързо си ги оправиха Монтажът е много добре.Ватите са ни среден клас ако се сравнява с солидо55 например, но нас ни устройва.Доволна съм като чета в този форум какви майстори се случват.
malinkap, за фирмата от Нови Искър "Роби Джи" ли става дума? Каква цена получихте за цялостна услуга: цена на врата+монтаж. Благодаря, може и на лични, за да не спамим......макар, че вероятно би било полезно за всички в групата.

# 738
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Цехът им е в Куклен, там на място ходих, нямат друг офис. Аз говорих с жената - на този номер +359898340830 Веси. Пробвайте отново, но имайте предвид, че през уикенда не работят.

# 739
  • Мнения: 74
Някъде предлагат ли алуминиеви врати за баня с МДФ покритие от външната страна, но от вътре примерно да не е огледало?

# 740
  • Мнения: 105
Надявам се да не ми създава проблем почистването Grinning предполагам ако има упорити петна, ще стане с обезмаслител, иначе съм се запасила с "магически" гъби от Китай. Ще споделя какво е положението след известно време. Вратите са от производител в Куклен - имат Инстаграм ag_doors  6 врати бяха готови за 5 седмици, монтираха ги за един ден, плащането беше 50/50. Ходих в производството им, там имаха някои готови модели по поръчка за други клиенти. Собственичката беше много отзивчива и всичко ми обясни кой модел какво може да стане, избрах си цвета и така... Бях се спряла на друг модел, но имаха проблем с матрицата и казаха, че в близките два-три месеца няма да го предлагат.

Здравейте, може ли да ми кажете колко ви излезна на интериорта врата и дали фирмата предлага блиндирани входни врати?

# 741
  • Мнения: 55
Двоумя се за избор между врати Граде и Силлукс /Украински/?
Коя бихте препоръчали относно експлоатация?
Някакви прблеми ако сте срещали с тези врати?

# 742
  • Мнения: 1
Двоумя се за избор между врати Граде и Силлукс /Украински/?
Коя бихте препоръчали относно експлоатация?
Някакви прблеми ако сте срещали с тези врати?
Тези Граде са китайски, въобще не са немски, както ги представят. В друга тема даже пишеше, че монтажа им е под всякаква критика, не се лъж за тях, ще си дадеш парите на вятъра.

# 743
  • Мнения: 258
Някой може ли да препоръча врати (за Пловдив), които да изолират шум по-добре от стандартните? Ако пък и бравите са им по- читави ще е идеално. Благодаря предварително.

# 744
  • Мнения: 294
Здравейте!
Моля да препоръчате интериорни врати, като става въпрос за гр.София, като ми се откроиха фирми Ибейро, Врати Портал, VS DOORS, Порта дорс, но приемам всякакви съвети и препоръки..дори и от тези посочените да са само.

# 745
  • София
  • Мнения: 1 328
Флор декор - без забележки!

# 746
  • Мнения: 2 114
За мен е много важна частта с монтажа на вратите. Защото и най-хубавите врати могат да бъдат съсипани от некачествен монтаж!

Някой скоро да е поръчвал врати от Евростил?

Какво означава структурно покритие и декоративно фолио за покрите на врата?

# 747
  • Мнения: 4 246
Аз засега съм доволна от РобиДжи, от 6 месеца ги имаме.Ще видим за в бъдеще

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 1 379
Флор декор - без забележки!

Радвам се за вас, мама Меца. Аз пък съм съвсем на противоположното мнение за Флор Декор. Вратите ми харесват, но от монтажа им съм в потрес. По-късно ще кача снимка, за да видите за какво иде реч.

# 749
  • София
  • Мнения: 1 328
Моето мнение е за монтажниците в София - Дианабад

Общи условия

Активация на акаунт