Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 51

  • 65 992
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 15 421
Сега, ако ми кажете /цена няма да имате/душ гела на Палмолив с кафе къде да го търся, защото в ДМ и Елтис не го намерих.
Душ олиото на Дав също не го откривам в тези два магазина, макар до скоро да го имаше в ДМ.
И тези нови спирали на ГР само в Лили ли ги има,  в Елитис вчера ги нямаше.

И да споделя, днес в ДМ видях нова/поне за мен/ спирала на Флормар, на стелажа на Прити серията им, такава не бях виждала т.е. с такава четка, а именно четка 3в1, при завъртане се сменя формата на четката - първо е изцяло права и дълга, като завъртиш един път става леко спираловидна и леко скъсена, с още едно завъртане става съвсем спираловидна и още по скъсена. Абе, много ми стана интересна. Цена нещо от рода на около 12-13лв.
Вие ползвали ли сте такова чудо.

# 676
  • Мнения: 212
Аз да питам пак - знаете ли от къде мога да си купя/ поръчам



В ДМ има 2-3 неща на марката, но не и това


Виждала съм ги в магазин за паралелен внос. Ако има такъв в града в който живееш, може да провериш.

# 677
  • Мнения: 1 359
Аз не, ама от спиралите на Флормар не съм доволна. Някой ако и даде шанс да, обаче няма да съм аз Simple Smile

# 678
  • Мнения: X
Сега, ако ми кажете /цена няма да имате/душ гела на Палмолив с кафе къде да го търся, защото в ДМ и Елтис не го намерих.
Виждала съм го в Лили, предполагам, че го има в Кауфланд и Билла.

# 679
  • Deutschland
  • Мнения: 5 529
Малко се олях с балсамите за устни, но пуста лакомия 😂. На Нивеа не възлагам големи надежди, но беше 1€ и нямаше как да пропусна. Лилавата Балеа много ми харесва, другата с перла и ванилия не съм я пробвала. Под тях е маската, която исках отдавна, но тук я нямаше. Намерих я в магазин за паралелен внос. Следобяд ще ходя за крем за ръце, снощи забравих

# 680
  • Мнения: 1 091
Фрау Скитница,сподели после впечатленията си от балсамчетата на Балеа Hug

# 681
  • Мнения: 2 223
Имах, нишо особено не са. Краткотраен вфект на обикновен вазелин,поне при мен. Най-хубавият за устни, който съм ползвала, беше на Neutrogena преди години и с мн сериозно пресушаване, помогна ми.

# 682
  • София
  • Мнения: 3 955
Дълготрайно и по-мазно мляко за тяло да препоръчате? Една позната си беше донесла от Америка някакъв - е, като го сложи, после цялата стая с часове мирише, на кожата също. В момента смесвам мляко и олио за тяло Бочко, не стои много мазно, а кожата лъска приятно, само че не е дълготрайно като мирис, нормално.

# 683
  • sofiq
  • Мнения: 1 582


И да споделя, днес в ДМ видях нова/поне за мен/ спирала на Флормар, на стелажа на Прити серията им, такава не бях виждала т.е. с такава четка, а именно четка 3в1, при завъртане се сменя формата на четката - първо е изцяло права и дълга, като завъртиш един път става леко спираловидна и леко скъсена, с още едно завъртане става съвсем спираловидна и още по скъсена. Абе, много ми стана интересна. Цена нещо от рода на около 12-13лв.
Вие ползвали ли сте такова чудо.

Аз ползвам в момента такава на Боржуа,преди месеци за първи път ми я подари приятелка....уникална спирала.Вече съм на 3-та опаковка от нея и вече съм се запасила с една нова от промоция да си имам.Разделя и подрежда миглите чудесно,придава обем колкото искаш(колкото повече слоя нанесеш-толкова повече обем),не сплъстява миглите ,не се рони и се маха лесно вечер с мицеларна вода или друг продукт за премахване на грим.
Определено ми стана сред фаворитите,ефекта от нея е като от Ланком хипноуз и Ланком драма,които ми бяха абсолютни вафорити години наред.

Ето тази е:



# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 4 741
Това кафе на Палмолив и аз го търсих днес и в Лили, и в дм - нямаше. Обаче в Лили видях нови /поне аз не ги бях виждала/ душ гелове на Велнеа. Единият е с аромат на мляко и кокос - направо божествен аромат, сметанов сладолед с кокос. Не можах да преценя консистенцията каква е, но сигурно ще си го купя заради приказния аромат. Пък и аз харесвам велнейските душ гелове. Хареса ми повече от кокосовия на Палмолив даже.
В Лили за първи път видях и комплекти на Ревюел, имаше с пакети с по три крема /дневен, нощен и за ръце/ от сериите Хидралифт, Арган ойл и третата май беше с Q10. Хидралифт комплекта беше само 6 лв. за трите крема със срок на годност до август 2019, което не е много, но и не е никак малко за редовна употреба. Не си взех само защото нощния крем го имам, а за през деня предпочитам тонирани кремове от рода на бб, сс. Имаше и комплекти с масло и ексфолиант за тяло, те бяха 10 лв. мисля. Единият беше ванилово лате, другия не го запомних.
Освен това са заредили и комплект на Гарниер с розовата мицеларна вода и бб крема само за 11 лв.!

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 21:23 от marzeliva

# 685
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Имала съм я спиралата на Флормар. Даже си взех втори път, но в момента ми стои.
Първият път бях много доволна, но я ползвах с базата на Евелин. Сега не съм толкова впечатлена.

# 686
  • Мнения: 1 352
Душ гела с кафе го има в Ремедиум. Страхотен аромат, но съм презапасена с Дав и не го взех.

Заредих се обаче с две опаковки тоник с памук на Биотен и комплекта с кремове 65+ на Лореал за подарък. Намалени са на 17лв дневен и нощен. Simple Smile

# 687
  • Мнения: X
Имаше и комплекти с масло и ексфолиант за тяло, те бяха 10 лв. мисля. Единият беше ванилово лате, другия не го запомних.
Супер! Веднага ме грабна това, 10 лева е супер цена за тези продукти според мен. Някой с мнение за ексфолианта?

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
И мен ме грабнахте с втория комплект на Ревюел. Душ гела на Палмолив с кафе аз купих от Елитис (Бургас), душ-олиото на Дав съм забелязвала само в магазини за паралелен внос.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 4 741
И мен ме грабнахте с втория комплект на Ревюел. Душ гела на Палмолив с кафе аз купих от Елитис (Бургас), душ-олиото на Дав съм забелязвала само в магазини за паралелен внос.

Намерих снимка на комплекта, има го в Амазон. https://www.amazon.co.uk/Vanilla-Cosmetic-Christmas-Stocking-Exf … nts=p_4%3ARevuele

Общи условия

Активация на акаунт