Откраднат живот 59: Анатомия на гнева... Всичко в живота си има логика, Врабчев

  • 26 193
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 7 893
Добре,де...ЗоритУ и Банков не се ли срещат хич в тая болница...?
Срещат се, ама те са вече един за друг просто доктор Огнянова и доцент Банков. Каквото било, било, мандАлото клопна.

# 676
  • Мнения: 6 833
Цяла нощ съм ревала, че Огнянова не заведе доцента на езерото 😭

Нали съм на средна възраст- лесно се разстойвам от такива несправедливости и после сън не ме лови от мъка.

# 677
  • София
  • Мнения: 12 556
Огнянова как пък все трагични любови ѝ се падат. Гадже, което се е удавило. Любовница на женен мъж 7 г., който не се е развел заради нея. После Банков, разделиха се. Сега уж сериозния Марио, ама той я гледа като невменяем.  newsm78
А тази Албена ми е много неприятна. Не разбрах какъв ѝ е проблема все още. Пък Тони добре направи изненада, ама по-тъп филм не можа ли да измисли.

# 678
  • София
  • Мнения: 7 893
Цяла нощ съм ревала, че Огнянова не заведе доцента на езерото 😭

Нали съм на средна възраст- лесно се разстойвам от такива несправедливости и после сън не ме лови от мъка.
Успокоих се, че не съм сама Joy Joy Joy

Сега сериозно да кажа и аз за Владов. Мисля, че човека се увлече и надали ще спре до тук.
То хубаво Лора постъпи честно с него, но не е ясно ако Мазов продължи с мизериите, дали тя няма пак да опре до Владов?

# 679
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
Снощи епизодът не беше чак толкова лош. Имаше Марио. Не знам как би трябвало да изглежда една вечер за лекар, чиято сутрин започна с „едни симпатяги” и ловене на слънчеви лъчи. Продължи с това да съобщи на съпругата, че половинката й умира. След това с опитите да спаси тази съпруга, а тя издъхва буквално в ръцете му. Накрая си мисля, че той бе изцеден. Изморен и тъжен намери утеха в ръцете на любимата след ден от загуби. Зори със страх от водата му устрои изненада точно там. Хареса ми обстановката, кадрите, дори смълчаната двойка. Доверие – тя му разказа за страха си, след това прояви сила. Той разбра намека и я изведе на лодка. Усмихнах се, когато пъргаво скочи в лодката. След това как Зори бавно се отпусна и накрая се усмихна широко.
Мисля, че това е точката на колебанието между тях. За Зорница съм сигурна след като говори със съпругата на пациента, както и с двамата. След това как наблюдаваше Марио от прозореца. Било каквото било. Между тях нещата са ок. Вече съм спокойна за моя човек и в сериала да става каквото ще.
(Малко излишно ми беше това с удавянето на гаджето на Зорница в миналото. Можеше да си е чист нейн страх произлизащ от нея си. Замислям се в този сериал някой да е имал щастлива връзка? То бива, бива)

# 680
  • Мнения: 6 161
....
Хареса ми обстановката, кадрите, дори смълчаната двойка. Доверие – тя му разказа за страха си, след това прояви сила. Той разбра намека и я изведе на лодка. Усмихнах се, когато пъргаво скочи в лодката. След това как Зори бавно се отпусна и накрая се усмихна широко.
Мисля, че това е точката на колебанието между тях. За Зорница съм сигурна след като говори със съпругата на пациента, както и с двамата. След това как наблюдаваше Марио от прозореца. Било каквото било. Между тях нещата са ок. Вече съм спокойна за моя човек и в сериала да става каквото ще.
(Малко излишно ми беше това с удавянето на гаджето на Зорница в миналото. Можеше да си е чист нейн страх произлизащ от нея си. ....
Точно този момент беше много нежен и просто беше любов👌

# 681
  • Мнения: 2 123
Хареса ми серията. Най-после Зори и Марио изгладиха глупавото недоразумение, което беше заседнало между тях. Обичат се истински, всеотдайно и нищо не е в състояние да ги раздели. Отдадени, открововенни и с пълно доверие подхождат един към друг. Беше много мило да ги гледам прегърнати ,притихнали, .

Може би, защото не обичам показност и помпозност в повече ми дойде зарята. В този интимен и съкровен момент не беше необходима, но я преживях.

Доволна съм от Лора. Това е може би първи път, когато ми стана симпатична с разумната си постъпка по отношение на Владов. Дано продължи да се държи, като зрял, уравновесен човек.

Жалко, че се  продължава с простотиите в случаите на Петре.

Секса на болничното легло с човек обвит със системи беше връх в творчеството на сценаристите.

# 682
  • Мнения: 15 289
Цитат
Най-после Зори и Марио изгладиха глупавото недоразумение, което беше заседнало между тях. Обичат се истински, всеотдайно и нищо не е в състояние да ги раздели. Отдадени, открововенни и с пълно доверие подхождат един към друг. Беше много мило да ги гледам прегърнати ,притихнали, .
Бяха като Красавицата и Звяра /последният беше като дърво/. Толкова каменна физиономия, без грам емоция.

# 683
  • Мнения: 5 846
За мен Марио я обича, но тя него не толкова, и просто си чисти гузната съвест с тази "изненада".

# 684
  • Мнения: 106
Тя го обича, но ше го разбере късно!

# 685
  • Мнения: 12 432
Зорница отдавна го е разбрала това, ооооще от миналия сезон.  Марио вече се успокои. Кой какво има да разбира там?
Изобщо в тяхната история ми е като търсене под вола теле.

# 686
  • Мнения: 2 655
За мен Марио я обича, но тя него не толкова, и просто си чисти гузната съвест с тази "изненада".

Не знам как може да има жена, която да не обича нашия Марио Hug

# 687
  • София
  • Мнения: 7 893
Няма спор, че "нашия Марио" Joy е много свестен човек, за това да си се взимат със Зорница, че някой хора вече са за хоспитализация със съответната клинична пътека към психиатрията.
А и като се оженят им пожелавам дълго сватбено пътешествие. Поне до другия сезон.
Ще ми е мъчно само за Велислав Павлов...

# 688
  • Мнения: 9 628
Цяла нощ съм ревала, че Огнянова не заведе доцента на езерото 😭

Нали съм на средна възраст- лесно се разстойвам от такива несправедливости и после сън не ме лови от мъка.
Не разбирам защо е нужно това заяждане?

# 689
  • София
  • Мнения: 12 556
Скрит текст:

Не знаех, че момчето е син на Къци Вапцаров - Алекс Вапцаров.

Общи условия

Активация на акаунт