Откраднат живот 59: Анатомия на гнева... Всичко в живота си има логика, Врабчев

  • 26 181
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12 416
Оуу, довечера ще има яко екшън. Одобрявам Sunglasses Те пък нашите лекари много честни, бре. Тормозихте ли го? - Разбира се, господин директор Joy

# 721
  • София
  • Мнения: 7 890
Може би Врабчев е убедил Цонев да не ли уволнява?

# 722
  • Мнения: 6 833
Кой всеки път иска Цонев така истерично да крещи? Не виждат ли, че такива сцени се получават по-скоро комични, отколкото гневни?

Не мисля, че Врабчев ще разубеди Цонев - като гледам как си викат, в състояние на афект човек не разсъждава логично и не е склонен да си променя позицията.

По-скоро в гората с Христо са имали задушевен разговор, където той му е представил своята гледна точка и Цонев го е осенило прозрение.
И заемайки страната на лекарите, Христо пита и мен ли ще уволните? 

# 723
  • Мнения: 15 264
Цитат
Кой всеки път иска Цонев така истерично да крещи? Не виждат ли, че такива сцени се получават по-скоро комични, отколкото гневни?
Вярно. Всъщност такъв директор, че и професор досега нямаше. Не разбирам как не позна санитаря Христо кой е в действителност!

# 724
  • Мнения: 12 416
Вярно. Всъщност такъв директор, че и професор досега нямаше. Не разбирам как не позна санитаря Христо кой е в действителност!
Нали го уточнихме това - в началото в първи епизод стана ясно, че експертизата му е била анонимна. Нито знае името на лекаря, чийто случай е гледал, нито го познава по физиономия. На него му се дават едни документи с история на заболяването и лечението и той по тях отсъжда, няма откъде да познае Христо.

# 725
  • Мнения: 2 123
Забравих да споделя – Зорница е с по-тъмен цвят на косата. Правилно е решила. Много е красива с тъмна, подчертава красивата й кожа, прекрасни очи. Не успях да свикна със светлата обезличаваща я коса.

Много харесвам Кая. Красавица и добър човек. Малко трябва да поукроти бесовете в себе си и да открие достойния за нея мъж. Вероятно това ще стане бавно и мъчително, но да не се прекалява. Христо ще е нейният човек, но има път да извървят до тогава. След В.Павлов, Карамазов ми е любим и съответно неговият герой.

Преди дни се изказа предположение, че в един момент Христо ще покаже тъмната си страна и скелетите в гардероба си. Не вярвам. Христо е добър, честен,състрадателен, изстрадал и страдащ човек. Да ще се подчини на мотото на сезона, ще прояви гнева си, но гневът му ще е справедлив. Вярвам, че като професионалист ще бъде перфектен.

Рязко започна да не ми харесва Албена. Таза капризна, истерична, на моменти нетърпима за мен женичка ще създава проблеми. Потресох се, колко груба може да бъде, когато нагруби и се държа отвратително с пациентката, на която с Пешко бастисаха яйчника, когато заши свиреп шамар на Тони, който той заслужаваше.

# 726
  • София
  • Мнения: 27 287
Изгледал. С противоречиви чувства съм.
Тони очаквано вкара свеж полъх в тягостната атмосфера. Добре, че е той. Simple Smile Албена е крайно време да осъзнае какъв човек има до себе си и да спре да го тормози с настроенията си.
Хареса ми сцената с Марио и Зорница, нямаше огън и страст, но те отдавна са заедно и не е задължително, а и след такъв тежък ден за Марио, нормално да беше уморен и малко резервиран някак си. Но любовта е и доверие и близост и дори заедно да мълчат и съзерцават гледката е много по-истинско отколкото да се нахвърлят като ученици. Не ми хареса за удавеното момче, първият трепет на Зорница от детството. То бива, бива ама прекаляват вече.
Другото, което не ми хареса е случаят с пациента и жена му. Творческо безсилие. Да правят секс на такова място и в такъв момент, не че няма такива хора ама той с тази диагноза и овързан със системи, тя още в психологически шок, точно до това ще им е. А масивния инфаркт дори не ми се коментира. Защо??? ooooh! Идиоти.
Пенев абсолютен дебил, но ние това си го знаем.
Браво на Цонев и дано наистина има уволнени. В тази болница още от сезон 1 насам, повечето служители правят както си поискат и отдавна са превърнали болницата в бащиния. Поне половината лекари и сестри (най-вече докторите) отдавна трябваше да са уволнени. Естествено това няма да се случи, не вярвам да видя някога уволнен лекар от Свети Кирил, така че защо изобщо зачеркват тази тема, че малко по-късно вездесъщите Райкова или Христо да променят мнението на професора. А дано измислят нещо по-оригинално ама не ми се вярва. Outta Joint

# 727
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
НОВА ТЕМА - http://www.bg-mamma.com/?topic=1066794.new#new

Общи условия

Активация на акаунт