Откраднат живот 59: Анатомия на гнева... Всичко в живота си има логика, Врабчев

  • 26 192
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 714
Кая ще го попита дали не познава Цонев от преди заради конкретен разговор между тях, не мисля, че има някакви подозрения от по-рано.
Както и да е, този с анонсите още не е уцелил ваксата - един път се чудиш дали анонса е за тази серия, друг път не оставя нищо на въображението Grinning

# 706
  • Мнения: 6 833
Че е нескопосано написан анонса съм съгласна, те всичките са такива 😀

Просто ми стана странно защо така реагирате, при положение, че не са ни издали нещо неочаквано.

Качено ли е вече новото промо, че никъде не го откривам, а не можах да го гледам внимателно?

# 707
  • Мнения: 12 432
Дразни ме липсата на професионализъм, не естеството на информацията.

Ванилия, в нова плей го има, но не мога да го копирам, защото ще го разпознае като спам.

# 708
  • Мнения: 6 833
Мерси, сега го видях.

Залагам, че не Кая, а разговора с Христо в гората ще разубеди Цонев.

# 709
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
Малко ми писва от санитар, който оправя бакиите на останалите. Прекалено идва.

# 710
  • Мнения: 2 714
Преди малко видях краткото промо с Врабчев - дали Цонев и него ще "уволнява", защото е съдействал за създаването на дискомфорта на Фотев в операционната, или ще е под ножа щото на шефа не му е ден? Grinning

# 711
  • Мнения: 6 833
Врабчев беше в залата, нормално и той да е в кюпа с останалите.

# 712
  • Мнения: 9 628
Преди малко видях краткото промо с Врабчев - дали Цонев и него ще "уволнява", защото е съдействал за създаването на дискомфорта на Фотев в операционната, или ще е под ножа щото на шефа не му е ден? Grinning


Разбира се, че ще го уволни!!! Joy
Нали вече и той, и зетя са тук. Joy

# 713
  • Мнения: 2 714
Ахахах, Майче, това го пропуснах, много съм несъобразителна Joy
Казваш, на вълка му е дебел врата, щото сам си върши работата Joy

# 714
  • София
  • Мнения: 23 093
Малко ми писва от санитар, който оправя бакиите на останалите. Прекалено идва.

Според мен всъщност се казва Христос.  Laughing Ангел- пазител на цялата болница.  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 9 628
Е ми тъкмо ще гърчи зетя, както когато Врабчев прелиташе от едната операционна в другата Joy

Редактирали са се с анонса и го няма вече това, че няма да ги уволнява Grinning

# 716
  • Мнения: X
В тая болница анестезиолозите ще станат повече от коремните хирурзи Joy

# 717
  • Мнения: 6 161
Малко ми писва от санитар, който оправя бакиите на останалите. Прекалено идва.

Според мен всъщност се казва Христос.  Laughing Ангел- пазител на цялата болница.  Mr. Green

Поне до тук образът на санитаря е силно нереалистичен . Изпадат в комични ситуации-когато никой от  персонала не може да се справи с даден проблем , той влиза целия в бяло , щраква с пръсти и всичко е ОК.
Отпадат жалбите за лекарска небрежност , не уволняват колегите , за битовите проблеми на Кая пък да не говорим  и излиза с едни реплики , които адски приличат на добилото популярнаст на Ст. Данаилов - имаш хубави очи Joy

# 718
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
Липсва ми операционната сестра. Беше готина и абсолютен професионалист Simple Smile

# 719

Общи условия

Активация на акаунт