Откраднат живот 59: Анатомия на гнева... Всичко в живота си има логика, Врабчев

  • 26 202
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 9 563
Еххх, няма как толкова красива сцена да не бъде омерзена от грозни и заядливи коментари.
Не можем ли просто да подминен, да приемем, че има хора с различно усещане и възприятие за красиво. Защо е нужно винаги на налагаме мнението си, като крайна инстанция.
Не ти е харесало, добре, написал си го. Спри до тук. Защо трябва да се ползват грозни и заядливи епитети, които откровено обиждат потребители.

# 691
  • Мнения: 2 365
Цитат
Най-после Зори и Марио изгладиха глупавото недоразумение, което беше заседнало между тях. Обичат се истински, всеотдайно и нищо не е в състояние да ги раздели. Отдадени, открововенни и с пълно доверие подхождат един към друг. Беше много мило да ги гледам прегърнати ,притихнали, .
Бяха като Красавицата и Звяра /последният беше като дърво/. Толкова каменна физиономия, без грам емоция.

това, ако е каменна физиономия...
Скрит текст:




C каменна физиономия ходи някой друг от началото на сезона, но се предполага, че това се иска от него, за да пресъздаде състоянието си.

# 692
  • Мнения: 6 833
Майче, върни се няколко мнения назад и задай въпроса към друг човек ✌

Не разбирам нуждата на някои хора постоянно да коментират останалите потребители било тук, във ФБ или където и да е другаде, вместо самите действия и образи в сериала.
Това ми говори лошо за самите тях и не виждам  никаква логика освен целенасочено заяждане и търсене на повод за дразги.

# 693
  • Мнения: 9 628
Този епизод показаха, че максимата "денят се познава от сутринта" не важи, почнаха със слънчеви бани, а завърши със инфаркт и смърт.

# 694
  • Мнения: 1 358
Все повече започвам да си мисля, че Кая е девствена и затова прие така навътре историята на пациентката. 🤔
Но думите й към Пенев бяха много на място, ако сме девствени сме луди, ако пък сме спали с много, сме леки, угодия няма.

# 695
  • Мнения: 6 833
Пенев е завършен идиот, с кеф да му сриташ орехчетата 😀

Кая не вярвам да е девствена, по-скоро е свикнала постоянно да е обект на подмятания и нападки и затова се засяга от коментарите и искаше по някакъв начин да защити пациентката.

# 696
  • Мнения: 12 443
Човечецът с анонсите този път е надминал себе си. Седнал е и си е казал - абе какво се стискам, дай да им разкажа всичко, което ше стане Joy

Случаят с Фотев се разпространява като чума в премиерния епизод на "Откраднат живот: Анатомия на гнева" тази вечер от 20.00 ч. по NOVA. Пред болница "Свети Кирил" има медии, които очакват официалното изявление от директора по случая. Преди да го даде, Цонев ще разпита Стаменова, Тасев и Романова за тяхната версия за престоя на бившия директор.

Признанията, които лекарите правят, истински ще го вбесят и накарат да уволни и тримата. Ще успее някой да умилостиви Цонев и да обясни коя стратегия е по-подходяща в развилата се ситуацията или решението му е окончателно?

Цонев размисля. На пресконференцията защитава лекарите и болницата. След това ги събира и им казва, че няма да ги уволни.

# 697
  • Мнения: 9 628
Все повече започвам да си мисля, че Кая е девствена и затова прие така навътре историята на пациентката. 🤔
Но думите й към Пенев бяха много на място, ако сме девствени сме луди, ако пък сме спали с много, сме леки, угодия няма.
Абсолютно!
Прави ли една свободна жена секс е уличница, макар това да е нещо съвсем естествено в живота на един човек, ако пък не прави, то тя нещо е наред с главата. И това разбира се е насочено само към жените, все едно съм в 18 век и ако може след първата брачна нощ да се покаже, че булката е била непокътната.

Моски, леле майкоууууу, тоя от рано е почнал да пие, как може да кажеш накрая какво ще стане, не че мислехме, че ще ги уволни, но все пак.

# 698
  • София
  • Мнения: 7 893
Да беше разказал и за другите герои, та хептен да не се хабим да гледаме.

# 699
  • Мнения: 12 443
Ми човекът все го корим, че неясно пише. Сега стана ли ясно на всички? Joy

# 700
  • Мнения: 6 833
Не е казал нещо, което не знаем. Първата част я видяхме в промото, останалата си я очакваме.
Нищо ново под слънцето.

# 701
  • Мнения: 2 714
Аз пък му се чудя що се е хабил да пише? Да беше снимал сценария направо... Все пак е спестил за разговора с Христо, но него пък го дадоха в промото. Simple Smile

# 702
  • Мнения: 6 833
Добре, някой изненадан ли е от това, че няма да ги уволнят?
Пишете, сякаш са разкрили супер вълнуваща интрига.

Случая на Христо става интересен - не видях промото внимателно, но май Кая първа подозира, че той познава директора от преди?

Мисля, че разговора с Цонев в гората е подвеждащ и той няма как да се сети кой е Христо. Нали не знае името името на обвинения лекар.

# 703
  • Мнения: 12 443
Ванилия, в 99% от случаите ни е ясно какво ще стане. Това не значи, че трябва да го поднесат смляно, може пък да се надяваме да ни изненадат. Може да ги уволни и след няколко дни да ги върне, може всичко да се случи между „уволнени сте” и „не сте”. Все едно. Оставил ни е поне да гадаем кой ще го разубеди. Залагам на Кая.

# 704
  • Мнения: 9 628
То въпроса не е, че разкрил нещо, което всички знаем, а това, че така не се пише анонс - да кажеш какъв е края.

То става доста нелепо вече Христо да не почнат по-силно да го подозират, за знанията му по медицина. А е нормално Кая да почне да го подозира за Цонев, та те само двамата си лафят.

Общи условия

Активация на акаунт